Ваша Готивочка

МФО «Ваша Готівочка» з’явилося на початку 2012 року. Перше відділення відкрили в місті Миколаїв.

Зараз компанія має понад 200 філій по всій Україні, і видає гроші як готівкою, так і переказом на карту при онлайн-заявці через сайт. Тільки в колл-центрі працює 50 співробітників – завдяки чому ви чекаєте відповідь зазвичай не довше 2 хвилин.

Умови отримання мікрокредиту в МФО «Ваша Готівочка»

При першому зверненні ви можете взяти мікропозик на суму від 200 до 7000 грн і на термін до 16 діб. Важливий нюанс: всі нові клієнти отримують гроші під ставку в 0.01%, тобто практично безкоштовно (за кредит майже нічого не доведеться переплачувати, навіть якщо брати велику суму). Наприклад, якщо ви захочете взяти 7000 грн на 16 діб – відсотків набіжить всього на 11 грн.

Якщо ви розумієте, що по взятому кредиту буде прострочення – термін погашення можна продовжити без додаткових штрафів. Погашати позику достроково – можна безкоштовно. У цьому випадку відсотки будуть нараховані тільки на фактичний період користування. Тобто якщо ви брали мікропозик на 16 діб, але повернули гроші за 10 – то переплачувати за решту 6 днів не треба.

Отримати гроші можна в будь-який час дня і ночі, в будь-який день тижня – в колл-центрі цілодобово є співробітники.

Вимоги до клієнтів в МФО «Ваша Готівочка»

МФО «Ваша Готівочка» видає кредити з такими вимогами до клієнтів:

  • громадянство України;
  • вік – від 20 до 70 років;
  • наявність робочої карти будь-якого українського банку (на рахунку якої повинно бути не менше 1 грн).

З документів для оформлення позики знадобляться тільки паспорт та ІПН. Ще потрібен буде електронна адреса.

Отримати гроші можуть не тільки громадяни, які мають офіційне працевлаштування. Компанія видає кредити і безробітним, і студентам, і пенсіонерам, і жінкам в декреті, і громадянам з проблемами в кредитній історії. Ніяких довідок про доходи і додаткових документів – не потрібно. Також не потрібно надавати заставу або поручителя.

Подача заявки на кредит в МФО “Ваша Готівочка”

Щоб отримати швидкий кредит на карту через це МФО – вам потрібно:

  • Перейти на сайт МФО.
  • Зареєструвати аккаунт. Для реєстрації треба використовувати або телефон, або електронну пошту (для підтвердження реєстрації).
  • Заповнити в профілі інформацію про себе (контакти, паспортні дані).
  • Створити заявку. Для цього в онлайн-калькуляторі на головній сторінці сайту треба вказати потрібну суму і потрібний термін погашення. Там же ви відразу побачите кінцеву суму до повернення з урахуванням всіх відсотків, і дату, до якої треба обов’язково погасити позику.
  • Створена заявка розглядається співробітником. Займає це в середньому 15 хвилин, в ході яких будуть перевірятися ваші дані (що вони дійсно належать вам).

Якщо заявка схвалюється – треба буде прив’язати карту (вказавши її дані в профілі), і потім на вашу пошту прийде кредитний договір. Його потрібно прочитати (це обов’язково – в ньому чітко прописані всі умови, вимоги та відповідальність) і дати згоду (через СМС-код).

Після підтвердження кредитного договору протягом декількох хвилин ви отримаєте переклад на карту (або заберете готівку – якщо заявка подавалася в відділенні).

Контактна та реєстраційна інформація

Офіційний сайт https://vashagotivochka.ua/
Телефон 0 800 500 660
Электронна пошта [email protected]
Юридична адреса 57214, Миколаївська обл., Вітовський район, село Мішково-Погорілове, вул. Миру 29, кімната 1
Графік работи Сьогодні працює з 08:00 до 20:00
Ліцензія Свідоцтво ФК №906 від 30.05.2017
Сума позики
100   грн
20000   грн
Термін позики
5   днів
30   днів
Дата погашення: 2
Сума: 2
Відсоток: 0.01
Повернути: 402
Оформити позику
Кредит готівкою на карту в Україні Кредит на картку без відмови Швидка позика онлайн на картку Де взяти гроші в борг онлайн? Кредит онлайн під 0 відсотків Кредит з 18 років без довідок і поручителів Експрес кредит онлайн на картку Цілодобовий кредит онлайн на карту 24/7 Чи можна взяти позику без прописки в Україні? Кредит онлайн за паспортом Кредит на карту без поручителів Кредит з 21 року Миттєвий кредит Онлайн кредит на карту Приватбанку Кредит на карту без дзвінків оператора Кредит на карту Ощадбанку Кредит на карту монобанк Мікропозика на карту Кредит за 15 хв Оформити кредит онлайн за 5 хвилин Оформити кредит по телефону в Україні Кредит без фото паспорта онлайн Кредит з 19 років Де взяти 1000 гривень в кредит онлайн Як взяти кредит через інтернет? Кредит під заставу авто Промокод від компанії Mister Cash Довгостроковий кредит онлайн на карту Кредит на 6 місяців без відсотків Кредит онлайн без перевірки кредитної історії Кредит онлайн без ІПН на карту Кредит на весілля Що буде якщо не платити онлайн кредит Чому не дають кредит онлайн і де точно дадуть позику? Кредит онлайн на 12 місяців або 1 рік на карту SlonCredit Кредит студентам Де взяти 3000 гривень в кредит онлайн Де взяти 4000 гривень в кредит онлайн Де взяти 5000 гривень в кредит онлайн Де взяти 10000 гривень в кредит онлайн Де взяти 15000 гривень в кредит онлайн Кредит за 1 годину онлайн Кредит з діючими простроченням Україна Перекредитування з простроченням Кредит під заставу нерухомості Автоматичний онлайн кредит на карту Ukrpozyka Gofingo Monetka KLT Credit Pozichka Mywallet Miloan Moneyveo Dinero Cashinsky Євро Гроші Cashberry ALEXCREDIT КредитКасса Е-cash UltraCash Де взяти 2000 гривень в кредит онлайн Міні  кредит Кредит пенсіонерам від Mistercash Кредит онлайн за 60 секунд по SMS запиту CreditPlus Ваша Готивочка KFUA SOS credit MoneyBOOM Глобал Кредит Качай Гроші Райффайзен Банк Аваль Money4you E-Groshi MisterMoney Твої Гроші Грошик OTP Bank Надовго KUMO НА ВСЕ Кредит CreditUP Credit 365 Loany Ccloan TopCredit MyCredit Кредит без офіційного працевлаштування Кредит онлайн без довідки про доходи Гроші в кредит без застави Кредит онлайн безробітним Онлайн кредит з поганою кредитною історією Кредит через інтернет Позика до зарплати на картку Кредит з 20 років Короткостроковий кредит на 1 місяць