Мікропозика

У вас недостатньо грошей, щоб заплатити за навчання? Зламалася пральна машина, посудомийна машина або авто, але у вас немає грошей на ремонт? Послуга кредитування від компанії МистерКеш стане гарним вибором в таких ситуаціях.

Мікрокредит — це фінансова послуга з кредитування, як правило, на невелику суму грошей і на короткий термін, при якій заявнику не потрібно виконувати складні умови для його одержання. Він був створений спеціально для груп людей, які з різних причин не отримують банківський кредит. Мікрокредит зазвичай користуються в першу чергу жінки, які перебувають у декретній відпустці, пенсіонери, студенти і незаможні. Завдяки мікрокредитах люди можуть стати незалежними і поступово покращувати своє фінансове становище.

Єдине, з чим заявник повинен зустрітися на шляху до мікрокредита, — це вік не менше 18 років, банківський рахунок і чистий запис у реєстрі боржників. Для багатьох немає необхідності доводити регулярний дохід або мати поручителя. Мікрокредит в Україні з МистерКеш — це просто і легко.

Що характерно для мікропозик?

Є кілька типових особливостей мікропозик. До них відносяться:

  • невелика сума;
  • короткостроковий термін погашення — найчастіше ці кредити видаються на місяць, але деякі мають строк погашення до 60 або 90 днів;
  • отримання через інтернет — мікрозайм обробляється онлайн, не виходячи з будинку;
  • високі шанси на схвалення навіть для так званих ризикових клієнтів (наприклад, з більш низькою зарплатою, що знаходяться у списку боржників і т. д.)
  • швидке схвалення і миттєва виплата, як правило, на банківський рахунок заявника

Оформити мікрозайм в МистерКеш легко і швидко

Як і де оформити швидкий мікрозайм повинен знати практично кожен громадянин України. Більшість мікропозик можна оформити онлайн через сайт небанківської компанії. Клієнту не потрібно дзвонити або йти у філію. Ведення переговорів онлайн без підтвердження доходу і надання маси документів є зручним варіантом. Переваги мікрокредитування МистерКеш також визначається тим, що він доступний 24 години на добу круглий рік.

Великою перевагою мікрокредитів, є можливість вести переговори онлайн і мати гроші на своєму рахунку протягом декількох хвилин.

В нашій фінансовій компанії дуже просто оформити мікрокредит. Зацікавлена особа заповнює заявку на сайті не виходячи з дому і завантажує необхідні копії документів і достовірні дані. Ми використовуємо верифікацію вашої карти. Оформити позику грошей легко. Нашим сервісом можуть скористатися навіть менш досвідчені користувачі Інтернету — у нас є докладні інструкції на нашому сайті, включаючи зображення, за допомогою яких кожен може оформити кредит.

Які наслідки боржників?

Якщо ви не погасите кредит вчасно, до вас можуть бути застосовані штрафні санкції та додаткові наслідки:

  • зарахування в реєстрі боржників;
  • передача або продаж претензій колекторським компаніям;
  • судові розгляди і візити виконавців;
  • запис до реєстру бюро кредитних історій.

Важлива інформація до відома наших позичальників: якщо необхідно виплатити мікрокредит у вихідні або святкові дні, ви повинні розраховувати на затримку банківського переказу через вихідні в банку.

МістерКеш пропонує прозорість і комунікації в мікрокредитування

Якщо хочете підрахувати, скільки вам доведеться погасити, перш ніж оформляти позику – скористайтеся онлайн-калькулятором на нашому ресурсі. Ми працюємо прозоро. Всю інформацію стосовно дозволу на здійснення фінансових операцій МастерКеш також є на сайті. Ми маємо всі необхідні ліцензії та дозволи. Звертайтеся в МістерКеш за мікрокредитом в Харкові, Одесі, Дніпрі та інших містах України.

Яка сума вам потрібна?

Відсоток: 2 грн
До сплати: 402 грн
Взяти кредит