SOS credit

SOS Credit (СОС Кредит) – українська МФО, яка працює офіційно з 2016, з усіма потрібними дозволами і ліцензією. Видає позики цілодобово – без вихідних, перерв і свят. Вся процедура оформлення кредиту (подача документів, отримання грошей) проходить в онлайн-режимі – клієнтові нікуди не потрібно ходити.

Основні умови видачі позик в SOS Credit

Отримати кредит в МФО SOS Credit – набагато простіше, швидше і зручніше, ніж якби ви зверталися в банк або ломбард.

Перелічимо основні умови видачі позик в цій компанії:

 1. Сума позики при першому зверненні – до 3000 грн. Для постійних клієнтів ліміти підвищуються при кожній наступній заявці. Максимальна сума кредиту – 15000 грн. Це вище, ніж у багатьох інших МФО, які видають не більше 8-10 тисяч.
 2. Термін повернення – до 30 календарних днів: стандартний період для МФО. Якщо ж в обраний термін ви не встигаєте погасити позику – кредит можна продовжити на 7, 14 або 30 днів. Пролонгація дозволяє відстрочити повернення кредиту без великих штрафів. Головне – продовжити позику самостійно і до появи прострочення.
 3. Спосіб отримання грошей – тільки на карту українського банку. Погасити позику можна перекладом з карти, через термінал або через банківське відділення.

Ще один явний плюс – вимог до клієнта в МФО висувається набагато менше, ніж у банку.

Як взяти швидкий кредит в SOS credit?

Людина, яка вирішила оформити кредит в перший раз, напевно має питання про те, як це правильно зробити.

Розповімо докладно про процедуру оформлення:

 1. Тиснемо Оформити заявку, і потрапляємо на сайт МФО.
 2. Реєструємо особистий кабінет. У вашому профілі буде зберігатися інформація про взяті вами позиках, а також про накопичуваних бонуси. Для реєстрації потрібні мобільний номер і пошта.
 3. Підтверджуємо реєстрацію в листі і заповнюємо аккаунт. Важливо: вводите тільки свої дані (на чужі реєстрація заборонена), і дуже уважно, без помилок. Навіть єдина помилка стане приводом для відмови у видачі кредиту.
 4. Прикріплюємо фото документів (паспорт, ІПН), і фото себе (особа в профіль) з розгорнутим паспортом. Це один з головних кроків із забезпечення безпеки: якщо ваші паспортні дані ще можуть дістати зловмисники, то ваше фото з головним документом їм отримати вже не вдасться.
 5. Подаємо заявку на видачу кредиту. Для цього на головній сторінці в онлайн-калькуляторі вибираємо суму і термін, на який ви хочете оформити позику.
 6. Чекаємо. При першому оформленні ваші документи будуть уважно перевіряти, і перевіряти кредитну історію. На це може піти до 30 хвилин в середньому. Якщо ви звертаєтеся в SosCredit не в перший раз, і ваші документи вже є в базі, то розгляд заявки займе менше часу: хвилин 5-10.
 7. Відповідь з результатом (схвалення або відмову) прийде в СМС і на пошту. Зазвичай якщо у клієнта нормальна КІ, і немає проблем з документами (немає помилок, фото чіткі і всі дані видно), йому схвалюють заявку.
 8. Прив’язуємо банківську карту.
 9. Отримуємо на пошту електронний договір, вивчаємо уважно ще раз всі умови, і підписуємо його (СМС-кодом).

Після підписання договору процедура оформлення завершена. Гроші переводяться на прив’язану карту зазвичай протягом декількох хвилин. В особистому кабінеті можна відстежувати всю інформацію по взятому кредиту: решту суми до погашення і дату, до якої позику треба закрити. Там же можна дізнатися і способи і реквізити для відправки грошей.

Вимоги до клієнтів

Ви майже напевно отримаєте кредит в SOS Credit, якщо відповідаєте таким вимогам:

 • є громадянином України – маєте при собі паспорт та ІПН;
 • ви старше 18;
 • у вас немає прострочень по іншим незакритим кредитами (в банках або в інших МФО).

