Короткостроковий кредит на 1 місяць

Короткострокові кредити від МістерКеш – це вигідно і зручно

Нерідкі ситуації, коли вам затримали виплату заробітної плати або є затримки з виплати вашого заробітку в приватному підприємництві. Здавалося б, ви були впевнені, що на зазначену дату у вас буде очікувана сума грошей, а сталося прикре запізнення. Такі затримки з виплатами порушують ваші плани і тягнуть за собою зрив ваших домовленостей вже з іншими контрагентами: ви не можете виплатити вчасно ренту орендодавцю, сплатити комунальні витрати, купити путівку за вигідною ціною, оплатити черговий транш іпотеки в банку і багато іншого. Якщо ви точно знаєте, що така затримка очікуваної виплати – явище тимчасове, то виручити вас грошима на місяць-другий зможе надійна і перевірена мікрофінансова організація, в якій ви можете отримати короткостроковий кредит строком на один-пару місяців.

Звичайно, ви можете піти за позикою в який-небудь великий відомий банк і взяти кредит на 1 місяць. Але ви напевно зіткнетеся з тим, що банк може не погодитися на кредитування на такий короткий термін (банкам невигідно позичати гроші на невеликі терміни), та й до того ж, банківська перевірка вашої кандидатури (скоринг) та рішення щодо вашої кандидатури буде прийматися комісією кілька днів, а то і тижнів. Тобто, весь той час, який ви вже могли користуватися кредитними грошима, якби вирішили оформити кредит на 1 місяць в приватній кредитній компанії, ви будете нудитися в очікуванні, чи схвалить банк ваш позику чи ні.

Кредитна компанія МістерКеш – це мікрофінансова організація, яка надає практично без відмови миттєві кредити онлайн терміном на один місяць і більше. Протягом декількох хвилин все буде вирішено позитивно:

  • Від вас ми отримаємо дані паспорта, ІПН, номер банківської карти.
  • Натомість ви отримаєте типовий кредитний договір і позику терміном на один місяць, перерахований на банківську карту після кредитної перевірки майбутнього позичальника та узгодження договору обома сторонами.

Сума позики

100   грн
15000   грн

Термін позики

5   днів
30   днів
Дата погашення: 2
Сума: 2
Відсоток: 0.01
Повернути: 402
Оформити позику