Терміновий кредит за 15 хвилин онлайн

Іноді в житті трапляються ситуації, коли терміново потрібні гроші. Наприклад, трапилася непередбачена травма. Людина невдало впав, зламав ногу або руку, при цьому, перелом виявився складним і для відновлення здоров’я потрібна операція, на яку у потерпілого банально немає грошей, нехай і потрібно відносно невелика сума в 10-15 тисяч грн.

У таких ситуаціях на допомогу можуть прийти друзі, знайомі, родичі. Але, і у них бувають фінансові проблеми, тому, далеко не завжди вдається перехопити необхідною сумою грошей не у фінансових установ.

Кредит у банку

Оформлення кредиту в банку, коли гроші потрібні дуже швидко, не завжди можливо, оскільки для отримання грошей треба зібрати певний пакет документів, а подана заявка може розглядатися кілька днів. Особливо це незручно, якщо потенційний позичальник втратив здоров’я, і ​​не може, скажімо, вільно пересуватися. У таких ситуаціях кредитування в банку проблематично, а іноді і неможливо.

Кредит в МФО

Отримати терміновий кредит у мікрофінансової організації (МФО) можна протягом 15 хвилин. Наприклад, для того, щоб отримати кредит до 15 000 грн в МФО Містеркеш, необхідно на сайті МФО пройти стандартну процедуру реєстрації, вказавши достовірні персональні дані: ПІБ, паспортні дані, № телефону та адресу електронної пошти. Після підтвердження електронної пошти та номера телефону позичальнику відкривається доступ в персональний кабінет, в якому він повинен прив’язати свою банківську карту, пройшовши нескладну процедуру верифікації.

Адміністрація МФО перевіряє належність банківської карти зареєстрованій особі, шляхом проведення фінансової транзакції зі зняття та повернення на карту невеликої суми грошей, яка має бути присутня на банківській картці клієнта (5 грн).

Коли всі технічні процедури закінчені, клієнт може оформити заявку на отримання кредиту онлайн, в якій має бути вказано розмір кредиту (від 100 до 15 000 грн) і термін кредитування (від 5 до 30 днів). Подана заявка розглядається в автоматичному режимі, і по ній протягом 15 хвилин виноситься рішення (схвалюються до 90% поданих заявок).

У разі схвалення поданої заявки клієнт підписує електронний договір, який приходить на його електронну пошту, після чого необхідна сума зараховується на банківську карту позичальника, яку він прив’язав до свого облікового запису.

Хто може оформити кредит в МФО

Головна перевага кредитування в МФО полягає в дуже лояльних вимогах до позичальника. Оформити терміновий онлайн кредит в МФО можуть особи віком від 18 до 65 років, які мають паспорт громадянина України та довідку про присвоєння ідентифікаційного коду. Ніяких довідок про доходи або поручителів не потрібно. Кредитуватися в МФО можуть навіть особи з поганою кредитною історією.

Процедуру оформлення можна провести в віддаленому режимі, в будь-який час доби, незалежно від вихідних або свят. У разі прийняття позитивного рішення по кредиту, гроші зараховуються на банківську карту миттєво. Багато МФО, включаючи Містеркеш, перший кредит оформляють під 0,01%.