0Акція “Вигідні свята”
Акція “Вигідні свята”

Акція “Вигідні свята”

Зустрічайте свята вигідно з новою пропозицією від фінансового героя MisterCash! З 1 січня кожен новий клієнт має можливість оформити свою першу позику під 0,01% на день. Максимальний строк користування грошима 30 днів, а за необхідності у MisterCash можна продовжити цей термін. 

4 кроки, щоб оформити вигідну позику?

  1. Пройти реєстрацію на сторінці MisterCash.
  2. Вибрати потрібну суму і термін кредитування. 
  3. Прочитати та прийняти умови електронного Договору. 
  4. Отримати гроші під 0,01% за 10 хвилин.

А щоб вигідні свята не закінчувалися, MisterCash має ще одну цікаву пропозицію: кожен, хто зареєструється у сервісі через систему BankID, отримає наступну позику зі знижкою 20%. MisterCash пропонує найкращі умови кредитування, перевірте самі! 

Хочете завжди бути на зв’язку з героєм у світі фінансів? Долучайтеся до нас у Facebook!

Завантажити правила акції

 

31.12.2020
Назад

Сума позики

100   грн
15000   грн

Термін позики

5   днів
30   днів
Дата погашення: 2
Сума: 2
Відсоток: 0.01
Повернути: 402
Оформити позику
Кредит готівкою на карту в Україні Кредит без відмови Позика онлайн на карту Позика Швидка позика Гроші в борг Кредит від компанії MisterCash Швидкий кредит Кредит без процентів Кредитні гроші з 18 років Кредити без застави Кредит експрес Кредит онлайн на карту цілодобово Кредит без прописки в Україні Кредит за паспортом Кредит без поручителів Споживчий кредит в Містер Кеш — ви позичаєте гроші на все, що хочете Студентський кредит від Містер Кеш Кредит з 21 року Миттєвий кредит У вас немає офіційного місця роботи, і вам потрібен кредит? З Містер Кеш все можливо! Кредит без довідки про доходи Кредит без застави Кредит безробітним Кредит з поганою кредитною історією Кредит через інтернет Цілодобовий кредит Експрес кредит Кредит до зарплати Кредит з 20 років Короткостроковий кредит на 1 місяць Мікропозика Кредит готівкою (на карту) Кредит без відмови Позику онлайн на карту Швидкий займ Гроші в борг Мікрокредит Швидкий кредит Кредит без відсотків Кредитні кошти з 18 років Кредити без застави Кредит експрес Кредит онлайн на карту цілодобово Кредит без прописки Кредит по паспорту Кредит без поручителів Споживчий кредит Кредит студентам Кредит з 21 року Миттєвий кредит Кредит без офіційного працевлаштування Кредит без довідки про доходи Кредит без застави Кредит безробітним Кредит з поганою кредитною історією Кредит через інтернет Цілодобовий кредит Експрес кредит Кредит до зарплати Кредит з 20 років Короткостроковий кредит на 1 місяць