SOS credit

SOS Credit (СОС Кредит) – українська МФО, яка працює офіційно з 2016, з усіма потрібними дозволами і ліцензією. Видає позики цілодобово – без вихідних, перерв і свят. Вся процедура оформлення кредиту (подача документів, отримання грошей) проходить в онлайн-режимі – клієнтові нікуди не потрібно ходити.

Основні умови видачі позик в SOS Credit

Отримати кредит в МФО SOS Credit – набагато простіше, швидше і зручніше, ніж якби ви зверталися в банк або ломбард.

Перелічимо основні умови видачі позик в цій компанії:

 1. Сума позики при першому зверненні – до 3000 грн. Для постійних клієнтів ліміти підвищуються при кожній наступній заявці. Максимальна сума кредиту – 15000 грн. Це вище, ніж у багатьох інших МФО, які видають не більше 8-10 тисяч.
 2. Термін повернення – до 30 календарних днів: стандартний період для МФО. Якщо ж в обраний термін ви не встигаєте погасити позику – кредит можна продовжити на 7, 14 або 30 днів. Пролонгація дозволяє відстрочити повернення кредиту без великих штрафів. Головне – продовжити позику самостійно і до появи прострочення.
 3. Спосіб отримання грошей – тільки на карту українського банку. Погасити позику можна перекладом з карти, через термінал або через банківське відділення.

Ще один явний плюс – вимог до клієнта в МФО висувається набагато менше, ніж у банку.

Як взяти швидкий кредит в SOS credit?

Людина, яка вирішила оформити кредит в перший раз, напевно має питання про те, як це правильно зробити.

Розповімо докладно про процедуру оформлення:

 1. Тиснемо Оформити заявку, і потрапляємо на сайт МФО.
 2. Реєструємо особистий кабінет. У вашому профілі буде зберігатися інформація про взяті вами позиках, а також про накопичуваних бонуси. Для реєстрації потрібні мобільний номер і пошта.
 3. Підтверджуємо реєстрацію в листі і заповнюємо аккаунт. Важливо: вводите тільки свої дані (на чужі реєстрація заборонена), і дуже уважно, без помилок. Навіть єдина помилка стане приводом для відмови у видачі кредиту.
 4. Прикріплюємо фото документів (паспорт, ІПН), і фото себе (особа в профіль) з розгорнутим паспортом. Це один з головних кроків із забезпечення безпеки: якщо ваші паспортні дані ще можуть дістати зловмисники, то ваше фото з головним документом їм отримати вже не вдасться.
 5. Подаємо заявку на видачу кредиту. Для цього на головній сторінці в онлайн-калькуляторі вибираємо суму і термін, на який ви хочете оформити позику.
 6. Чекаємо. При першому оформленні ваші документи будуть уважно перевіряти, і перевіряти кредитну історію. На це може піти до 30 хвилин в середньому. Якщо ви звертаєтеся в SosCredit не в перший раз, і ваші документи вже є в базі, то розгляд заявки займе менше часу: хвилин 5-10.
 7. Відповідь з результатом (схвалення або відмову) прийде в СМС і на пошту. Зазвичай якщо у клієнта нормальна КІ, і немає проблем з документами (немає помилок, фото чіткі і всі дані видно), йому схвалюють заявку.
 8. Прив’язуємо банківську карту.
 9. Отримуємо на пошту електронний договір, вивчаємо уважно ще раз всі умови, і підписуємо його (СМС-кодом).

Після підписання договору процедура оформлення завершена. Гроші переводяться на прив’язану карту зазвичай протягом декількох хвилин. В особистому кабінеті можна відстежувати всю інформацію по взятому кредиту: решту суми до погашення і дату, до якої позику треба закрити. Там же можна дізнатися і способи і реквізити для відправки грошей.

Вимоги до клієнтів

Ви майже напевно отримаєте кредит в SOS Credit, якщо відповідаєте таким вимогам:

 • є громадянином України – маєте при собі паспорт та ІПН;
 • ви старше 18;
 • у вас немає прострочень по іншим незакритим кредитами (в банках або в інших МФО).

Для оформлення позики також знадобляться веб-камера (або будь-який інший гаджет, на який ви зробите фото особи з паспортом – фотоапарат, смартфон, планшет, ноутбук з камерою), мобільний телефон, електронна пошта. Для отримання грошей – підійде карта будь-якого українського банку. Головна вимога – щоб на неї можна було переводити гроші, і на її рахунку було не менше 1 грн (знадобиться для прив’язки).

Контактна та реєстраційна інформація SOS CREDIT

Офіційний сайт https://soscredit.ua
Телефон 0800211767
Электронна пошта [email protected]
Юридична адреса 04070, м. Київ, вул. Почайнинська, 23
Графік работи Працює цілодобово
Ліцензія Свідоцтво ІК №144 від 20.08.2015