0П'ять правил розумного кредитування | MisterCash Блог
П’ять правил розумного кредитування

П’ять правил розумного кредитування

Маєте звичку позичати гроші? Просто при цьому будьте розумні. Деякі люди уникають брати гроші в борг, як вогню, стверджуючи, що це зло, особливо в разі установ, що пропонують позики — «Вимагачі, які тільки шукають людські нещастя і бачать, як нас обдурити».

Разом з технологічним розвитком наші можливості і, отже, наші потреби продовжують рости. Широка доступність всіляких товарів в магазинах росте як божевільний технічний прогрес. З іншого боку, у нас є ситуація на ринку праці, яка часто не дає нам відповідних умов для реалізації власних планів. І це не обов’язково про екзотичний відпочинок або новий електронний гаджет.

Бувають випадки, коли у нас закінчуються готівкові для більш «звичайних» потреб. А що потім? Знову відмовляти собі в чомусь? Почати відкладати і з тугою чекати, коли це накопичиться, коли може виявитися, що річ мрії більше не доступна? Попросити сім’ю або друзів про підтримку і зустріти нерозуміння? Гроші — дуже делікатна тема, яка вже зруйнувала багато дружніх стосунків.

Ми радимо не боятися кредитів, але завжди дотримуватися п’яти правил розумного кредитування:

1. Потрібно дійсно оцінити свої потреби і можливості.

Порахуйте, скільки в місяць ви можете витратити на погашення кредиту, щоб вистачило на всі інші витрати. Не думайте, що після отримання позики у вас раптово вийде відкладати більше. Завжди можуть бути непередбачені витрати, які раптово зіпсують весь ваш ретельно продуманий план.

2. Уважно перевірте кредитну організацію і умови позики.

Вибираючи компанію, яка пропонує вам кредит, завжди перевіряйте всі деталі, намагайтеся зв’язатися з консультантом і переглядайте відгуки про неї в Інтернеті. Якщо компанія не надає документи на ведення подібної діяльності, не надає номер телефону, а в мережі переважають негативні коментарі або їх взагалі немає, краще не ризикувати і прийняти рішення про іншу пропозицію. Завжди уважно читайте про всі витрати по позиці, як про основні, такі як комісія або відсотки, так і про додаткові: витрати на нагадування в СМС про затримки в погашенні і т. д. Кожна компанія зобов’язана надати таку інформацію на своєму сайті.

3. Уважно читайте договір.

Завжди уважно читайте весь кредитний договір. Знайдіть час і спокійно перевірте всі витрати по кредиту, терміни погашення і додаткові комісії з тим, що було представлено вам в первісному реченні.

4. Регулярно розраховуйтесь і негайно повідомляйте про проблеми свого кредитора.

Завжди намагайтеся дотримуватися термінів платежу, зазначених в договорі. Це дозволить вам уникнути додаткових витрат і негативних записів в бюро кредитних історій, які можуть перешкодити вам скористатися допомогою банку або кредитної компанії в майбутньому. Однак, якщо з якоїсь важливої ​​причини ви не можете погасити борг, негайно зверніться в компанію, в якій ви взяли позику. Для кредитора це буде явною ознакою вашої порядності як позичальника, і є шанс, що ви разом прийдете до рішення, яке дозволить вам пережити кризу і погасити зобов’язання в більш пізній термін без неприємних наслідків.

5. Не використовуйте позики в якості постійного джерела фінансування.

Завжди ретельно обміркуйте, чи дійсно вам потрібна наступна позика, і завжди намагайтеся брати її для певної мети, яку ви хочете або повинні швидко реалізувати. По можливості уникайте зобов’язань за стандартними повсякденними витратами. Дуже легко захопитися додатковим грошовим потоком і розглядати його як постійний елемент вашого сімейного бюджету, без якого ви скоро не зможете нормально жити.

05.11.2020
Назад

Сума позики

100   грн
15000   грн

Термін позики

5   днів
30   днів
Дата погашення: 2
Сума: 2
Відсоток: 0.01
Повернути: 402
Оформити позику
Кредит готівкою на карту в Україні Кредит без відмови Позика онлайн на карту Позика Швидка позика Гроші в борг Кредит від компанії MisterCash Швидкий кредит Кредит без процентів Кредитні гроші з 18 років Кредити без застави Кредит експрес Кредит онлайн на карту цілодобово Кредит без прописки в Україні Кредит за паспортом Кредит без поручителів Споживчий кредит в Містер Кеш — ви позичаєте гроші на все, що хочете Студентський кредит від Містер Кеш Кредит з 21 року Миттєвий кредит У вас немає офіційного місця роботи, і вам потрібен кредит? З Містер Кеш все можливо! Кредит без довідки про доходи Кредит без застави Кредит безробітним Кредит з поганою кредитною історією Кредит через інтернет Цілодобовий кредит Експрес кредит Кредит до зарплати Кредит з 20 років Короткостроковий кредит на 1 місяць Мікропозика Кредит готівкою (на карту) Кредит без відмови Позику онлайн на карту Швидкий займ Гроші в борг Мікрокредит Швидкий кредит Кредит без відсотків Кредитні кошти з 18 років Кредити без застави Кредит експрес Кредит онлайн на карту цілодобово Кредит без прописки Кредит по паспорту Кредит без поручителів Споживчий кредит Кредит студентам Кредит з 21 року Миттєвий кредит Кредит без офіційного працевлаштування Кредит без довідки про доходи Кредит без застави Кредит безробітним Кредит з поганою кредитною історією Кредит через інтернет Цілодобовий кредит Експрес кредит Кредит до зарплати Кредит з 20 років Короткостроковий кредит на 1 місяць