Ukrpozyka

АКЦИЯ! ПЕРША ПОЗИКА -7%

Береш 10 000 – повертаєш 9300!!!! Унікальна пропозиція!

УкрПозика (UkrPozyka) – українська мікрофінансових організація, що працює офіційно (має ліцензію Нацбанку). Почала діяльність в 2017 році. Позики видаються тільки в онлайн-режимі – вам не потрібно нікуди ходити, щоб отримати кредит, все оформляється через сайт.

Як взяти швидкий кредит в МФО УкрПозика?

Оформлення позики в МФО Укр Позика виглядає так:

 1. За зеленої кнопці «Оформити заявку» вас перенаправить на сайт МФО – вся процедура відбувається на ньому.
 2. Реєструємо особистий кабінет, використовуючи електронний ящик і мобільний телефон (будь-якого українського оператора).
 3. Заповнюємо всі поля в анкеті. Уважно стежте, щоб не допускати помилок – інакше кредит вам не видадуть (навіть 1 помилка вже стане приводом для відмови).
 4. Фотографуємо заповнені сторінки паспорта, ІПН, і фотографуємося самі (особа + розворот паспорта). Фото – прикріплюємо до анкети.
 5. Подаємо заявку, вибравши суму і термін позики.
 6. Чекаємо – до 30 хвилин в середньому (якщо ви подаєте займ вперше, і ваші документи ще не в базі МФО). Зазвичай заявку розглядають швидше.
 7. Отримуємо відповідь в СМС і листі на електронну скриньку. У більшості випадків, якщо у вас немає непогашених прострочених кредитів – вам схвалять кредит.
 8. Прив’язуємо карту, вказавши її дані і відправивши СМС-код.
 9. Перевіряємо пошту – на ящик прийде документ: електронний договір. Читаємо його уважно (про всяк випадок) і відправляємо ще один СМС-код, підтверджуючи згоду.

Справу зроблено – ваш кредит оформлений. Переклад на карту зазвичай приходить протягом декількох хвилин. Стан позики можна відстежувати в особистому кабінеті. Там же можна і погасити кредит.

Переваги МФО Укр Позика в порівнянні з іншими компаніями

Українці мають великий вибір компаній – МФО в нашій країні працює понад півсотні (якщо вважати тільки ліцензовані фірми).

Перерахуємо, чому з такої великої кількості варто вибрати саме цю компанію:

 • перший кредит видається під 0%, що дуже вигідно: якщо ви займаєте 3000 грн (наприклад) – цю ж суму ви і повертаєте (за винятком невеликої комісії, яка знімається за перекази грошей з картки на картку);
 • цілодобово працює техпідтримка (причому не тільки через сайт, але і за безкоштовним телефоном);
 • позику можна погашати достроково або частково, без додаткових комісій (при цьому відсотки будуть перераховані на користь клієнта, тобто якщо ви брали позику на 15 днів, але погасили його за 10 – з вас візьмуть відсотки тільки за 10 днів);
 • позики видаються з 18 років (в деяких українських МФО – з 21 року);
 • максимальна сума кредиту – 15 тисяч грн (в деяких МФО – до 8-10 тисяч).

І ще один важливий плюс: УкрПозика працює цілодобово. Це актуально, оскільки термінова потреба в грошах може виникнути незаплановано, але і в вихідний або вночі, коли інші кредитні організації не працюють.

Умови, на яких можна взяти кредит в МФО УкрПозика

УкрПозика видає швидкі позики на суму:

 • до 10 тисяч грн при першому зверненні;
 • до 15 тисяч грн з другої позики.

Ці умови вигідно відрізняються від пропозицій більшості інших МФО. В основному компанії видають до 3-4 тисяч при першому зверненні, і потім підвищують ліміт «кроком» в 1-2 тисячі при кожному повторному кредиті. Тобто щоб вам схвалили позику в ті ж 15 тисяч – в інший МФО вам знадобиться взяти 3-5 кредитів.