Для оформлення позики також знадобляться веб-камера (або будь-який інший гаджет, на який ви зробите фото особи з паспортом – фотоапарат, смартфон, планшет, ноутбук з камерою), мобільний телефон, електронна пошта. Для отримання грошей – підійде карта будь-якого українського банку. Головна вимога – щоб на неї можна було переводити гроші, і на її рахунку було не менше 1 грн (знадобиться для прив’язки).

Контактна та реєстраційна інформація SOS CREDIT

Офіційний сайт https://soscredit.ua
Телефон 0800211767
Электронна пошта [email protected]
Юридична адреса 04070, м. Київ, вул. Почайнинська, 23
Графік работи Працює цілодобово
Ліцензія Свідоцтво ІК №144 від 20.08.2015

 

Сума позики
100   грн
20000   грн
Термін позики
5   днів
30   днів
Дата погашення: 2
Сума: 2
Відсоток: 0.01
Повернути: 402
Оформити позику
Кредит готівкою на карту в Україні Кредит на картку без відмови Швидка позика онлайн на картку Де взяти гроші в борг онлайн? Кредит онлайн під 0 відсотків Кредит з 18 років без довідок і поручителів Експрес кредит онлайн на картку Цілодобовий кредит онлайн на карту 24/7 Чи можна взяти позику без прописки в Україні? Кредит онлайн за паспортом Кредит на карту без поручителів Кредит з 21 року Миттєвий кредит Онлайн кредит на карту Приватбанку Кредит на карту без дзвінків оператора Кредит на карту Ощадбанку Кредит на карту монобанк Мікропозика на карту Кредит за 15 хв Оформити кредит онлайн за 5 хвилин Оформити кредит по телефону в Україні Кредит без фото паспорта онлайн Кредит з 19 років Де взяти 1000 гривень в кредит онлайн Як взяти кредит через інтернет? Кредит під заставу авто Промокод від компанії Mister Cash Довгостроковий кредит онлайн на карту Кредит на 6 місяців без відсотків Кредит онлайн без перевірки кредитної історії Кредит онлайн без ІПН на карту Кредит на весілля Що буде якщо не платити онлайн кредит Чому не дають кредит онлайн і де точно дадуть позику? Кредит онлайн на 12 місяців або 1 рік на карту SlonCredit Кредит студентам Де взяти 3000 гривень в кредит онлайн Де взяти 4000 гривень в кредит онлайн Де взяти 5000 гривень в кредит онлайн Де взяти 10000 гривень в кредит онлайн Де взяти 15000 гривень в кредит онлайн Кредит за 1 годину онлайн Кредит з діючими простроченням Україна Перекредитування з простроченням Кредит під заставу нерухомості Автоматичний онлайн кредит на карту Ukrpozyka Gofingo Monetka KLT Credit Pozichka Mywallet Miloan Moneyveo Dinero Cashinsky Євро Гроші Cashberry ALEXCREDIT КредитКасса Е-cash UltraCash Де взяти 2000 гривень в кредит онлайн Міні  кредит Кредит пенсіонерам від Mistercash Кредит онлайн за 60 секунд по SMS запиту CreditPlus Ваша Готивочка KFUA SOS credit MoneyBOOM Глобал Кредит Качай Гроші Райффайзен Банк Аваль Money4you E-Groshi MisterMoney Твої Гроші Грошик OTP Bank Надовго KUMO НА ВСЕ Кредит CreditUP Credit 365 Loany Ccloan TopCredit MyCredit Кредит без офіційного працевлаштування Кредит онлайн без довідки про доходи Гроші в кредит без застави Кредит онлайн безробітним Онлайн кредит з поганою кредитною історією Кредит через інтернет Позика до зарплати на картку Кредит з 20 років Короткостроковий кредит на 1 місяць