Цілодобовий кредит онлайн на карту 24/7

Іноді в житті трапляються неприємні ситуації, коли знадобилися гроші в самий невідповідний момент. Наприклад, напередодні вихідних чи свят, або, ще – гірше, пізно вночі. Де шукати і куди бігти в такому випадку? Добре, якщо є «під боком» багатий сусід або знайомий, або можна перехопити у родичів. Але, найчастіше такої можливості немає, проте, є організації, в яких можна отримати цілодобовий кредит. Називаються ці організації МФО (мікрофінансові організації).

У МФО можна оформити кредит онлайн цілодобово, без свят і вихідних. Для того, щоб оформити кредит онлайн на карту цілодобово, досить відвідати сайт будь-якої МФО, пройти стандартну реєстрацію, вказавши адресу своєї електронної пошти, заповнити заявку, в якій вказати суму кредиту і термін кредитування, і відправити її на розгляд. Заявки розглядаються в автоматичному режимі, рішення приймається протягом 10-15 хвилин. Позика на карту цілодобово можна отримати без довідки про доходи та поручителів. Досить буде вказати свої паспортні дані, ІПН і № банківської карти, на яку будуть зараховані гроші. У разі схвалення заявки клієнт підписує Договір і отримує гроші на карту.

Як оформити онлайн кредит цілодобово

Наприклад, оформити позику на карту цілодобово можна в МФО МістерКеш. На сайті організації є зручний кредитний калькулятор, за допомогою якого клієнт може порахувати яку суму він повинен повернути фінансової організації і в які терміни. Деякі МФО дають перший кредит під 0,01%. За користування таким кредитом клієнт переплатить лише символічну суму.

В MisterCash кредитуватися можуть особи віком 18-74 років, які мають паспорт і банківську карту будь-якого банку. Взяти можна як 500 грн, так і 20000 грн або іншу суму до 30 днів. У разі виникнення непередбачених обставин, клієнт може продовжити дію кредитного договору, сплативши попередньо відсотки, що набігли.

Погашати кредит можна в особистому кабінеті на сайті організації, через термінали самообслуговування, через інтернет-банкінг. Дуже важливо не допускати прострочень по платежах, оскільки вони значно ускладнять кредитування в майбутньому. Взяти новий кредит у випадку, якщо не закрите колишній проблемний кредит, буде дуже складно. Клієнт потрапить до чорного списку, що значно знизить ймовірність успішного кредитування в майбутньому.

Чи є альтернатива

Якщо потрібні терміново гроші у вихідні дні або вночі, єдине можливе рішення – це оформлення кредитів в МФО. Гроші можна отримати протягом 15 хвилин, і вирішити свої виникли фінансові проблеми. Взявши кредит в МФО, клієнт повинен якомога швидше його погасити, щоб не переплачувати великих сум, оскільки щодня клієнту будуть нараховуватися відсотки в розмірі 1,5-3% від суми кредиту. Таким чином, якщо не погашати взятий кредит протягом 1 місяця, доведеться заплатити в півтора рази більше тієї суми, що була взята в МФО.

Тому, за експрес-кредит доведеться розплачуватися високими відсотками. З огляду на високі ризики, МФО не видають великі довгострокові кредити. Максимум, на що можна розраховувати – це 15-20 тис. Грн, терміном до 1 місяця. Тому, звертатися в МФО слід лише в «екстрених» випадках, коли позичальник точно впевнений, що він зможе погасити взятий кредит в найкоротші терміни. В ідеалі, кредитними грошима МФО слід користуватися кілька днів, і тут же відразу повертати взяте, щоб не переплачувати великих відсотків.

Для довгострокового кредитування краще скористатися послугами банків, які видадуть кредит під невисокі відсотки на тривалий термін. Але, для оформлення такої позики доведеться зібрати розширений пакет документів, включаючи довідку про заробітну плату. У разі кредитування на велику суму, швидше за все, знадобляться два поручителя. Всього цього не треба при оформленні кредиту в МФО, оскільки високі ризики тут компенсується великою процентною ставкою.