Кредит через інтернет

Гроші в борг через інтернет – швидко і зручно

Потрібні гроші на лікування, навчання, оплату комунальних послуг, путівки на море, інші дороговартісні покупки? І, до того ж, гроші знадобилися дуже терміново, а власних коштів або нема, або їх недостатньо? Поруч з вами немає тих, хто готовий допомогти: багата рідня, заможні друзі, щедрі знайомі або матеріально забезпечені бізнес-партнери? Але і немає часу звертатися в банки і їздити на зустрічі з банківськими клерками, що приймають рішення про надання або ненадання вам кредиту? Немає можливості обміняти цінності на гроші в ломбарді? Тоді вам потрібно бути максимально сучасною людиною і спробувати взяти терміновий кредит через інтернет, скориставшись послугами мікрофінансових організацій.

Миттєві кредити через інтернет – будьте в тренді

Які ж переваги дає вам можливість оформити кредит через інтернет в мікрофінансовій організації?

По-перше, це суттєва економія часу, адже вам не потрібно витрачати час на поїздки і переговори з банківськими службовцями або працівниками ломбардів.

По-друге, це зручно, оскільки ви можете, не виходячи з дому, поповнити банківську карту (від будь-якого банку, до речі) кредитними грошима від МФО. Вам навіть не потрібно пред’являти оригінали паспорта, індивідуальний номер платника податків ІПН (його ще називають ідентифікаційний податковий номер) – щоб оформити онлайн кредит через інтернет, вам досить тільки заповнити анкету на сайті кредитної компанії і внести в поля онлайн-анкети достовірні, коректні дані.

Взяти кредит через інтернет на карту, звернувшись в МФО, означає:

  1. Отримати позику тільки на підставі таких даних, як прізвище, ім’я, по батькові, дата народження, паспортні дані, ІПН. Тоді як для отримання аналогічної суми в банку вам ще потрібно було б подбати про отримання довідки про офіційне працевлаштування (відомості про розмір постійного доходу).
  2. При зверненні в банк за позикою знадобиться знайти поручителів.
  3. Якби мова йшла про великому позику понад 10 тисяч гривень, то ще треба думати, що ви готові закласти зі свого майна. Заставу цінностями потрібно вносити і при отриманні позики в ломбарді.
  4. Отримання позики в МФО відбувається протягом мінімального часу і через інтернет, а ось банк може приймати рішення про надання позики не один день і навіть не один тиждень. Та й комунікація з працівниками банку через інтернет не практикується: зазвичай це обов’язковий візит до банку, запис на прийом, багато паперової тяганини. Тоді як заявка на кредит через інтернет в МФО «МістерКеш» відбувається таким чином: відкривається сайт МістерКещ, створюється або відкривається особистий кабінет позичальника, вносяться соціальні дані, дані паспорта, ІПН. Заповнена анкета доповнюється такими даними, як сума позики. Заявка на позику відправляється і, в разі прийняття позитивного рішення про надання позики, як відповідь приходить кредитний онлайн договір. Ви вивчаєте умови договору і, якщо з усім згодні, натискаєте кнопку, тим самим погоджуючись з договірними зобов’язаннями. І потім на вашу карту відбувається перерахування позикових коштів.

Сума позики

100   грн
15000   грн

Термін позики

5   днів
30   днів
Дата погашення: 2
Сума: 2
Відсоток: 0.01
Повернути: 402
Оформити позику