Твої Гроші

Якщо вам потрібно швидко і зручно оформити кредит на невелику суму – точно не варто йти в банк. Отримання грошей там і часу відніме в кращому випадку кілька годин (а найчастіше – в той же день кредит вам не видадуть), і вимог до клієнтів висувається набагато більше.

Простіше звернутися в МФО «Твої Гроші». Компанія працює з 2012 року, і видає мікропозики як через відділення (працюють в Києві, Борисполі та Львові), так і через сайт.

Що потрібно, щоб отримати гроші в МФО «Твої Гроші»?

Головні вимоги до клієнтів:

  • українське громадянство, наявність паспорта та ІПН;
  • вік – від 18 до 71 року;
  • наявність української банківської картки та мобільного номера;
  • будь-який електронний ящик.

У чому основна перевага МФО: вони набагато менше вимог висувають до своїх клієнтів, на відміну від банків. Отримати мікропозик можна без довідки про доходи, без застави і без поручителя (в банках з вас обов’язково зажадали б як мінімум довідку).

Ще одна перевага – отримати мікропозик можна абсолютно всім категоріям клієнтів (а не тільки тим, хто офіційно працевлаштований, і має середній рівень доходу). Оформити мікрокредит можуть і пенсіонери, і студенти, і офіційно безробітні. Також гроші видадуть і тим, у кого в кредитній історії є проблеми.

На яких умовах можна взяти мікропозик в МФО «Твої Гроші»?

МФО «Твої Гроші» кредитує населення на таких умовах:

  • Якщо ви новий клієнт (берете перший займ в цій компанії) – ви можете розраховувати на суму до 5000 грн на термін до 30 діб.
  • Якщо ви звертаєтеся в МФО «Твої Гроші» повторно – ви можете отримати мікропозик на суму до 15 000 грн на термін до 30 діб.
  • Компанія працює цілодобово і без вихідних – отримати гроші ви можете в будь-який час дня і ночі і в будь-який день тижня.

Як оформляти мікрокредит у МФО «Твої Гроші»?

У компанії «Твої Гроші» ви можете отримати мікрокредит 3 способами:

Подавши заявку через сайт (гроші прийдуть на карту).

Подавши заявку по телефону. Менеджер заповнить ваші дані, після чого доведеться з’явитися в найближче відділення за грошима.

Особисто відвідавши будь-якого відділення (карта доступна на сайті компанії).

При оформленні мікрокредиту через сайт вам спочатку треба зареєструвати особистий кабінет, увійти в нього, заповнити інформацію про себе, прив’язати карту і отримати на пошту кредитної договір.

По любому із способів ви отримуєте гроші в середньому за 30-60 хвилин. Але цілодобово оформити позику можна тільки через сайт – відділення мають «денний» графік роботи.

Сума позики
100   грн
20000   грн
Термін позики
5   днів
30   днів
Дата погашення: 2
Сума: 2
Відсоток: 0.01
Повернути: 402
Оформити позику
Кредит готівкою на карту в Україні Кредит на картку без відмови Швидка позика онлайн на картку Де взяти гроші в борг онлайн? Кредит онлайн під 0 відсотків Кредит з 18 років без довідок і поручителів Експрес кредит онлайн на картку Цілодобовий кредит онлайн на карту 24/7 Чи можна взяти позику без прописки в Україні? Кредит онлайн за паспортом Кредит на карту без поручителів Кредит з 21 року Миттєвий кредит Онлайн кредит на карту Приватбанку Кредит на карту без дзвінків оператора Кредит на карту Ощадбанку Кредит на карту монобанк Онлайн-позика на карту Кредит за 15 хвилин Оформити кредит онлайн за 5 хвилин Оформити кредит по телефону в Україні Кредит без фото паспорта онлайн Кредит з 19 років Де взяти 1000 гривень в кредит онлайн Як взяти кредит через інтернет? Кредит під заставу авто Промокод від компанії Mister Cash Довгостроковий кредит онлайн на карту Кредит на 6 місяців майже без відсотків Кредит онлайн без перевірки кредитної історії Кредит онлайн без ІПН на карту Кредит на весілля Що буде якщо не платити онлайн кредит Чому не дають кредит онлайн і де точно дадуть позику? Кредит онлайн на 12 місяців або 1 рік на карту SlonCredit Кредит студентам Де взяти 3000 гривень в кредит онлайн Де взяти 4000 гривень в кредит онлайн Де взяти 5000 гривень в кредит онлайн Де взяти 10000 гривень в кредит онлайн Де взяти 15000 гривень в кредит онлайн Кредит за 1 годину онлайн Взять кредит с большими просрочками по микрозаймам Перекредитування з простроченням Кредит під заставу нерухомості Автоматичний онлайн кредит на карту Ukrpozyka Gofingo Monetka KLT Credit Pozichka Mywallet Miloan Cashinsky Євро Гроші Cashberry ALEXCREDIT КредитКасса Е-cash UltraCash Ваша Готивочка KFUA Де взяти 2000 гривень в кредит онлайн Міні  кредит Кредит пенсіонерам від Mistercash Кредит онлайн за 60 секунд по SMS запиту Dinero SOS credit MoneyBOOM Глобал Кредит Качай Гроші Райффайзен Банк Аваль Money4you E-Groshi MisterMoney Твої Гроші Грошик OTP Bank Надовго KUMO НА ВСЕ Кредит CreditUP Credit 365 Loany Ccloan TopCredit MyCredit Кредит без офіційного працевлаштування Кредит онлайн без довідки про доходи Гроші в кредит без застави Кредит онлайн безробітним Онлайн кредит з поганою кредитною історією Кредит через інтернет Позика до зарплати на картку Кредит з 20 років Короткостроковий кредит на 1 місяць