Мікрокредит

Відмінності між мікрокредитом і кредитом

Не секрет, що банки посилили свою політику щодо незабезпечених позик, і зараз нелегко позичати гроші, надаючи мінімум документів. Навіть якщо ви подаєте заявку на кредитну карту з мінімальним кредитним лімітом, вам буде запропоновано заповнити анкету, відразу ж перевіряється не тільки ваша кредитна історія, але й інші параметри, які банк враховує при видачі. Заповнюючи анкету, ви пишете який дохід у вас в даний момент на роботі, чи є у вас власний автомобіль або будинок. Банк, таким чином, збирає інформацію, на підставі якої він вирішує, схвалити чи ні.

Це не відноситься до мікрокредитування в MisterCash. Тут все вирішується за алгоритмом швидко, просто і практично без відмови. Потрібен лише паспорт та ІПН. Будь-яка людина старше 18 років може отримати такий кредит.

Онлайн мікрокредити переваги строкових позик від Містер Кеш

  • Мінімальна кількість документів.
  • Термінове рішення щодо видачі. До 15 хвилин, в окремих випадках до 30.
  • Онлайн оформлення заявки — не треба нікуди бігти. Не виходячи з дому все оформляється через Інтернет і погашається так само.
  • Можливість отримання кредиту з поганою кредитною історією.
  • Виправлення кредитної історії. Крім того, що відсоток відмов з поганою кредитною історією нашої компанії мінімальний, існує також можливість його зміни. Ми співпрацюємо з кредитним бюро (БКІ), і, виплачуючи кредит вчасно, ви підвищуєте свій рейтинг.

Сервіс був фактично створений для того, щоб спростити життя клієнта. У вас є можливість подати заявку на строковий кредит онлайн.
Перегляньте, виберіть найбільш цікаві з пропозицій на сайті. Є акції або пільгові умови. Не поспішайте: подивіться кілька пропозицій. А потім просто виберіть.

Якщо вам терміново потрібна невелика сума для оплати навчання, медичного лікування або термінової покупки техніки, не варто зв’язуватися з великими банківськими організаціями. Кращий спосіб подолати ці фінансові труднощі — взяти мікрокредит у Києві, Львові, Дніпропетровську та інших містах України від «MisterCash».

На відміну від банків, ми не вимагаємо гори документації і всіляких довідок, які потенційний клієнт збирає при великих витратах енергії, нервів і часу. Практично кожен громадянин України у віці від 18 років може швидко отримати мікрокредит.

Кращі мікрокредити від компанії MisterCash

Містер Кеш цілодобово видає кредити через Інтернет. Фінансова компанія на сайті якій ви перебуваєте, пропонує дистанційний принцип роботи, де весь процес обробки заявки та видачі грошей в кредит відбувається в режимі онлайн. Таким чином, схема отримання мікрокредиту в Україні виглядає наступним чином:

  • Ознайомтеся з детальними умовами надання мікрокредиту або позики на нашому сайті і виберіть відповідний варіант отримання грошей в борг.
  • Перейдіть до заповнення онлайн-заявки (натисніть «взяти кредит»).
  • Запит обробляється протягом 15-20 хвилин, після чого ми дамо вам відповідь.
  • Після затвердження менеджер компанії відправить індивідуальний кредитний договір.
  • Чекайте гроші на карту.

Мікрокредити онлайн – найпростіший варіант, якщо вам терміново потрібні гроші, але немає часу, щоб отримати звичайний кредит. Гроші надаються без довідки про доходи і що важливо, онлайн. Досить зручні умови – не завжди є час або можливість відвідати офіс банку.

Гроші перераховуються на карту, а видача позикових коштів відбувається практично без відмови, і ви можете отримати їх за 5-10 хвилин.

Яка сума вам потрібна?

Відсоток: 2 грн
До сплати: 402 грн
Взяти кредит