0Кредит без офіційного працевлаштування — MisterCash

Кредит без офіційного працевлаштування

Відсутність офіційного працевлаштування для отримання кредиту в МістерКеш – не перешкода

З осені 2018 року в Україні посилилися методи боротьби з неофіційним працевлаштуванням. Це змусило багатьох роботодавців вчиняти згідно із законом і приймати на роботу свій персонал офіційно. Але, в той же час, як і раніше зберігається тенденція, коли офіційне працевлаштування виконується за умови надання мінімально можливою або не “ринкової” заробітної плати (так недобросовісні роботодавці уникають оподаткування зарплат).

Кредити без офіційного працевлаштування в Україні – це реальність

Саме відсутність офіційного працевлаштування або недостатньо високий офіційний заробіток – це найчастіші причини, за якими банки відмовляють в наданні позик. Адже далеко не скрізь навіть влаштуватися на роботу за договором або за трудовою книжкою стало гарантією того, що співробітник отримує такий офіційний дохід, суми якого достатньо, щоб у банку прохання про позику було задоволено. Проте, кредит для людей без офіційного працевлаштування вже перестав бути проблемою. Просто потрібно звертатися не в банки, чиї умови надання кредитів занадто суворі для тих, чиї доходи не офіційні або занадто низькі, на думку банків, для погашення боргу.

У наші дні взяти кредит без офіційного працевлаштування онлайн можна, звернувшись в мікрофінансові організації (скорочено МФО). Процедура прийняття рішення щодо видачі кредиту в МФО лояльніша, ніж в банках, і не жорстка, як в ломбардах:

 • На відміну від банків, мікрофінансові організації не вимагають довідки про офіційні доходи, які не змушують шукати відповідальних, надійних і впливових поручителів, а для сум до 10–15 тисяч не потрібно надавати відомості про цінне майно як заставне.
 • Ломбардам у принципі теж неважливо, офіційно ви працевлаштовані чи ні, довідку про доходи при видачі позики там не вимагають і поручителі не потрібні. А ось застава у вигляді цінностей потрібна. І, якщо у вас існують побоювання щодо термінів викупу застави в ломбарді, то не варто ризикувати, тому що можна втратити цінне для вас майно, вчасно не викупивши його.
 • У будь-якої мікрофінансової організації, в тому числі, і в МФО «МістерКеш», щоб оформити кредит онлайн без офіційного працевлаштування, вам потрібно «поділитися» з майбутнім кредитором тільки достовірно зазначеними паспортними даними, індивідуальним номером платника податків (його ще називають ідентифікаційний податковий номер або скорочено – ІПН). А також, для отримання позики не виходячи з дому, вам необхідно надати розрахунковий рахунок банку (номер картки), куди кредитор перерахує запитану борг суму грошей.

Безробітні часто втрачають можливість отримати додаткове фінансування на початковому етапі. Однак кредити для безробітних можливі! В основному вони надаються тими кредиторами, які обмежують вимоги до клієнта мінімумом формальностей. До таких кредиторів і відноситься Містер Кеш.

У нашій компанії запиту про підтвердження доходу немає, тому фінансування надається як особам, які можуть отримати довідку про отримання винагороди за роботу, так і тим, хто не може надати такий документ.

Кредитування від Містер Кеш громадянину без офіційного працевлаштування є в Інтернеті. Шукати кращу кредитну пропозицію онлайн дуже зручно — можете легко і швидко порівняти різні пропозиції і вибрати ту, яка найкраще відповідає нашим очікуванням. Запевняємо вас — це будуть пропозиції від нашої компанії.

Позику, взяту через Інтернет, від початку до кінця процесу, можна отримати навіть не виходячи з дому.

Хто може отримати позику без офіційного працевлаштування в Містер Кеш?

Щоб відповісти на питання про те, хто може отримати позику для безробітного, для початку варто виділити кілька ситуацій, які можуть охоплюватися терміном «безробітний»:

 1. У вас немає роботи, але ви отримуєте регулярний дохід з різних джерел (оренда квартири, стипендії, дивіденди від акцій та інше).
 2. У вас немає офіційної роботи — тому що ви просто працюєте нелегально.
 3. Взагалі немає роботи — ні офіційної, ні нелегальної.
 4. Працюєте за кордоном, але у вас немає відповідних документів, що підтверджують це.

Особи, які відповідають будь-якій з цих умов, будуть юридично вважатися безробітними, що, однак, не означає, що всі вони отримують негативне рішення при подачі заяви на отримання кредиту.

Підводячи підсумок — не можна сказати, що легально безробітний не отримує позику. Досить того, що ви отримуєте регулярний дохід від роботи і навіть можете подати заявку на отримання кредиту в банку. Однак якщо дохід буде низьким, буде легше отримати фінансування від небанківської компанії.

Кредит для безробітних від Містер Кеш — для кого?

Позика безробітному може бути надана особі, яка:

 • не молодше 18 років;
 • має власне дійсне посвідчення особи (паспорт громадянина України);
 • має власний номер телефону;
 • має картковий рахунок будь-якого банку України;
 • володіє повною дієздатністю.

Серед умов видачі кредитів в Містер Кеш немає вимоги пред’явлення довідки про заробіток з місця роботи.

Сума позики

100   грн
15000   грн

Термін позики

5   днів
30   днів
Дата погашення: 2
Сума: 2
Відсоток: 0.01
Повернути: 402
Оформити позику
Кредит готівкою на карту в Україні Кредит без відмови Позика онлайн на карту Позика Швидка позика Гроші в борг Кредит від компанії MisterCash Швидкий кредит Кредит без процентів Кредитні гроші з 18 років Кредити без застави Кредит експрес Кредит онлайн на карту цілодобово Кредит без прописки в Україні Кредит за паспортом Кредит без поручителів Споживчий кредит в Містер Кеш — ви позичаєте гроші на все, що хочете Студентський кредит від Містер Кеш Кредит з 21 року Миттєвий кредит У вас немає офіційного місця роботи, і вам потрібен кредит? З Містер Кеш все можливо! Кредит без довідки про доходи Кредит без застави Кредит безробітним Кредит з поганою кредитною історією Кредит через інтернет Цілодобовий кредит Експрес кредит Кредит до зарплати Кредит з 20 років Короткостроковий кредит на 1 місяць Мікропозика Кредит готівкою (на карту) Кредит без відмови Позику онлайн на карту Швидкий займ Гроші в борг Мікрокредит Швидкий кредит Кредит без відсотків Кредитні кошти з 18 років Кредити без застави Кредит експрес Кредит онлайн на карту цілодобово Кредит без прописки Кредит по паспорту Кредит без поручителів Споживчий кредит Кредит студентам Кредит з 21 року Миттєвий кредит Кредит без офіційного працевлаштування Кредит без довідки про доходи Кредит без застави Кредит безробітним Кредит з поганою кредитною історією Кредит через інтернет Цілодобовий кредит Експрес кредит Кредит до зарплати Кредит з 20 років Короткостроковий кредит на 1 місяць