0Як погасити борги по комунальним платежам? | MisterCash Блог
Як погасити борги по комунальним платежам?

Як погасити борги по комунальним платежам?

Ситуація в Україні така, що тарифи на комунальні послуги зростають, і у людей виникають заборгованості перед ЖКГ. Часто справа доходить і до суду. На злісних неплатників ЖЕК подає в суд. Судовий орган в особі судді має право без засідання і без присутності другої сторони дати дозвіл на накладення арешту на майно з подальшою конфіскацією.

Що можна зробити? Як розрахуватися з боргами по комунальних?

Якщо ви потрапили в боргову спіраль з незалежних від вас причин, через важкі життєві ситуації, якщо ваш борг тягнеться вже багато років, але ви хочете погасити борги, ЖКГ може допомогти вам в цьому декількома способами.

Відпрацюйте борг!

Держава підготувала програму, яка допоможе вирішити боргову проблему. Навіть якщо ви вже серйозний боржник, навіть якщо вас чекає судовий розгляд або стягнення боргу, у вас є шанс погасити свій борг. Це може врятувати вас від конфіскації майна. Борги — можна відпрацювати!

Ви пишете заяву, де треба вказувати суму виниклого боргу і пропонувати свої послуги: прибирання прибудинкової території, довгострокове обслуговування ліфтів, прибирання під’їздів будинку або щось ще в рахунок погашення боргу.

Особа, яка бажає погасити заборгованість по комунальним, має почати з подачі заяви в ЖКТ. Якщо заяву було заповнено правильно і позитивно перевірено на предмет його даних, боржник може підписати договір із зазначенням місця і виду роботи, яку він буде виконувати в рахунок погашення боргу.

Розстрочка на виплату боргу

Розгляньте розстрочку по виплаті боргу за комунальні платежі. Мало хто знає, але є можливість укладення договору з ЖКГ на виплату боргу частинами. Укладається договір, де будуть відображені умови погашення. Подібна реструктуризація може бути оформлена на термін до 60 місяців. Термін залежить від розміру боргу і доходу боржника на момент оформлення договору.

Візьміть кредит в Містер Кеш

Як один з варіантів погашення комунальних заборгованостей — взяти кредит на карту в мікрофінансовій компанії Містер Кеш.

Як отримати кредит?

  • Перший крок: виберіть суму і термін кредиту і заповніть просту реєстраційну форму на сайті компанії.
  • Другий крок: надайте потрібну правдоподібну інформацію.
  • Третій крок: в разі позитивного рішення ми переводимо кошти на ваш банківський рахунок.

Чому варто використовувати онлайн-кредит Містер Кеш?

Містер Кеш — це інноваційна платформа для кредитування, якій вже довіряють тисячі клієнтів! Ми гарантуємо безпеку всього процесу надання кредиту, а також найшвидший і простий спосіб подачі заявки.

Вам потрібен швидкий і надійний займ на погашення комунальних, не виходячи з дому?

Вибирайте швидкі позики на платформі Містер Кеш — це цілодобові онлайн-позики, які ви можете використовувати в будь-який час на будь-які цілі!

Умови онлайн-кредиту на платформі Містер Кеш

Перевірте, чи відповідаєте ви всім умовам, щоб отримати швидкий кредит онлайн на оплату комунальних платежів:

  • Вам 18 років або більше.
  • У вас є дійсне посвідчення особи, видане в Україні.
  • Ви є власником особистого банківського рахунку в українському банку.
  • У вас є діючий особовий номер телефону.
  • Ви успішно зареєструвалися на сайті компанії і підтвердили свій банківський рахунок.

Нам не потрібна ваша позитивна оцінка кредитоспроможності. Виникли проблеми з оплатою рахунків за комунальні? Звертайтеся за фінансовою підтримкою! Всі умови по кредитуванню можете прочитати на нашому сайті. Пропонуємо взаємовигідну співпрацю. З нами надійно!

05.10.2020
Назад

Сума позики

100   грн
15000   грн

Термін позики

5   днів
30   днів
Дата погашення: 2
Сума: 2
Відсоток: 0.01
Повернути: 402
Оформити позику
Кредит готівкою на карту в Україні Кредит без відмови Позика онлайн на карту Позика Швидка позика Гроші в борг Кредит від компанії MisterCash Швидкий кредит Кредит без процентів Кредитні гроші з 18 років Кредити без застави Кредит експрес Кредит онлайн на карту цілодобово Кредит без прописки в Україні Кредит за паспортом Кредит без поручителів Споживчий кредит в Містер Кеш — ви позичаєте гроші на все, що хочете Студентський кредит від Містер Кеш Кредит з 21 року Миттєвий кредит У вас немає офіційного місця роботи, і вам потрібен кредит? З Містер Кеш все можливо! Кредит без довідки про доходи Кредит без застави Кредит безробітним Кредит з поганою кредитною історією Кредит через інтернет Цілодобовий кредит Експрес кредит Кредит до зарплати Кредит з 20 років Короткостроковий кредит на 1 місяць Мікропозика Кредит готівкою (на карту) Кредит без відмови Позику онлайн на карту Швидкий займ Гроші в борг Мікрокредит Швидкий кредит Кредит без відсотків Кредитні кошти з 18 років Кредити без застави Кредит експрес Кредит онлайн на карту цілодобово Кредит без прописки Кредит по паспорту Кредит без поручителів Споживчий кредит Кредит студентам Кредит з 21 року Миттєвий кредит Кредит без офіційного працевлаштування Кредит без довідки про доходи Кредит без застави Кредит безробітним Кредит з поганою кредитною історією Кредит через інтернет Цілодобовий кредит Експрес кредит Кредит до зарплати Кредит з 20 років Короткостроковий кредит на 1 місяць