TopCredit

Мікрофінансових організація Топ Кредит вийшла на український ринок кредитування в 2015 році. Спочатку Топ Кредит оформляв позики, як через свої офісні відділення, так і в режимі онлайн. Починаючи з 2017 року позики в Топ Кредит можна взяти тільки в віддаленому режимі, через сайт організації.

Оформити кредит у МФО Топ Кредит можуть громадяни України віком 18-70 років, які мають паспорт і довідку про присвоєння ІПН. Для оформлення договору знадобиться № банківської картки та мобільного телефону клієнта. Оформити кредит можуть соціально не захищені особи: студенти, пенсіонери, безробітні та ін.

Як отримати швидкий позику в МФО Топ Кредит?

Для оформлення кредиту в Топ Кредит необхідно відвідати офіційний сайт організації. Якщо умови кредитування влаштовують клієнта, він повинен пройти реєстрацію на сайті і створити Особистий кабінет.

Для створення Особистого кабінету клієнт повинен вказати свій номер мобільного телефону та адресу електронної пошти, які необхідно буде підтвердити.

Після того, як створення Особистого кабінету завершено, клієнт повинен заповнити реєстраційну анкету, в якій вказати достовірні дані, включаючи скани або фото значущих сторінок паспорта, довідки про присвоєння ІПН, а також своє фото з розворотом паспорта. Дозвіл фотографій повинно бути достатнім для того, щоб вся текстова інформація читалася без праці. Дані запобіжні заходи необхідні для запобігання доступу третіх осіб до аккаунту клієнта.

Наступним етапом є оформлення самої заявки, в якій клієнт вказує розмір кредиту і термін, на який він береться. У відповідь клієнт отримає розмір суми, яку необхідно буде повернути МФО за користування позик. Після того, як заявка сформована, вона відправляється на розгляд.

У разі першого звернення до Топ Кредит час розгляду заявки може скласти до 1 години, при повторному оформленні позик заявка розглядається протягом 10 хвилин. Відповідь по заявці прийде на мобільний телефон клієнта у вигляді СМС-повідомлення. Переважна кількість заявок проходять схвалення.

На наступному етапі клієнт повинен верифікувати свою банківську карту, яка повинна бути оформлена на те ж ім’я, на яке береться кредит. На банківській картці повинна бути сума 1 грн, яка буде автоматично списана, а потім повернута.

Після тог, як прив’язка банківської картки клієнта успішно завершена, на його електронну пошту прийде кредитний Договір, з яким слід уважно ознайомитися. Якщо клієнт згоден з умовами договору, він відправляє СМС-повідомлення з кодом, який вказаний в договорі. З цього моменту договір буде вважатися підписаним, яке набрало чинності. Іноді на телефон клієнта може зателефонувати співробітник МФО і уточнити деякі дані.

Умови кредитування

Сума кредиту безпосередньо залежить від того, скільки разів ви вже зверталися в цю компанію:

  • при 1 зверненні – до 3000 грн;
  • при 2 – до 5000 грн;
  • при 3 – до 7000 грн;
  • при 4 – до 9000 грн;
  • при 5 – до 12000 грн;
  • при 6 – до 15000 грн.

Максимальний термін кредитування становить 30 діб, є можливість продовження кредитного договору, а також дострокового погашення без штрафних санкцій.

Контактна і реєстраційна інформація

Офіційний сайт https://topcredit.ua/
Телефон 0800212171
Електронна пошта [email protected]pcredit.ua
Юридична адреса 04073, Київ, проспект Степана Бандери, 8
Графік роботи Працює цілодобово
Ліцензія Свідоцтво ФK № 1108 від 03.10.2018