0Поняття реструктуризації кредитного боргу | MisterCash Блог
Поняття реструктуризації кредитного боргу

Поняття реструктуризації кредитного боргу

Для фінансування прострочених зобов’язань, які ми не можемо виплатити вчасно або хочемо погасити одним платежем, варто взяти позику на реструктуризацію. Реструктуризація кредиту дозволить вам позбавитися від ризику неплатоспроможності, а також від попадання в боргову спіраль. Дізнайтеся, як отримати реструктуризацію кредитного боргу.

Реструктуризація кредиту — що це?

Що таке реструктуризація кредиту і чому варто розглянути можливість використання цієї пропозиції у банках та небанківських компаніях? Реструктуризація позики — це фінансова послуга, пропонована банками і фінансовими компаніями, яка за термінами погашення повністю відрізняється від позики готівкою. У ситуації, коли у вас кілька кредитів і позик, варто їх реструктурувати, об’єднавши в одну позику.

Навіть якщо ми фінансово стабільні і можемо легко погасити свої зобов’язання вчасно, об’єднання декількох зобов’язань в один платіж дозволить знизити вартість кредиту, і нам не доведеться забувати про погашення багатьох платежів в декількох установах. Однак зазвичай реструктуризацією користуються люди, які через недостатність доходу не можуть виплатити свої зобов’язання. Саме в таких випадках найчастіше звертаються за консолідованої позикою.

Часто ситуація неплатоспроможності зачіпає людей, у яких була добре оплачувана робота або процвітаюча компанія, коли вони брали позики, і високий внесок в цій ситуації не був проблемою. На жаль, через втрату роботи або проблем в бізнесі їх фінансові можливості значно знизилися.

З цієї причини консолідація — гарне рішення для них. Один, більш розосереджений по часу платіж, полегшить виплату боржника позичальника і дозволить йому встояти на ногах.

Реструктуризація кредиту — не що інше, як зміна термінів погашення існуючих зобов’язань. Скориставшись реструктуризацією кредиту в Містер Кеш — ви погасите всі свої борги в інших банках або фінансових компаніях. Замість кількох платежів будете платити тільки один. Вартість однієї позики нижче, ніж за кількома позиками.

Суть реструктуризації кредиту полягає в тому, що змінюють умови кредиту і адаптують їх до поточних фінансових можливостей позичальника. Відбувається зміна графіка погашення — найчастіше це продовження терміну погашення кредиту. У цьому випадку відсотки будуть вищими.

Це хороший варіант для тих, хто в боргах. Однак реструктуризація кредиту — це не тільки варіант для таких людей. Якщо хочете скоротити терміни виплати кредиту і швидше позбутися від непогашеної заборгованості, можна заощадити на відсотках. Звичайно, в цьому випадку щомісячний платіж буде вище.

Кому може бути вигідна реструктуризація кредиту?

Реструктуризація банківського кредиту в Містер Кеш може бути використана людьми, які не в змозі погасити існуючі зобов’язання перед своїми кредиторами. Часто це викликано зниженням фінансових можливостей позичальника, втратою частини його доходу в разі непередбачених подій (наприклад, втрата роботи, фінансові проблеми в бізнесі).

Безумовно, рефінансування кредитів дозволить спростити виплату непогашених кредитів, а позичальник може знову стати на ноги і відновити свої фінансові можливості. Також варто подбати про гарну кредитну історію і про відсутність невиплачених кредитів вчасно.

Кредит на реструктуризацію також може бути надано людям, у яких на рахунку кілька невеликих кредитів і вони хочуть об’єднати їх в один. Коли ви берете консолідовану позику, ви міняєте кілька позик на одну більшою сумою, але частіше за все на більш вигідних умовах і / або на більш тривалий період.

05.10.2020
Назад

Сума позики

100   грн
15000   грн

Термін позики

5   днів
30   днів
Дата погашення: 2
Сума: 2
Відсоток: 0.01
Повернути: 402
Оформити позику
Кредит готівкою на карту в Україні Кредит без відмови Позика онлайн на карту Позика Швидка позика Гроші в борг Кредит від компанії MisterCash Швидкий кредит Кредит без процентів Кредитні гроші з 18 років Кредити без застави Кредит експрес Кредит онлайн на карту цілодобово Кредит без прописки в Україні Кредит за паспортом Кредит без поручителів Споживчий кредит в Містер Кеш — ви позичаєте гроші на все, що хочете Студентський кредит від Містер Кеш Кредит з 21 року Миттєвий кредит У вас немає офіційного місця роботи, і вам потрібен кредит? З Містер Кеш все можливо! Кредит без довідки про доходи Кредит без застави Кредит безробітним Кредит з поганою кредитною історією Кредит через інтернет Цілодобовий кредит Експрес кредит Кредит до зарплати Кредит з 20 років Короткостроковий кредит на 1 місяць Мікропозика Кредит готівкою (на карту) Кредит без відмови Позику онлайн на карту Швидкий займ Гроші в борг Мікрокредит Швидкий кредит Кредит без відсотків Кредитні кошти з 18 років Кредити без застави Кредит експрес Кредит онлайн на карту цілодобово Кредит без прописки Кредит по паспорту Кредит без поручителів Споживчий кредит Кредит студентам Кредит з 21 року Миттєвий кредит Кредит без офіційного працевлаштування Кредит без довідки про доходи Кредит без застави Кредит безробітним Кредит з поганою кредитною історією Кредит через інтернет Цілодобовий кредит Експрес кредит Кредит до зарплати Кредит з 20 років Короткостроковий кредит на 1 місяць