Що можна зробити, якщо банк відхилив заявку на отримання позики?

Що можна зробити, якщо банк відхилив заявку на отримання позики?

Кредитна відмова — це рішення може бути викликано багатьма факторами. Однак це не безвихідь. Що робити, якщо банк відмовляє вам у видачі позики?

Банк X відхилив заявку? Це не означає, що у вас немає шансів отримати кредит у небанківської фінансової організації. Ви завжди можете думати про інші типі кредиту в іншій фінансовій компанії. Варто уважно подивитися на приводи для відмови.

Відмова в кредиті з будь-якої причини — чи може це зробити банк?

«На жаль, банк не може надати вам кредит», «ми шкодуємо, але перевірка кредитоспроможності показала вашу неплатоспроможність», «у мене негативна відповідь від аналітика» — таким чином, співробітник банку може повідомити вам, що заявка на кредит була відхилена.

Відмова у видачі кредиту — звідки вона?

Ключовими факторами при оцінці кредитної заявки є:

  • стабільність зайнятості і розмір заробітку;
  • історія погашення поточних і старих позик і кредитів;
  • історія співпраці з банком (наприклад, як довго ви активно використовуєте особистий кабінет);
  • повнота і правильність заповнення заявки.

Якщо банк виявить проблему в будь-якій з цих областей — швидше за все буде відмова у позики.

Найбільш популярні підстави для відхилення:

  • проблеми з погашенням заборгованості, які призводять до поганого кредитного рейтинга;
  • відсутність стабільної зайнятості;
  • відсутність кредитоспроможності.

Банк відмовився надати кредит — що робити?

Краще всього почати з визначення причини. Може ви працювали тільки декілька тижнів без трудового договору чи перебуваєте на випробувальному терміні, і банк не приймає цю форму зайнятості при наданні кредитів? Можливо, у вас є якісь неоплачені зобов’язання, наприклад, щодо житлових компаній? Ви повинні це перевірити!

Якщо вже знаєте причину, можете спробувати усунути її і повернутися з такою заявою у той же банк. Це може зажадати погашення старої заборгованості. Немає сенсу занадто швидко подавати заявку на отримання позики в банку, який відхилив вашу заявку, особливо якщо причина відмови не зникла.

Відмова в банку — чи варто йти в інший?

Не всі банки мають однакові критерії надання позик і кредитів. Пам’ятайте — відмова в одному банку не означає автоматичну відмову в інших банках. Відмінності в підходах можуть бути величезними.

Вони виникають не тільки з-за іншої процедури оцінки кредитоспроможності, але і з-за періодичних рекламних акцій. Якщо банк просуває, наприклад, кредитну картку або кредит готівкою, отримати їх може бути трохи легше. Наприклад, в період дії акції не вимагається підтвердження доходу або надання інших документів.

Корисно знати: кредитоспроможність – як її підвищити?

Як правило, банки висувають більш жорсткі вимоги до позичальників. Тому, коли кілька банків відхиляють вашу заявку на кредит, ви можете спробувати співпрацювати з фінансовою компанією Mistercash на вигідних умовах, про які можна дізнатися на сайті компанії. Для нас не проблема відсутність кредитної історії, поодинокі прострочення і наявність позик. Ми надаємо гроші в борг особам які досягли повноліття, пенсіонерам, матусям в декреті і безробітним.

Для виключення відмови по мікрокредитів подавайте тільки правдиву інформацію.

Кредитна заявка відхилена – що далі?

Якщо ви відчули цей неприємний досвід, ви можете:

  • знати причину відмови і спробувати усунути її (вимагає часу і зусиль);
  • перевіряти періодичні акції;
  • скористатися пропозицією кредитних компаній, наприклад Містер Кеш.

Рішенням для отримання додаткових грошей може бути кредит онлайн в Містер Кеш. У нас ви знайдете безліч пропозицій, таких як швидкий займ онлайн, кредит на карту.

На початку подачі заявки на будь-який кредитний продукт вам слід добре ознайомитися з нашими пропозиціями і вибрати відповідний.

29.05.2020
Назад

Сума позики

100   грн
15000   грн

Термін позики

5   днів
30   днів
Дата погашення: 2
Сума: 2
Відсоток: 0.01
Повернути: 402
Оформити позику