Кредит з 20 років

МістерКеш допомагає кредитами молоді з 20 років

Зі вступом у доросле життя молоді люди щодня стикаються з реальними сторонами самостійності. Вже не з чуток стає зрозуміло, що таке оплата їжі, житла, комунальних і транспортних витрат – і доводиться розраховувати не на допомогу батьків, а задовольнятися власними, заробленими коштами. Але, як це часто буває, коли вам 20 років, ви ще, можливо, вчитеся на денному стаціонарі, а додаткові заробітки можливі у вільний від навчання час. А, якщо ви вирішили вчитися заочно, а працювати вже повний робочий день, то важливо знайти таке місце роботи, на яке вас погодяться взяти, з огляду на відсутність досвіду і, можливо, авторитетних рекомендацій. Не дивно, що на ринку праці, де є конкуренція у вигляді більш дорослих і досвідчених фахівців, молоді важко знайти добре оплачуване місце роботи. Постійна нестача грошей через низькі заробітки або їх відсутність стає основною причиною, через що молодим людям час від часу доводиться шукати, де взяти кредит готівкою з 20 років.

В принципі, кредити з 20 років в Україні – явище трендове, і отримати позику можна в таких місцях, як банк, ломбард, мікрофінансова організація. При зверненні в будь-який з цих фінансових інститутів стикаєшся з нюансами і труднощами, коли намагаєшся отримати кредит на карту з 20 років без відмови.

Щоб оформити кредит з 20 років за паспортом і ідентифікаційним кодом (індивідуальний номер платника податків, скорочено ІПН) в банку, відразу будьте готові, що, крім паспорта та ІПН, вам потрібно мати:

  • Довідку про офіційне працевлаштування і, відповідно, доходи. Ось перший камінь спотикання для молодих людей. Саме у студентів найчастіше підробітки носять епізодичний характер, і на таку роботу молодих можуть брати без офіційного оформлення. Тобто, довідка про доходи для студента не буде включати його додаткові заробітки, а буде складатися тільки із сум невеликих щомісячних стипендій. Або офіційне працевлаштування буде на таку невелику зарплату, що сумарно зі стипендією дохід молодої людини буде не дуже високим, а, отже, банк не погодиться видати позику.
  • Для отримання позики в банку потрібні поручителі. У нашому суспільстві ще сильні стереотипи, що молодь несерйозна і буває безвідповідальною, тому стати поручителем для молодого позичальника погодиться не кожен.

Також важлива наявність цінного майна для застави, якщо мова йде про велику суму кредитування в банку. А цінностей у молоді ще може бути не нажито. До речі, відсутність цінних речей унеможливлює використання банку як кредитора, а також ломбарду, в якому позики (позики) можливі тільки під заставу цінного майна. Взяти швидкий кредит з 20 років в ломбарді під заставу цінностей – великий ризик, тому що є побоювання, що викупити вчасно закладене майно не вдасться.

Найкращий варіант для молодих – це експрес кредит з 20 років онлайн, який надається мікрофінансовими організаціями. Звернувшись в компанію «МістерКеш», якщо вам вже виповнилося 20 років, ви зможете протягом декількох годин отримати бажану позику на банківську карту. Досить заповнити онлайн-анкету на сайті МістерКеш, внісши туди коректні паспортні дані, ІПН, а також вказати номер банківської карти. Через кілька годин ви вже зможете користуватися кредитними грошима від МістерКеш.

Сума позики

100   грн
15000   грн

Термін позики

5   днів
30   днів
Дата погашення: 2
Сума: 2
Відсоток: 0.01
Повернути: 402
Оформити позику