Кредит безробітним

МістерКеш допоможе безробітним отримати гроші в кредит

Безробіття – це соціальне явище, жертвою якого може стати, на жаль, кожен з нас. В Україні з її нестабільною економічною ситуацією, згідно з опублікованими статистичними даними, рівень офіційного безробіття має тенденцію до зниження: в 2018 році скоротився до 8,8%, тоді як ще в 2017 році безробітних у нас було 9,5% серед економічно активного населення. І все ж, цифри цієї статистики означають, що близько 8–10% працездатного населення України не мають офіційного доходу або не мають доходів взагалі. А гроші ж потрібні, чи не так? Хто ж допоможе в такій ситуації: заможна рідня, багаті знайомі або все ж це буде позика від банку? А може хто-небудь ще готовий надати вигідний кредит безробітним на карту в Україні?

Де отримати онлайн кредит для безробітних?

Як же бути в такому разі тим, хто не має роботи або працює без оформлення? Адже навіть при наявності нехай і неофіційного заробітку в житті бувають ситуації, коли потрібна додаткова матеріальна допомога на лікування, навчання, комунальні витрати, купівлю необхідних товарів народного споживання.

Якщо мова йде про відсутність офіційного доходу, то це означає, що людина не може взяти кредит для безробітних в банку, якщо в цьому є необхідність. Якщо дохід відсутній як такий, і статус офіційного безробітного означає повну відсутність трудової діяльності, то в цьому випадку розраховувати на дотацію від банку у вигляді такої потрібної для життя позики теж не доводиться, на жаль. Кредит безробітним за паспортом і ідентифікаційним кодом не видадуть в жодному банку: згідно з їхніми правилами, кредит не може бути наданий без довідки про офіційне працевлаштування і наявності постійних доходів, які є гарантією того, що ви зможете повернути борг банку.

Серед клієнтів ломбардів дуже багато безробітних: потреба в грошах штовхає людей на те, що доводиться віддавати ломбарду як заставу або взагалі без права викупу цінні речі: сімейні реліквії, ювелірні прикраси, професійні інструменти, фото- і відеотехніку. Але ж куди краще оформити кредит безробітному на карту, звернувшись в кредитні компанії, які надають миттєві кредити онлайн. Ви можете звернутися в нашу компанію МістерКеш, де для такої позики не потрібна довідка про офіційні доходи. Досить тільки надати коректні дані паспорта, ІПН, номер чинної банківської карти (від якого банку). Пройде всього кілька хвилин на перевірку вашої анкети, ви отримаєте від нас кредитний договір, ознайомитеся з ним і приймете його умови, і ось – необхідні для життя гроші вже у вас на карті. МістерКеш – це мінімальний ризик того, що вам відмовлять у наданні позики.

Сума позики

100   грн
15000   грн

Термін позики

5   днів
30   днів
Дата погашення: 2
Сума: 2
Відсоток: 0.01
Повернути: 402
Оформити позику