0Кредит без застави

Кредит без застави

Часто ті, хто хоче взяти позику, хотіли б взяти її без застави своєї власності, оскільки в багатьох випадках вони звертаються, коли є проблеми, або коли потрібна невелика сума.

Незабезпечені позики — це тип позики, при якому від позичальника не потрібно надавати будь-яке додаткове забезпечення (нерухомість або рухоме майно). У таких позиках функцію забезпечення виконує офіційний дохід. І саме він оцінюється в якості забезпечення. Ви можете укласти такі кредитні договори швидко і легко в Містер Кеш, так як немає необхідності заповнювати і збирати додаткові фінансові документи, а такі кредити Містер Кеш видає на строк до 30 днів.

Чи варто брати кредит без застави?

Як ми вже згадували, беззаставні кредити виглядають дуже привабливо, тому що гроші переводяться вам дуже швидко на ваш картковий рахунок і не треба шукати заставу. Все, що вам потрібно зробити, це заповнити заявку, і після її оцінки нашими фахівцями кредит може бути наданий протягом декількох хвилин.

Основні характеристики беззаставних і забезпечених кредитів:

  • Кредит без застави не має застави.
  • Кредит без застави, наданий кредиторами, ініціюється тільки на підставі кредитоспроможності позичальника і обіцянки погасити позику у встановлений термін.
  • Забезпечені позики — це позики, за якими позичальник надає свої конкретні активи в якості застави або забезпечення позики.

Сума позики

100   грн
15000   грн

Термін позики

5   днів
30   днів
Дата погашення: 2
Сума: 2
Відсоток: 0.01
Повернути: 402
Оформити позику
Кредит готівкою на карту в Україні Кредит без відмови Позика онлайн на карту Позика Швидка позика Гроші в борг Кредит від компанії MisterCash Швидкий кредит Кредит без процентів Кредитні гроші з 18 років Кредити без застави Кредит експрес Кредит онлайн на карту цілодобово Кредит без прописки в Україні Кредит за паспортом Кредит без поручителів Споживчий кредит в Містер Кеш — ви позичаєте гроші на все, що хочете Студентський кредит від Містер Кеш Кредит з 21 року Миттєвий кредит У вас немає офіційного місця роботи, і вам потрібен кредит? З Містер Кеш все можливо! Кредит без довідки про доходи Кредит без застави Кредит безробітним Кредит з поганою кредитною історією Кредит через інтернет Цілодобовий кредит Експрес кредит Кредит до зарплати Кредит з 20 років Короткостроковий кредит на 1 місяць Мікропозика Кредит готівкою (на карту) Кредит без відмови Позику онлайн на карту Швидкий займ Гроші в борг Мікрокредит Швидкий кредит Кредит без відсотків Кредитні кошти з 18 років Кредити без застави Кредит експрес Кредит онлайн на карту цілодобово Кредит без прописки Кредит по паспорту Кредит без поручителів Споживчий кредит Кредит студентам Кредит з 21 року Миттєвий кредит Кредит без офіційного працевлаштування Кредит без довідки про доходи Кредит без застави Кредит безробітним Кредит з поганою кредитною історією Кредит через інтернет Цілодобовий кредит Експрес кредит Кредит до зарплати Кредит з 20 років Короткостроковий кредит на 1 місяць