Кредит з поганою кредитною історією

Позичальникам з поганою кредитною історією допоможе МістерКеш

Не з чуток, що таке погана кредитна історія, відомо дуже багатьом, хто хоча б раз брав кредит, будь то споживча позика на покупку смартфона або іпотека на квартиру в новобудові. При оформленні кредитного договору ви можете пропустити якийсь важливий пункт по виплатах, і ось – ви вже порушили графік і умови платежів, а, отже, автоматично створили собі погану кредитну історію. Неблагонадійні платники за позиками, які свідомо або вимушено не платять за боргами, накопичують у своїй поганій кредитній історії відомості, які обов’язково стануть вагомою перешкодою до отримання нових позик. Є й інша сторона проблеми – нульова кредитна історія. Якщо потенційний позичальник раніше не звертався за кредитом, то у майбутніх кредитодавців є сумніви в благонадійності такого клієнта. Але, тим не менш, кредит з поганою кредитною історією без відмови можливий.

Банківські кредити з простроченням і поганою кредитною історією – можливо це?

Взяти терміновий кредит з поганою кредитною історією позичальника при зверненні в банк – завдання, яке в 90 випадках з 100 з самого початку приречене на фіаско. Погана кредитна історія – це «зіпсована» фінансова репутація потенційного позичальника, і автоматизована програма ретельного банківського скорингу (перевірки) обов’язково зробить запити в основні кредитні бюро, знайде ваші порушення за попередніми позиками і відразу ж відхилить вашу кандидатуру на отримання позики.

Звичайно ж, існує крихітна вірогідність отримати позику за наявності проблемної кредитної історії. Наприклад, якщо ви невдало кредитувалися до 2009 року (до цього року дані по кредитах на законодавчому рівні в Україні не потрапляли в бази кредитних бюро). Або ж ви зможете переконати новий банк, що, незважаючи на старі борги (нехай і з часом погашені), в даний час ви можете претендувати на кредит терміново з поганою кредитною історією в Україні, тому що потенційно готові нести фінансову відповідальність (стабільний офіційний дохід, впливові поручителі, цінне майно в заставу). Але, частіше за все, складності в кредитній історії тягнуть за собою відмову в позиці і втрату дорогоцінного часу, якщо гроші в борг потрібні були терміново.

Гроші в борг можна отримати і в ломбарді: вже де-де, а в ломбарді точно ваша кредитна історія нікого не цікавить. Але чи готові виконати основну умову ломбарду – надати цінності в заставу для отримання грошей?

Найбільша вірогідність взяти кредит онлайн з поганою кредитною історією або з нульовою кредитною історією – це звернення до мікрофінансової організації. МістерКеш готовий працювати з будь-якими позичальниками: достатньо надати лише достовірні дані паспорта та індивідуальний податковий номер, а також дати номер карти будь-якого банку для перерахування позики протягом декількох хвилин після схвалення заявки на кредитування і підписання вами договору.

Сума позики

100   грн
15000   грн

Термін позики

5   днів
30   днів
Дата погашення: 2
Сума: 2
Відсоток: 0.01
Повернути: 402
Оформити позику