Кредит без застави

Беззаставні кредити від МістерКеш: надійно, швидко і по-чесному

Як це часто буває, коли немає «зайвих» кількох тисяч гривень на покупку нового смартфона, перфоратора, різдвяного набору делікатесів, поїздки до моря, і ми відмовляємо собі в багатьох земних радощах і потребах. Але куди критичніше ситуація, коли сума до 10 тисяч гривень – це справжній порятунок для тих, кому потрібно погасити терміново борги по комунальних витратах, оплатити дорогі медикаменти, внести оплату за семестр у вузі, зібрати дитину в школу і навіть внести черговий платіж по іпотеці в банку. Здавалося б, сума як на теперішній час не така вже й велика, але при існуючому рівні середньої заробітної плати по Україні вельми істотна для більшості середньостатистичних українців, серед яких ще досить багато безробітних. Де ж взяти в борг: у рідні, друзів, колег по роботі, партнерів по бізнесу або ж оформити невеликий кредит готівкою без застави в банку або мікрофінансовій організації? Або ж піти в ломбард?

Кредити без застави в банках на невелику суму або ломбард?

За такою сумою в банк йти дуже витратно за часом і клопітно: терміново кредит без застави в банку не дадуть, оскільки тільки процедура оформлення кредиту може зайняти кілька днів або навіть декілька тижнів. А ще позичальнику знадобиться надати довідку про доходи. І часто бувають ситуації, коли в банку кредитна перевірка ваших даних (кредитна історія, рівень доходів, стаж роботи та ін.) не визнає за можливе дати вам можливість оформити кредит без застави авто або іншого цінного майна.

 

Звичайно, якщо все ж є в родині щось цінне, що може виступати як застава, то можна звернутися в ломбард або знову звернутися в банк, вказавши, що у вас є можливість закласти цінності. Але слід пам’ятати, що ризик цю цінність потім не викупити у ломбарду дуже високий. Та й чи варто витрачати стільки часу на спілкування з банком, щоб з’явився шанс отримати заставний кредит на суму всього до десяти тисяч гривень, та ще й під дуже великий відсоток?

Мікрофінансових організація МістерКеш – гарантовані кредити без застави на вигідних умовах

Рекомендуємо замовити приватний кредит без застави в надійній та перевіреній макрофінансовій організації, що буде найкращим виходом, коли потрібно взяти кредит без застави на суму до 10 тисяч гривень. Зверніться в МФО «МістерКеш», заповніть онлайн-заявку, внесіть в неї свої паспортні дані і номер ІПН, а також введіть коректні дані банківської картки. Не треба довідки про доходи, імен поручителів, переліку цінностей як застави – сума до 10 тисяч гривень відправиться на ваш розрахунковий рахунок відразу ж після оперативного кредитного скорингу та отримання від вас згоди на запропоновані договірні зобов’язання.

Сума позики

100   грн
15000   грн

Термін позики

5   днів
30   днів
Дата погашення: 2
Сума: 2
Відсоток: 0.01
Повернути: 402
Оформити позику