Експрес кредит

Супершвидкі кредити від МістерКеш

Гостра нестача грошей на щось дуже важливе для вас і вашої родини – як ви вирішуєте такі матеріальні проблеми, якщо раптом вони трапляються? Можна попросити допомоги у забезпечених родичів, заможних друзів, багатих партнерів по бізнесу або роботодавців. Але якщо ваше прохання про строкову позику залишиться без відповіді, вам потрібен фінансовий партнер: банк, мікрофінансова організація або ломбард. Де ж найкраще, вигідніше і надійніше отримати експрес кредит в Україні?

Отже, припустимо, ви вирішили оформити експрес кредит у банку, в якому ви обслуговуєтеся (депозити, оплата комунальних витрат, купівля валюти, тощо). Все потрібно вирішити максимально швидко:

  • Зібрати всі необхідні документи (крім паспортних даних, індивідуального номера платника податків ІПН, обов’язково потрібна довідка про доходи). І, якщо з паспортом та ІПН проблем у вас не повинно бути (до речі, пам’ятаєте, що потрібно надавати в банк оригінали цих документів, тоді як в будь-якій МФО можна обійтися тільки наданням коректних даних), то отримання довідки про доходи займе якийсь час. А у деяких майбутніх позичальників, які не мають офіційного працевлаштування або зареєстрованого приватного підприємництва, такий документ пред’явити банку навряд чи вийде. Без документа, що підтверджує ваш офіційний дохід, в банку взяти експрес кредит на карту неможливо!
  • Знайти поручителів, що може бути складно зробити за короткий період часу.
  • Якщо мова йде про велику суму понад 10 тисяч гривень, банк, швидше за все, зажадає заставу.

Як тільки банк прийме у вас всі документи, почнеться період банківського скорингу і прийняття рішення комісії щодо вашої кандидатури, дати вам позику чи ні. Такі перевірки і рішення можуть зайняти кілька днів і навіть кілька тижнів, так що в банку говорити про експрес, тобто терміновий кредит, не доводиться.

Швидкі позики в ломбарді беруть часто, але ломбарду потрібно нести цінності в заставу, а це ризик розлучитися назавжди з дорогими вам і вашій родині речами, якщо не вийде вчасно викупити їх.

Отже, залишається єдино вірний варіант – онлайн експрес кредит готівкою в мікрофінансовій організації. Ласкаво просимо в МістерКеш – ми чекаємо від вас онлайн дані вашого паспорта, ІПН, номер банківської карти, очікувану суму позики, потім супероперативно перевіряємо ваші дані і висилаємо кредитний договір. Уважно вивчіть договір надання позики і дайте онлайн свою згоду з його умовами. Вже дуже скоро ви отримаєте очікуваний експрес позику на свою банківську карту.

Сума позики

100   грн
15000   грн

Термін позики

5   днів
30   днів
Дата погашення: 2
Сума: 2
Відсоток: 0.01
Повернути: 402
Оформити позику