Ukrpozyka

АКЦИЯ! ПЕРША ПОЗИКА -7%

Береш 10 000 – повертаєш 9300!!!! Унікальна пропозиція!

УкрПозика (UkrPozyka) – українська мікрофінансових організація, що працює офіційно (має ліцензію Нацбанку). Почала діяльність в 2017 році. Позики видаються тільки в онлайн-режимі – вам не потрібно нікуди ходити, щоб отримати кредит, все оформляється через сайт.

Як взяти швидкий кредит в МФО УкрПозика?

Оформлення позики в МФО Укр Позика виглядає так:

 1. За зеленої кнопці «Оформити заявку» вас перенаправить на сайт МФО – вся процедура відбувається на ньому.
 2. Реєструємо особистий кабінет, використовуючи електронний ящик і мобільний телефон (будь-якого українського оператора).
 3. Заповнюємо всі поля в анкеті. Уважно стежте, щоб не допускати помилок – інакше кредит вам не видадуть (навіть 1 помилка вже стане приводом для відмови).
 4. Фотографуємо заповнені сторінки паспорта, ІПН, і фотографуємося самі (особа + розворот паспорта). Фото – прикріплюємо до анкети.
 5. Подаємо заявку, вибравши суму і термін позики.
 6. Чекаємо – до 30 хвилин в середньому (якщо ви подаєте займ вперше, і ваші документи ще не в базі МФО). Зазвичай заявку розглядають швидше.
 7. Отримуємо відповідь в СМС і листі на електронну скриньку. У більшості випадків, якщо у вас немає непогашених прострочених кредитів – вам схвалять кредит.
 8. Прив’язуємо карту, вказавши її дані і відправивши СМС-код.
 9. Перевіряємо пошту – на ящик прийде документ: електронний договір. Читаємо його уважно (про всяк випадок) і відправляємо ще один СМС-код, підтверджуючи згоду.

Справу зроблено – ваш кредит оформлений. Переклад на карту зазвичай приходить протягом декількох хвилин. Стан позики можна відстежувати в особистому кабінеті. Там же можна і погасити кредит.

Переваги МФО Укр Позика в порівнянні з іншими компаніями

Українці мають великий вибір компаній – МФО в нашій країні працює понад півсотні (якщо вважати тільки ліцензовані фірми).

Перерахуємо, чому з такої великої кількості варто вибрати саме цю компанію:

 • перший кредит видається під 0%, що дуже вигідно: якщо ви займаєте 3000 грн (наприклад) – цю ж суму ви і повертаєте (за винятком невеликої комісії, яка знімається за перекази грошей з картки на картку);
 • цілодобово працює техпідтримка (причому не тільки через сайт, але і за безкоштовним телефоном);
 • позику можна погашати достроково або частково, без додаткових комісій (при цьому відсотки будуть перераховані на користь клієнта, тобто якщо ви брали позику на 15 днів, але погасили його за 10 – з вас візьмуть відсотки тільки за 10 днів);
 • позики видаються з 18 років (в деяких українських МФО – з 21 року);
 • максимальна сума кредиту – 15 тисяч грн (в деяких МФО – до 8-10 тисяч).

І ще один важливий плюс: УкрПозика працює цілодобово. Це актуально, оскільки термінова потреба в грошах може виникнути незаплановано, але і в вихідний або вночі, коли інші кредитні організації не працюють.

Умови, на яких можна взяти кредит в МФО УкрПозика

УкрПозика видає швидкі позики на суму:

 • до 10 тисяч грн при першому зверненні;
 • до 15 тисяч грн з другої позики.

Ці умови вигідно відрізняються від пропозицій більшості інших МФО. В основному компанії видають до 3-4 тисяч при першому зверненні, і потім підвищують ліміт «кроком» в 1-2 тисячі при кожному повторному кредиті. Тобто щоб вам схвалили позику в ті ж 15 тисяч – в інший МФО вам знадобиться взяти 3-5 кредитів.

Що стосується терміну повернення: він становить 7, 14 або 30 днів. Якщо ви вчасно не встигаєте повернути гроші – можете продовжити кредит. Для цього треба звернутися в компанію і запросити пролонгацію. В цьому випадку ви не будете переплачувати додаткові штрафи, які вводяться при «звичайної» простроченні (коли клієнт не закриває позику вчасно).

Взяти позику може кожен громадянин старше 18 років. Головне обмеження – ви не повинні мати непогашених активних кредитів з простроченням. В іншому (якщо у вас зіпсована кредитна історія, ви мама в декреті, пенсіонер, студент, або офіційно ніде не працюєте) – обмежень немає. У цьому важлива перевага МФО (не тільки УкрПозики, але і всіх інших) в порівнянні з банками.

Контактна та реєстраційна інформація УКРПОЗИКА

Офіційний сайт https://ukrpozyka.com.ua/
Телефон 0800500755
Электронна пошта [email protected]
Юридична адреса 03035, вул. Сурікова 3А, м. Київ
Графік работи Працює цілодобово
Ліцензія Свідоцтво ФК №941 від 19.09.2017