0Кредитні кошти з 18 років

Кредитні кошти з 18 років

Як і раніше існує думка, що для отримання позик до зарплати все, що вам потрібно зробити, — це бути повнолітнім і мати паспорт громадянина України. Тим часом, більшість кредитних компаній видають позики до зарплати людям старше 21 років. Однак є деякі кредитори, Містер Кеш, в тому числі, які також надають свої послуги більш молодим клієнтам. Отже, де взяти кредит, якщо нам ще немає 21 року?

Позики для молоді — чому їх важко отримати?

Віковий діапазон потенційного клієнта — один з найбільш помітних відомостей на веб-сайті кредитора. Хоча багато хто впевнений, що небанківський кредит отримати легко і швидко в мікрофінансовій установі, це не означає, що кредитні компанії не застосовують ніяких обмежень в своїй діяльності. Вік — ключове питання в цьому випадку. Найчастіше небанківські компанії надають кредити клієнтам у віці від 20 до 21 року. Чому? Вісімнадцятирічні і девятнадцятирічні, як правило, ще студенти, люди без постійної роботи і досить високої оплати праці. Тим часом відсутність фінансових ресурсів означає відсутність кредитоспроможності. Найчастіше відхиляють заяву, подану молодою людиною, у якого ще немає стабільного доходу. Кредитори просто припускають, що можуть виникнути проблеми зі стягненням взятої суми.

Якщо вам 18 і ви не знаєте, де взяти кредит — звертайтеся в Містер Кеш! Всі умови надання позики від 18 років можна подивитися на нашому сайті.

Сума позики

100   грн
15000   грн

Термін позики

5   днів
30   днів
Дата погашення: 2
Сума: 2
Відсоток: 0.01
Повернути: 402
Оформити позику
Кредит готівкою на карту в Україні Кредит без відмови Позика онлайн на карту Позика Швидка позика Гроші в борг Кредит від компанії MisterCash Швидкий кредит Кредит без процентів Кредитні гроші з 18 років Кредити без застави Кредит експрес Кредит онлайн на карту цілодобово Кредит без прописки в Україні Кредит за паспортом Кредит без поручителів Споживчий кредит в Містер Кеш — ви позичаєте гроші на все, що хочете Студентський кредит від Містер Кеш Кредит з 21 року Миттєвий кредит У вас немає офіційного місця роботи, і вам потрібен кредит? З Містер Кеш все можливо! Кредит без довідки про доходи Кредит без застави Кредит безробітним Кредит з поганою кредитною історією Кредит через інтернет Цілодобовий кредит Експрес кредит Кредит до зарплати Кредит з 20 років Короткостроковий кредит на 1 місяць Мікропозика Кредит готівкою (на карту) Кредит без відмови Позику онлайн на карту Швидкий займ Гроші в борг Мікрокредит Швидкий кредит Кредит без відсотків Кредитні кошти з 18 років Кредити без застави Кредит експрес Кредит онлайн на карту цілодобово Кредит без прописки Кредит по паспорту Кредит без поручителів Споживчий кредит Кредит студентам Кредит з 21 року Миттєвий кредит Кредит без офіційного працевлаштування Кредит без довідки про доходи Кредит без застави Кредит безробітним Кредит з поганою кредитною історією Кредит через інтернет Цілодобовий кредит Експрес кредит Кредит до зарплати Кредит з 20 років Короткостроковий кредит на 1 місяць