UltraCash

Ніхто не застрахований від складних життєвих ситуацій, коли гроші раптово закінчуються, а до заробітної плати ще не один день. Як вирішити свої фінансові питання, якщо друзі і рідні е можуть допомогти? У такій ситуації надійним і перевіреним способом поліпшити своє становище стане кредитування. Якщо говорити про допомогу банків, навряд чи такий варіант можна назвати ідеальним. Один з мінусів позики тут буде необхідність досить великого пакета документів. Крім того, тут відмовляються співпрацювати з клієнтами, які не зможуть підтвердити свою платоспроможність. Але це не привід впадати у відчай. Виручить в непростий час компанія Ultracash. Один з плюсів роботи з компанією – можливість оперативно оформити заявку на сайті кредитора.

Які умови кредитування в Ультра Кеш

Компанія пропонує отримати грошову суму в розмірі від 500 до 10 000 гривень. При тому при першому зверненні сума не може перевищувати 4000 гривень.

Щоденна процентна ставка – 1,76%. Кожен бажаючий може оформити кредит на термін до одного місяця.

Компанія працює з клієнтами в віці від 20 до 60 років. Щоб взяти гроші в борг, потрібні:

 • український паспорт;
 • мобільний телефон;
 • електронна пошта.

Хто може отримати гроші в Ультракеш?

У кредитної компанії Ultracash оформити кредит можуть навіть клієнти з поганою кредитною історією, безробітні, студенти, пенсіонери. Щоб отримати необхідну грошову суму, що не потрібна довідка про доходи і підтвердження офіційного працевлаштування. Крім того, додатково не потрібно шукати поручителів. Кредитна компанія пропонує оформити споживчий кредит на будь-які потреби.

Подача заявки онлайн

Мікрофінансових компанія пропонує отримати кошти на банківську карту. Таким чином, можна оперативно вирішити всі можливі фінансові проблеми. Оформити заявку кожен зможе просто на сайті кредитора:

 1. Вибрати необхідну грошову суму і період кредитування.
 2. Заповнити заявку.
 3. Ввести e-mail і пароль для доступу.
 4. Вказати всі персональні дані.
 5. Пройти верифікацію картки.
 6. Отримати рішення сервісу.
 7. При позитивній відповіді гроші надійдуть на рахунок протягом 30 хвилин.

Як повернути кредит?

Погасити кредит просто і швидко може кожен бажаючий. При тому є не один, а відразу кілька способів це зробити:

 1. На сайті «Мобільні гроші»;
 2. За допомогою міського терміналу.
 3. В інтернеті за номером договору.
 4. У касі українського банку.

Також є можливість продовжити кредит. Пролонгація надається не тільки при першому, а при повторних зверненнях. В даному випадку можна уникнути нарахування пені, штрафів, а також судових розглядів.

Чому клієнти вибирають Ultracash

Є чимало причин, чому все частіше клієнти вибирають цю кредитну організацію:

 • оперативне прийняття рішення;
 • можливість подачі заявки в режимі онлайн;
 • відсутність комісії при оформленні;
 • мінімум документів;
 • акції, промо-коди, спецпропозиції;
 • надійний захист персональних даних.

Ultracash – кредитна компанія, якій довіряють.

 

Сума позики
100   грн
20000   грн
Термін позики
5   днів
30   днів
Дата погашення: 2
Сума: 2
Відсоток: 0.01
Повернути: 402
Оформити позику
Кредит готівкою на карту в Україні Кредит на картку без відмови Швидка позика онлайн на картку Де взяти гроші в борг онлайн? Кредит онлайн під 0 відсотків Кредит з 18 років без довідок і поручителів Експрес кредит онлайн на картку Цілодобовий кредит онлайн на карту 24/7 Чи можна взяти позику без прописки в Україні? Кредит онлайн за паспортом Кредит на карту без поручителів Кредит з 21 року Миттєвий кредит Онлайн кредит на карту Приватбанку Кредит на карту без дзвінків оператора Кредит на карту Ощадбанку Кредит на карту монобанк Мікропозика на карту Кредит за 15 хв Оформити кредит онлайн за 5 хвилин Оформити кредит по телефону в Україні Кредит без фото паспорта онлайн Кредит з 19 років Де взяти 1000 гривень в кредит онлайн Як взяти кредит через інтернет? Кредит під заставу авто Промокод від компанії Mister Cash Довгостроковий кредит онлайн на карту Кредит на 6 місяців без відсотків Кредит онлайн без перевірки кредитної історії Кредит онлайн без ІПН на карту Кредит на весілля Що буде якщо не платити онлайн кредит Чому не дають кредит онлайн і де точно дадуть позику? Кредит онлайн на 12 місяців або 1 рік на карту SlonCredit Кредит студентам Де взяти 3000 гривень в кредит онлайн Де взяти 4000 гривень в кредит онлайн Де взяти 5000 гривень в кредит онлайн Де взяти 10000 гривень в кредит онлайн Де взяти 15000 гривень в кредит онлайн Кредит за 1 годину онлайн Кредит з діючими простроченням Україна Перекредитування з простроченням Кредит під заставу нерухомості Автоматичний онлайн кредит на карту Ukrpozyka Gofingo Monetka KLT Credit Pozichka Mywallet Miloan Moneyveo Dinero Cashinsky Євро Гроші Cashberry ALEXCREDIT КредитКасса Е-cash UltraCash Де взяти 2000 гривень в кредит онлайн Міні  кредит Кредит пенсіонерам від Mistercash Кредит онлайн за 60 секунд по SMS запиту CreditPlus Ваша Готивочка KFUA SOS credit MoneyBOOM Глобал Кредит Качай Гроші Райффайзен Банк Аваль Money4you E-Groshi MisterMoney Твої Гроші Грошик OTP Bank Надовго KUMO НА ВСЕ Кредит CreditUP Credit 365 Loany Ccloan TopCredit MyCredit Кредит без офіційного працевлаштування Кредит онлайн без довідки про доходи Гроші в кредит без застави Кредит онлайн безробітним Онлайн кредит з поганою кредитною історією Кредит через інтернет Позика до зарплати на картку Кредит з 20 років Короткостроковий кредит на 1 місяць