Ваша Готивочка

МФО «Ваша Готівочка» з’явилося на початку 2012 року. Перше відділення відкрили в місті Миколаїв.

Зараз компанія має понад 200 філій по всій Україні, і видає гроші як готівкою, так і переказом на карту при онлайн-заявці через сайт. Тільки в колл-центрі працює 50 співробітників – завдяки чому ви чекаєте відповідь зазвичай не довше 2 хвилин.

Умови отримання кредиту в МФО «Ваша Готівочка»

При першому зверненні ви можете взяти позику на суму від 200 до 7000 грн і на термін до 16 діб. Важливий нюанс: всі нові клієнти отримують гроші під ставку в 0.01%, тобто практично безкоштовно (за кредит майже нічого не доведеться переплачувати, навіть якщо брати велику суму). Наприклад, якщо ви захочете взяти 7000 грн на 16 діб – відсотків набіжить всього на 11 грн.

Якщо ви розумієте, що по взятому кредиту буде прострочення – термін погашення можна продовжити без додаткових штрафів. Погашати позику достроково – можна безкоштовно. У цьому випадку відсотки будуть нараховані тільки на фактичний період користування. Тобто якщо ви брали позику на 16 діб, але повернули гроші за 10 – то переплачувати за решту 6 днів не треба.

Отримати гроші можна в будь-який час дня і ночі, в будь-який день тижня – в колл-центрі цілодобово є співробітники.

Вимоги до клієнтів в МФО «Ваша Готівочка»

МФО «Ваша Готівочка» видає кредити з такими вимогами до клієнтів:

  • громадянство України;
  • вік – від 20 до 70 років;
  • наявність робочої карти будь-якого українського банку (на рахунку якої повинно бути не менше 1 грн).

З документів для оформлення позики знадобляться тільки паспорт та ІПН. Ще потрібен буде електронна адреса.

Отримати гроші можуть не тільки громадяни, які мають офіційне працевлаштування. Компанія видає кредити і безробітним, і студентам, і пенсіонерам, і жінкам в декреті, і громадянам з проблемами в кредитній історії. Ніяких довідок про доходи і додаткових документів – не потрібно. Також не потрібно надавати заставу або поручителя.

Подача заявки на кредит в МФО “Ваша Готівочка”

Щоб отримати швидкий кредит на карту через це МФО – вам потрібно:

  • Перейти на сайт МФО.
  • Зареєструвати аккаунт. Для реєстрації треба використовувати або телефон, або електронну пошту (для підтвердження реєстрації).
  • Заповнити в профілі інформацію про себе (контакти, паспортні дані).
  • Створити заявку. Для цього в онлайн-калькуляторі на головній сторінці сайту треба вказати потрібну суму і потрібний термін погашення. Там же ви відразу побачите кінцеву суму до повернення з урахуванням всіх відсотків, і дату, до якої треба обов’язково погасити позику.
  • Створена заявка розглядається співробітником. Займає це в середньому 15 хвилин, в ході яких будуть перевірятися ваші дані (що вони дійсно належать вам).

Якщо заявка схвалюється – треба буде прив’язати карту (вказавши її дані в профілі), і потім на вашу пошту прийде кредитний договір. Його потрібно прочитати (це обов’язково – в ньому чітко прописані всі умови, вимоги та відповідальність) і дати згоду (через СМС-код).

Після підтвердження кредитного договору протягом декількох хвилин ви отримаєте переклад на карту (або заберете готівку – якщо заявка подавалася в відділенні).

Контактна та реєстраційна інформація

Офіційний сайт https://vashagotivochka.ua/
Телефон 0 800 500 660
Электронна пошта [email protected]
Юридична адреса 57214, Миколаївська обл., Вітовський район, село Мішково-Погорілове, вул. Миру 29, кімната 1
Графік работи Сьогодні працює з 08:00 до 20:00
Ліцензія Свідоцтво ФК №906 від 30.05.2017