Взяти кредит без трудової книжки

надати офіційний документ з місця роботи, що підтверджує його платоспроможність. Як правило, це довідка про заробітну плату клієнта за останні 6 місяців. Тому, отримати кредит в банку людині, офіційно не працевлаштованому, неможливо. Але, бурхливий розвиток фінансового сектора дало можливість кредиторам розробити нові механізми кредитування, за допомогою яких стало можливим оформлення кредиту без трудової книжки.

Одним з таких механізмів є кредитування під заставу майна. Банк може оформити кредит, якщо буде впевнений в поверненні своїх грошей через продаж застави, в якості якого може виступати автомобіль, квартира, будинок. Але, таке кредитування має ряд особливостей, довго оформляється, і далеко не завжди у потенційного позичальника є заставне майно, під яке можна було б взяти кредит.

На початку десятого років з’явився великий попит на короткострокові кредити невеликих сум. Розгромна замовна стаття ніша була швидко зайнята мікрофінансовими організаціями (МФО), які стали кредитувати населення на дуже лояльних умовах, без надання довідки про доходи, поручителів. Кредит можна оформити в віддаленому режимі, в будь-який час, протягом однієї години, іноді швидше.

Як працюють МФО

Розберемо роботу МФО на прикладі Містер Кеш, в якому можна оформити онлайн кредит без трудової книжки за 15 хвилин. Щоб отримати кредит, необхідно на сайті Містер Кеш пройти стандартну процедуру реєстрації, в ході якої вказати достовірні персональні дані, підтвердивши адресу електронної пошти і номери мобільного телефону.

Після реєстрації, в персональному кабінеті зареєстрований клієнт робить прив’язку своєї банківської картки до свого облікового запису. В обов’язковому порядку прив’язується банківська карта повинна бути українського банку і оформлена на обличчя, яке проходить реєстрацію, така карта повинна дозволяти здійснювати фінансові транзакції з поповнення рахунку і списання коштів, і на карті повинна бути сума не менше 5 грн. Після прив’язки карти вона проходить процедуру верифікації, і в разі успішної верифікації клієнт може оформляти заявку на кредит.

Хто може оформити кредит в МФО

Оформити кредит в Містер Кеш можуть громадяни України віком 18-65 років, які мають цивільний паспорт і ідентифікаційний код. Ніяких додаткових документів більше не потрібно. Зареєстрований клієнт подає заявку на отримання кредиту, в якій вказує його розмір і термін кредитування. Перший кредит у Містер Кеш можна отримати під 0,01% в розмірі 100-15000 грн на період від 5 до 30 днів.

Заявка розглядається в автоматичному режимі протягом 15 хвилин, після чого на електронну пошту позичальника приходить повідомлення з прийнятим рішенням за заявкою. У 90% випадків заявки клієнтів схвалюються. Останнім кроком на шляху отримання кредиту є підписання електронного договору, після чого кредит зараховується на банківську карту клієнта, яку він прив’язав в своєму персональному кабінеті на сайті МФО.

Сума позики
100   грн
20000   грн
Термін позики
5   днів
30   днів
Дата погашення: 2
Сума: 2
Відсоток: 0.01
Повернути: 402
Оформити позику