Кредит без довідки про доходи

Миттєві кредити без довідки про доходи від МістерКеш

Фінансові труднощі час від часу зустрічаються в кожній родині. Цьому виною нестабільні виплати заробітної плати, нерегулярні доходи, та й економічна обстановка в країні складається таким чином, що інфляція і знецінення національної валюти не дають можливості відчувати себе впевненим у завтрашньому дні. І, якщо немає можливості взяти в борг у рідні або близьких друзів, партнерів по бізнесу, то мимоволі починаєш шукати вигідний варіант кредитування під невеликий відсоток і на прийнятний термін.

При спробі знайти надійного кредитодавця важливі не тільки низький відсоток кредитування та лояльні терміни повернення тіла кредиту і додаткових платежів, найголовніше – робота з надійним позичальником, який працює на попередньо обумовлених умовах, а не створює перешкоди виплаті боргу шляхом нарощування взятої в позику суми за рахунок додаткових умов, з самого початку не прописаних в договорі (сумнівні приховані платежі, необґрунтовані перерахунки процентних ставок і т. ін.). Крім того, дуже багатьом важко розраховувати на кредит у банку, тому що в банківських структурах процедура прийняття рішення щодо кредитування сувора і пов’язана з такими важливими умовами, як:

  • Довідка про доходи, видача якої можлива тільки при офіційному працевлаштуванні або легальному приватному підприємництві. І, якщо у вас є труднощі з офіційним працевлаштуванням, взяти кредит без довідки про доходи, звернувшись в банк, буде просто неможливо.
  • Для великих позик також необхідні наявність поручителів і можливість надати цінне майно в заставу. Тобто, звернення в банк, щоб отримати кредит без довідок про доходи та поручителів, з самого початку буде програшним варіантом.

Друга можливість взяти грошей у борг – це звернення в ломбард. У ломбарді кредити без довідки про доходи за паспортом реальні – свої фінансові ризики ломбарди мінімізують за рахунок взяття у клієнта цінного майна як заставу. А ось позичальник при роботі з ломбардами також ризикує: якщо виникне складність з виплатою боргу, то така позика закінчиться втратою цінного майна, яке буде виставлено на продаж ломбардом для погашення боргу.

Якщо ви інтуїтивно розумієте, що банки і ломбарди для взяття позики вам точно не підходять (немає довідки про доходи, поручителів, цінностей в заставу), то єдиним вірним і надійним варіантом кредитування буде звернення в мікрофінансову організацію (МФО). МФО МістерКеш дає чудову можливість отримати в Україні кредит онлайн без довідки про доходи – достатньо лише надати паспортні дані та ідентифікаційний код і номер банківської карти, на яку хочете отримати позику. МістерКеш – це гарантований кредит онлайн без довідки про доходи з мінімальним відсотком відмови потенційним позичальникам. З МістерКеш працюють всі, кому важко підтвердити офіційно свої доходи (безробітні, студенти), а також позичальниками МістерКеш стають соціально незахищені групи населення (матері-одиначки, багатодітні сім’ї, пенсіонери), чиї мізерні доходи для банків рівносильні відсутності постійних, стабільних заробітків, необхідних для виплати банківського кредиту.

Сума позики

100   грн
15000   грн

Термін позики

5   днів
30   днів
Дата погашення: 2
Сума: 2
Відсоток: 0.01
Повернути: 402
Оформити позику