Взяти кредит без трудової книжки

Щоб оформити кредит у банку, позичальнику обов’язково необхідно надати офіційний документ з місця роботи, що підтверджує його платоспроможність. Як правило, це довідка про заробітну плату клієнта за останні 6 місяців. Тому, отримати кредит в банку людині, офіційно не працевлаштованій, неможливо. Але, бурхливий розвиток фінансового сектора дало можливість кредиторам розробити нові механізми кредитування, за допомогою яких стало можливим оформлення кредиту без трудової книжки.

Одним з таких механізмів є кредитування під заставу майна. Банк може оформити кредит, якщо буде впевнений в поверненні своїх грошей через продаж застави, в якості якої може виступати автомобіль, квартира, будинок. Але, таке кредитування має низку особливостей, довго оформляється, і далеко не завжди у потенційного позичальника є заставне майно, під яке можна було б взяти кредит.

На початку десятих років з’явився великий попит на короткострокові кредити на невеликі суми. Тоді з’явилися МФО, які стали кредитувати населення на дуже лояльних умовах. Кредит можна оформити в віддаленому режимі, в будь-який час, протягом однієї години, іноді швидше.

Як працюють МФО

Розберемо роботу МФО на прикладі Містер Кеш, в якому можна оформити онлайн кредит без надання трудової книжки за 15 хвилин. Щоб отримати кредит, необхідно на сайті Містер Кеш пройти стандартну процедуру реєстрації, в ході якої вказати достовірні персональні дані, підтвердивши адресу електронної пошти і номери мобільного телефону.

Після реєстрації, в персональному кабінеті зареєстрований клієнт робить прив’язку своєї банківської картки до свого облікового запису. В обов’язковому порядку прив’язується банківська карта українського банку, вона має бути оформлена на особу, яке проходить реєстрацію. Така карта повинна дозволяти здійснювати фінансові транзакції з поповнення рахунку і списання коштів, і на карті повинна бути сума не менше 5 грн. Після прив’язки карти вона проходить процедуру верифікації, і в разі успішної верифікації клієнт може оформляти заявку на кредит.

Хто може оформити кредит в МФО

Оформити кредит в Містер Кеш можуть громадяни України віком від 18 років, які мають цивільний паспорт і ідентифікаційний код. Верифікація клієнтів здійснюється через систему BANK ID. Далі зареєстрований клієнт подає заявку на отримання кредиту, в якій вказує його розмір і термін кредитування. Перший кредит у Містер Кеш можна отримати під 0,01% на період до 30 днів.

Заявка розглядається в автоматичному режимі протягом 15 хвилин, після чого на електронну пошту позичальника приходить повідомлення з прийнятим рішенням за заявкою. У 90% випадків заявки клієнтів схвалюються. Останнім кроком на шляху отримання кредиту є підписання електронного договору, після чого кредит зараховується на банківську карту клієнта, яку він прив’язав в своєму персональному кабінеті на сайті МФО.