TopCredit

Мікрофінансових організація Топ Кредит вийшла на український ринок мікрокредитування в 2015 році. Спочатку Топ Кредит оформляв позики, як через свої офісні відділення, так і в режимі онлайн. Починаючи з 2017 року мікропозик в Топ Кредит можна взяти тільки в віддаленому режимі, через сайт організації.

Оформити мікрокредит у МФО Топ Кредит можуть громадяни України віком 18-70 років, які мають паспорт і довідку про присвоєння ІПН. Для оформлення договору знадобиться № банківської картки та мобільного телефону клієнта. Оформити кредит можуть соціально не захищені особи: студенти, пенсіонери, безробітні та ін.

Як отримати швидкий позику в МФО Топ Кредит?

Для оформлення мікрокредиту в Топ Кредит необхідно відвідати офіційний сайт організації. Якщо умови кредитування влаштовують клієнта, він повинен пройти реєстрацію на сайті і створити Особистий кабінет.

Для створення Особистого кабінету клієнт повинен вказати свій номер мобільного телефону та адресу електронної пошти, які необхідно буде підтвердити.

Після того, як створення Особистого кабінету завершено, клієнт повинен заповнити реєстраційну анкету, в якій вказати достовірні дані, включаючи скани або фото значущих сторінок паспорта, довідки про присвоєння ІПН, а також своє фото з розворотом паспорта. Дозвіл фотографій повинно бути достатнім для того, щоб вся текстова інформація читалася без праці. Дані запобіжні заходи необхідні для запобігання доступу третіх осіб до аккаунту клієнта.

Наступним етапом є оформлення самої заявки, в якій клієнт вказує розмір мікрокредиту і термін, на який він береться. У відповідь клієнт отримає розмір суми, яку необхідно буде повернути МФО за користування мікропозик. Після того, як заявка сформована, вона відправляється на розгляд.

У разі першого звернення до Топ Кредит час розгляду заявки може скласти до 1 години, при повторному оформленні мікропозик заявка розглядається протягом 10 хвилин. Відповідь по заявці прийде на мобільний телефон клієнта у вигляді СМС-повідомлення. Переважна кількість заявок проходять схвалення.

На наступному етапі клієнт повинен верифікувати свою банківську карту, яка повинна бути оформлена на те ж ім’я, на яке береться кредит. На банківській картці повинна бути сума 1 грн, яка буде автоматично списана, а потім повернута.

Після тог, як прив’язка банківської картки клієнта успішно завершена, на його електронну пошту прийде кредитний Договір, з яким слід уважно ознайомитися. Якщо клієнт згоден з умовами договору, він відправляє СМС-повідомлення з кодом, який вказаний в договорі. З цього моменту договір буде вважатися підписаним, яке набрало чинності. Іноді на телефон клієнта може зателефонувати співробітник МФО і уточнити деякі дані.

Умови кредитування

Сума кредиту безпосередньо залежить від того, скільки разів ви вже зверталися в цю компанію:

  • при 1 зверненні – до 3000 грн;
  • при 2 – до 5000 грн;
  • при 3 – до 7000 грн;
  • при 4 – до 9000 грн;
  • при 5 – до 12000 грн;
  • при 6 – до 15000 грн.

Максимальний термін кредитування становить 30 діб, є можливість продовження кредитного договору, а також дострокового погашення без штрафних санкцій.

Контактна і реєстраційна інформація

Офіційний сайт https://topcredit.ua/
Телефон 0800212171
Електронна пошта [email protected]
Юридична адреса 04073, Київ, проспект Степана Бандери, 8
Графік роботи Працює цілодобово
Ліцензія Свідоцтво ФK № 1108 від 03.10.2018

Сума позики
100   грн
20000   грн
Термін позики
5   днів
30   днів
Дата погашення: 2
Сума: 2
Відсоток: 0.01
Повернути: 402
Оформити позику
Кредит готівкою на карту в Україні Кредит на картку без відмови Швидка позика онлайн на картку Де взяти гроші в борг онлайн? Кредит онлайн під 0 відсотків Кредит з 18 років без довідок і поручителів Експрес кредит онлайн на картку Цілодобовий кредит онлайн на карту 24/7 Чи можна взяти позику без прописки в Україні? Кредит онлайн за паспортом Кредит на карту без поручителів Кредит з 21 року Миттєвий кредит Онлайн кредит на карту Приватбанку Кредит на карту без дзвінків оператора Кредит на карту Ощадбанку Кредит на карту монобанк Мікропозика на карту Кредит за 15 хв Оформити кредит онлайн за 5 хвилин Оформити кредит по телефону в Україні Кредит без фото паспорта онлайн Кредит з 19 років Де взяти 1000 гривень в кредит онлайн Як взяти кредит через інтернет? Кредит під заставу авто Промокод від компанії Mister Cash Довгостроковий кредит онлайн на карту Кредит на 6 місяців без відсотків Кредит онлайн без перевірки кредитної історії Кредит онлайн без ІПН на карту Кредит на весілля Що буде якщо не платити онлайн кредит Чому не дають кредит онлайн і де точно дадуть позику? Кредит онлайн на 12 місяців або 1 рік на карту SlonCredit Кредит студентам Де взяти 3000 гривень в кредит онлайн Де взяти 4000 гривень в кредит онлайн Де взяти 5000 гривень в кредит онлайн Де взяти 10000 гривень в кредит онлайн Де взяти 15000 гривень в кредит онлайн Кредит за 1 годину онлайн Кредит з діючими простроченням Україна Перекредитування з простроченням Кредит під заставу нерухомості Автоматичний онлайн кредит на карту УКР ПОЗИКА Gofingo Monetka KLT Credit Pozichka Mywallet Miloan Moneyveo Dinero Cashinsky Євро Гроші Cashberry ALEXCREDIT КредитКасса Е-cash Credit7 Де взяти 2000 гривень в кредит онлайн Міні  кредит Кредит пенсіонерам від Mistercash Кредит онлайн за 60 секунд по SMS запиту CreditPlus UltraCash Ваша Готивочка KFUA SOS credit MoneyBOOM Глобал Кредит Качай Гроші Райффайзен Банк Аваль Money4you E-Groshi MisterMoney Твої Гроші Грошик OTP Bank Надовго KUMO НА ВСЕ Кредит CreditUP Credit 365 Loany Ccloan TopCredit MyCredit Кредит без офіційного працевлаштування Кредит онлайн без довідки про доходи Гроші в кредит без застави Кредит онлайн безробітним Онлайн кредит з поганою кредитною історією Кредит через інтернет Позика до зарплати на картку Кредит з 20 років Короткостроковий кредит на 1 місяць