Кредит до зарплати

З МістерКеш легше «дотягнути» до зарплати

Затримками у виплаті заробітної плати зараз нікого не здивуєш, та й рівень інфляції такий, що дуже часто навіть вчасно виплачувана заробітна плата нездатна покрити всі витрати протягом місяця. І тоді з’являється та сама ситуація, коли потрібно якось «дотягнути» до зарплати. Звичайно, можна позичити відсутню суму у рідні, друзів, у крайньому випадку, попросити у шефа аванс. Але якщо такий варіант неприйнятний для вас або просто неможливий, можна спробувати терміново взяти кредит до зарплати, звернувшись в банк, ломбард, мікрофінансову організацію.

Багато хто впевнений, що кредити до зарплати з швидкими отриманням грошей в банку – це надійно, оперативно, вигідно і зручно. Так, це, звичайно ж, надійно, але точно невигідно, нешвидко і, по суті, – незручно. Справа в тому, що у банків на короткострокові позики занадто високий відсоток кредитування, та й банки дуже неохоче дають гроші в борг на короткі періоди часу (це невигідно для банків). Крім того, багато часу займає збирання необхідних документів, серед яких дуже важлива і для багатьох людей важкодоступна довідка про офіційні доходи (офіційне працевлаштування або зареєстроване приватне підприємництво), пошук поручителів. А, якщо буде потрібно отримати великий кредит під зарплату (понад 10 тисяч гривень), то ще потрібно буде запропонувати щось цінне банку як заставу. А ще багато часу піде на банківський кредитний скоринг, роботу комісії, яка буде вирішувати, давати позику чи ні. Тобто, може скластися ситуація таким чином, що, на той час, коли ви отримаєте кредит, затримана зарплата вже теж буде у вас. А це означатиме, що всі витрачені зусилля на отримання кредиту в банку були марними.

Можна і в ломбарді отримати якусь суму грошей, щоб перечекати складний період нестачі грошей через відсутність чергової заробітної плати. Але ломбард завжди означає одне: гроші в обмін на цінні речі. І, якщо ви не зможете їх вчасно викупити, то ломбард їх просто продасть іншим людям.

Найшвидший кредит до зарплати в Україні можливий тільки в тому випадку, якщо ви почнете співпрацювати з приватною кредитною компанією (МФО). Звернувшись в компанію «МістерКеш», ви зможете протягом максимально можливого короткого відрізку часу отримати кредит до зарплати на карту. Це кращий і найоперативніший варіант поправити своє матеріальне становище і жити повноцінним життям, а не відмовляти собі у всьому. На сайті МістерКеш в особистому кабінеті потенційний позичальник вводить свої паспортні дані, індивідуальний номер платника податків, надає банківські реквізити для перерахування позики на карту. Потім відбувається оперативна кредитна перевірка даних позичальника, верифікація банківської карти. Після успішно пройденої перевірки майбутньому позичальникові надсилають договір, з яким він повинен уважно ознайомитися і підтвердити свої наміри взяти мікрокредит до зарплати на карту. Вже дуже скоро позичальник отримає заповітне повідомлення про те, що на його банківську картку зараховані кредитні кошти.

Сума позики

100   грн
15000   грн

Термін позики

5   днів
30   днів
Дата погашення: 2
Сума: 2
Відсоток: 0.01
Повернути: 402
Оформити позику