Твої Гроші

Якщо вам потрібно швидко і зручно оформити кредит на невелику суму – точно не варто йти в банк. Отримання грошей там і часу відніме в кращому випадку кілька годин (а найчастіше – в той же день кредит вам не видадуть), і вимог до клієнтів висувається набагато більше.

Простіше звернутися в МФО «Твої Гроші». Компанія працює з 2012 року, і видає позики як через відділення (працюють в Києві, Борисполі та Львові), так і через сайт.

Що потрібно, щоб отримати гроші в МФО «Твої Гроші»?

Головні вимоги до клієнтів:

  • українське громадянство, наявність паспорта та ІПН;
  • вік – від 18 до 71 року;
  • наявність української банківської картки та мобільного номера;
  • будь-який електронний ящик.

У чому основна перевага МФО: вони набагато менше вимог висувають до своїх клієнтів, на відміну від банків. Отримати позик можна без довідки про доходи, без застави і без поручителя (в банках з вас обов’язково зажадали б як мінімум довідку).

Ще одна перевага – отримати позик можна абсолютно всім категоріям клієнтів (а не тільки тим, хто офіційно працевлаштований, і має середній рівень доходу). Оформити кредит можуть і пенсіонери, і студенти, і офіційно безробітні. Також гроші видадуть і тим, у кого в кредитній історії є проблеми.

На яких умовах можна взяти кредит в МФО «Твої Гроші»?

МФО «Твої Гроші» кредитує населення на таких умовах:

  • Якщо ви новий клієнт (берете перший займ в цій компанії) – ви можете розраховувати на суму до 5000 грн на термін до 30 діб.
  • Якщо ви звертаєтеся в МФО «Твої Гроші» повторно – ви можете отримати кредит на суму до 15 000 грн на термін до 30 діб.
  • Компанія працює цілодобово і без вихідних – отримати гроші ви можете в будь-який час дня і ночі і в будь-який день тижня.

Як оформляти кредит у МФО «Твої Гроші»?

У компанії «Твої Гроші» ви можете отримати кредит 3 способами:

Подавши заявку через сайт (гроші прийдуть на карту).

Подавши заявку по телефону. Менеджер заповнить ваші дані, після чого доведеться з’явитися в найближче відділення за грошима.

Особисто відвідавши будь-якого відділення (карта доступна на сайті компанії).

При оформленні кредиту через сайт вам спочатку треба зареєструвати особистий кабінет, увійти в нього, заповнити інформацію про себе, прив’язати карту і отримати на пошту кредитної договір.

По любому із способів ви отримуєте гроші в середньому за 30-60 хвилин. Але цілодобово оформити позику можна тільки через сайт – відділення мають «денний» графік роботи.