0Кредит готівкою на карту | MisterCash Блог

Кредит готівкою на карту в Україні

Mistercash пропонує вигідну співпрацю. Надаємо кредити за 10 хвилин на ваш рахунок.

Кредит готівкою на карту – це додаткові гроші для повсякденних покупок і непередбачених витрат. Ви купуєте, коли вам це потрібно, і платите, коли хочете. Як тільки ви встановите автоматичне погашення боргу вам не потрібно буде пам’ятати дату погашення вашої кредитної картки.

Онлайн-сервіс МистерКеш щодня готовий надавати матеріальну підтримку громадянам України. Наші привабливі умови, терміни надання грошових коштів практично миттєві. Гарантовано здійснюємо допомогу в 90% випадків з 100.

Наша фінансова допомога для всіх, хто гостро потребує грошей. Пропонуємо безпечне співпрацю, маємо всі необхідні ліцензії на здійснення фінансових операцій подібного роду. наша робота спрямована на всі соціальні верстви нашої країни. Надаємо кошти на вашу картку будь-якого банку до 15 000 грн. на чесних умовах.

З нашими додатковими грошима в межах кредитного ліміту і вигідних умовах ви створите позитивну кредитну історію. Тим самим забезпечите собі можливість одержання іншого кредиту, наприклад, на квартиру в іншій кредитній організації.

Після отримання грошей на рахунок маєте можливість активувати платежі Google Pay або Apple Pay в мобільному додатку. Це зручно для здійснення будь-яких покупок у магазинах шляхом оплати через мобільний телефон.

Що ще можна зробити за допомогою кредитної картки?

  1. Платежі в розстрочку. Сплачуйте карткою щомісячні платежі або використовуйте додаткові кредитні гроші.
  2. Платите швидко і безпечно за покупки в Інтернеті.
  3. Здійснюйте переклади з карткового рахунку.

Наші умови максимально прості і досконалі

Звертаючись в нашу компанію, ви гарантовано отримаєте онлайн позику на картку будь-якого банку що діє на території країни. Ми не вимагаємо від вас купи документів та особистої присутності. Від вас потрібно лише надання паспортних даних, ідентифікаційний код і коректні реквізити вашої банківської картки.

Працюємо прозоро. Будь-який наш клієнт попередньо може порахувати свої виплати за позикою скориставшись онлайн-калькулятором на сайті.

  1. Надаємо суми від 100 до 15 тис. грн.
  2. Працюємо цілодобово.
  3. Пропонуємо вигідні відсоткові ставки.
  4. Акції для нових клієнтів.

До плюсів співпраці відноситься програма лояльності. Пролонгуємо онлайн кредити терміном до 30 днів. В таких випадках не застосовуємо штрафні санкції. Зверніть увагу, якщо відбулася пролонгація процентна ставка починає діяти на загальних умовах – 1,65 відсотка на добу.

Що відбувається коли клієнт не гасить свої заборгованості?

Наслідки для злісних неплатників виглядають так:

  1. Ваші дані, як ухиляючого від погашення своїх зобов’язань, потрапляють в список бюро кредитних історій. Псується рейтинг позичальника. У неплатника надалі шанси на отримання позик у кредитних організаціях різко зменшується. Крім цього, борги призводять до судових розглядів і примусового стягнення боргу.
  2. Для клієнтів, хто зазнав труднощів з погашення своєї позики, але тримає зв’язок з кредитором, передбачена можливість реструктуризації.

Як оформити?

Зайдіть на онлайн-портал МістерКеш зареєструйтесь або увійдіть в свій обліковий запис і подайте заявку. Заповніть запропоновані пункти – введіть потрібну і правдиву інформацію. Через короткий час отримаєте кошти готівкою на свій діючий рахунок. Вам не потрібні ніякі документи надавати в наш офіс, ви не очікуєте рішення про видачу готівки протягом багатьох днів. Миттєво отримаєте кошти на вказаний картковий рахунок.

Ми довели тисячам клієнтів – співпрацювати з нами вигідно і безпечно!

Сума позики

100   грн
15000   грн

Термін позики

5   днів
30   днів
Дата погашення: 2
Сума: 2
Відсоток: 0.01
Повернути: 402
Ваш заробіток: 402
Оформити позику