Кредит без офіційного працевлаштування

Відсутність офіційного працевлаштування для отримання кредиту в МістерКеш – не перешкода

З осені 2018 року в Україні посилилися методи боротьби з неофіційним працевлаштуванням. Це змусило багатьох роботодавців вчиняти згідно із законом і приймати на роботу свій персонал офіційно. Але, в той же час, як і раніше зберігається тенденція, коли офіційне працевлаштування виконується за умови надання мінімально можливою або не “ринкової” заробітної плати (так недобросовісні роботодавці уникають оподаткування зарплат).

Кредити без офіційного працевлаштування в Україні – це реальність

Саме відсутність офіційного працевлаштування або недостатньо високий офіційний заробіток – це найчастіші причини, за якими банки відмовляють в наданні позик. Адже далеко не скрізь навіть влаштуватися на роботу за договором або за трудовою книжкою стало гарантією того, що співробітник отримує такий офіційний дохід, суми якого достатньо, щоб у банку прохання про позику було задоволено. Проте, кредит для людей без офіційного працевлаштування вже перестав бути проблемою. Просто потрібно звертатися не в банки, чиї умови надання кредитів занадто суворі для тих, чиї доходи не офіційні або занадто низькі, на думку банків, для погашення боргу.

У наші дні взяти кредит без офіційного працевлаштування онлайн можна, звернувшись в мікрофінансові організації (скорочено МФО). Процедура прийняття рішення щодо видачі кредиту в МФО лояльніша, ніж в банках, і не жорстка, як в ломбардах:

  • На відміну від банків, мікрофінансові організації не вимагають довідки про офіційні доходи, які не змушують шукати відповідальних, надійних і впливових поручителів, а для сум до 10–15 тисяч не потрібно надавати відомості про цінне майно як заставне.
  • Ломбардам у принципі теж неважливо, офіційно ви працевлаштовані чи ні, довідку про доходи при видачі позики там не вимагають і поручителі не потрібні. А ось застава у вигляді цінностей потрібна. І, якщо у вас існують побоювання щодо термінів викупу застави в ломбарді, то не варто ризикувати, тому що можна втратити цінне для вас майно, вчасно не викупивши його.
  • У будь-якої мікрофінансової організації, в тому числі, і в МФО «МістерКеш», щоб оформити кредит онлайн без офіційного працевлаштування, вам потрібно «поділитися» з майбутнім кредитором тільки достовірно зазначеними паспортними даними, індивідуальним номером платника податків (його ще називають ідентифікаційний податковий номер або скорочено – ІПН). А також, для отримання позики не виходячи з дому, вам необхідно надати розрахунковий рахунок банку (номер картки), куди кредитор перерахує запитану борг суму грошей.

Сума позики

100   грн
15000   грн

Термін позики

5   днів
30   днів
Дата погашення: 2
Сума: 2
Відсоток: 0.01
Повернути: 402
Оформити позику