Що стосується терміну повернення: він становить 7, 14 або 30 днів. Якщо ви вчасно не встигаєте повернути гроші – можете продовжити кредит. Для цього треба звернутися в компанію і запросити пролонгацію. В цьому випадку ви не будете переплачувати додаткові штрафи, які вводяться при «звичайної» простроченні (коли клієнт не закриває позику вчасно).

Взяти позику може кожен громадянин старше 18 років. Головне обмеження – ви не повинні мати непогашених активних кредитів з простроченням. В іншому (якщо у вас зіпсована кредитна історія, ви мама в декреті, пенсіонер, студент, або офіційно ніде не працюєте) – обмежень немає. У цьому важлива перевага МФО (не тільки УкрПозики, але і всіх інших) в порівнянні з банками.

Контактна та реєстраційна інформація УКРПОЗИКА

Офіційний сайт https://ukrpozyka.com.ua/
Телефон 0800500755
Электронна пошта [email protected]
Юридична адреса 03035, вул. Сурікова 3А, м. Київ
Графік работи Працює цілодобово
Ліцензія Свідоцтво ФК №941 від 19.09.2017

 

Сума позики
100   грн
20000   грн
Термін позики
5   днів
30   днів
Дата погашення: 2
Сума: 2
Відсоток: 0.01
Повернути: 402
Оформити позику
Кредит готівкою на карту в Україні Кредит на картку без відмови Швидка позика онлайн на картку Де взяти гроші в борг онлайн? Кредит онлайн під 0 відсотків Кредит з 18 років без довідок і поручителів Експрес кредит онлайн на картку Цілодобовий кредит онлайн на карту 24/7 Чи можна взяти позику без прописки в Україні? Кредит онлайн за паспортом Кредит на карту без поручителів Кредит з 21 року Миттєвий кредит Онлайн кредит на карту Приватбанку Кредит на карту без дзвінків оператора Кредит на карту Ощадбанку Кредит на карту монобанк Мікропозика на карту Кредит за 15 хв Оформити кредит онлайн за 5 хвилин Оформити кредит по телефону в Україні Кредит без фото паспорта онлайн Кредит з 19 років Де взяти 1000 гривень в кредит онлайн Як взяти кредит через інтернет? Кредит під заставу авто Промокод від компанії Mister Cash Довгостроковий кредит онлайн на карту Кредит на 6 місяців без відсотків Кредит онлайн без перевірки кредитної історії Кредит онлайн без ІПН на карту Кредит на весілля Що буде якщо не платити онлайн кредит Чому не дають кредит онлайн і де точно дадуть позику? Кредит онлайн на 12 місяців або 1 рік на карту SlonCredit Кредит студентам Де взяти 3000 гривень в кредит онлайн Де взяти 4000 гривень в кредит онлайн Де взяти 5000 гривень в кредит онлайн Де взяти 10000 гривень в кредит онлайн Де взяти 15000 гривень в кредит онлайн Кредит за 1 годину онлайн Кредит з діючими простроченням Україна Перекредитування з простроченням Кредит під заставу нерухомості Автоматичний онлайн кредит на карту Ukrpozyka Gofingo Monetka KLT Credit Pozichka Mywallet Miloan Moneyveo Dinero Cashinsky Євро Гроші Cashberry ALEXCREDIT КредитКасса Е-cash UltraCash Де взяти 2000 гривень в кредит онлайн Міні  кредит Кредит пенсіонерам від Mistercash Кредит онлайн за 60 секунд по SMS запиту CreditPlus Ваша Готивочка KFUA SOS credit MoneyBOOM Глобал Кредит Качай Гроші Райффайзен Банк Аваль Money4you E-Groshi MisterMoney Твої Гроші Грошик OTP Bank Надовго KUMO НА ВСЕ Кредит CreditUP Credit 365 Loany Ccloan TopCredit MyCredit Кредит без офіційного працевлаштування Кредит онлайн без довідки про доходи Гроші в кредит без застави Кредит онлайн безробітним Онлайн кредит з поганою кредитною історією Кредит через інтернет Позика до зарплати на картку Кредит з 20 років Короткостроковий кредит на 1 місяць