Як це працює?

Отримати миттєвий кредит на свою банківську карту (від будь-якого банку) – це не проблема, якщо ви станете клієнтом сучасного і простого онлайн-сервісу МістерКеш. Для оформлення кредиту знадобиться мінімум часу – необхідні вам кошти ви отримаєте максимально швидко.

Основна місія сервісу МістерКеш – створити прозорі, прості, швидкі умови для отримання кредиту. Ми гарантуємо своїм клієнтам зручність і надійність. Щоб отримати свою термінову позику, потрібно всього лише заповнити онлайн-заявку і прямо з дому отримати потрібні вам гроші. Для оформлення позики від МістерКеш знадобиться всього лише кілька хвилин, і гроші вже на вашій карті!

Кілька простих дій і кредит від МістерКеш вже у вас на карті!

ЯК ОТРИМАТИ КРЕДИТ?

1. Сума та терміни

Для вашої зручності ми встановили на головній сторінці нашого сайту кредитний калькулятор. Все інтуїтивно зрозуміло і максимально просто: вибираєте бажану суму кредитування і термін, протягом якого ви плануєте користуватися позикою, а потім натискаєте кнопку «Отримати кредит». Якщо ви вже користувалися програмою кредитування від МістерКеш, то нові заявки на онлайн-позики МістерКеш можна оформити у вашому особистому кабінеті: всього пару хвилин, дуже зручно і лояльно (чим частіше ви користуєтеся кредитами від МістерКеш, тим з кожним разом ви можете розраховувати на більшу суму миттєвого кредитування).

Сума та терміни
Оформлення заявки

2. Оформлення заявки

Після натискання кнопки «Отримати кредит» наш онлайн-сервіс запропонує заповнити невелику анкету. В поля онлайн-анкети потрібно внести трохи соціальної інформації про позичальника, обов'язково вказуються достовірні паспортні дані, індивідуальний податковий номер і номер розрахункового рахунку банківської карти, на яку вам потрібно отримати онлайн-кредит від МістерКеш. Кредитний скоринг МістерКеш займе всього кілька хвилин: перевіривши ваші дані, автоматизована система прийме рішення про надання вам потрібної суми грошей.

3. Отримання грошей

МістерКеш – це завжди мінімальний ризик відмови в наданні позик! Система верифікує вашу банківську карту, обробить заявку і надішле повідомлення з рішенням щодо кредиту на ваш E-mail і SMS-повідомленням на наданий вами контактний телефон. Ретельно перевірте в особистому кабінеті свій кредитний договір, який ви автоматично отримаєте, якщо ваша заявка на позику МістерКеш буде схвалена. Кредитні гроші відправляться на ваш розрахунковий рахунок на карту, як тільки ви погодитеся з умовами кредитування, зазначеними в договорі.

Отримання грошей

Бажаєте оформити заявку на отримання
кредиту від МістерКеш?

Взяти кредит