SlonCredit

SlonCredit – сервіс швидкого кредитування, що працює з 2018. Позики оформляються через сайт, гроші клієнт отримує перекладом на карту.

Тут можна отримати кредит на більш тривалий термін, ніж в «звичайної» МФО – від 3 до 12 місяців, з погашенням щомісячними платежами. Сума, яку можна взяти – від 1 до 20 тисяч грн.

Що потрібно для оформлення кредиту в SlonCredit?

Отримати позику в СлонКредіт можуть українці у віці від 18 до 65.

Вам знадобиться:

  • карта будь-якого банку України з балансом не менш 1 грн (невелика сума заблокується на 1 день в ході прив’язки карти до аккаунту);
  • мобільний (підійде номер будь-якого українського оператора);
  • документи: паспорт та ІПН.

На карту обов’язково повинні бути дозволені переклади. Тобто якщо вона призначена тільки для отримання якихось виплат (наприклад – зарплати, або пенсії, або посібників), то на неї можуть бути обмежені перерахування від інших користувачів. Якщо ви не впевнені – краще уточнити це в банку, що випустив вашу карту.

Також переконайтеся, що для карти включені (дозволені) онлайн-операції. Якщо вони заборонені – прив’язати її не вийде. Перевірити це можна в онлайн-кабінеті свого банку, в настройках (і там же включити функцію, якщо вона вимкнена).

Чому варто отримати позику саме в SlonCredit?

Ви пробували коли-небудь взяти кредит в банку? Якщо так – напевно, пам’ятаєте, скільки часу на це пішло (і на збір документів, і на відвідування відділення, і на очікування відповіді). І добре, якщо позика в результаті ви отримали – адже в банку можуть відмовити навіть тим, хто відповідає вимогам.

Переваги СлонКредит

У SlonCredit проблем з цим немає: гроші в кредит не видадуть тільки тим, у кого є прострочені непогашені кредити. Інших приводів, які приведуть до точного відмови – немає: позики видаються в тому числі офіційно не працюють, пенсіонерам, студентам (тобто тим, кому в банку з великою ймовірністю відмовлять).

З додаткових переваг – це зручна служба підтримки, можливість оформлення позики з 18 років і можливість отримати суму до 20 тисяч грн на термін до 12 місяців. Останній пункт – дуже важливий плюс в порівнянні з іншими МФО, які видають до 5-15 тисяч на термін до 1 місяця. Причому взяти велику суму ви можете вже з першої позики (тоді як інші компанії в перший раз зазвичай видають менше грошей).

Так що SlonCredit поєднує в собі переваги банку і мікрофінансової організації: гроші тут видаються швидко і без великого списку вимог, і при цьому сума більше, ніж пропонують взяти МФО.

Як отримати онлайн-кредит в SlonCredit?

Як покроково виглядає оформлення позики:

  • Переходимо на сайт SlonCredit (по зеленій кнопці «Оформити заявку»).
  • Створюємо особистий кабінет. Реєстрація виконується на мобільний і електронну пошту.
  • Підтверджуємо реєстрацію, клікнувши на посилання з прийшов листи.
  • Заповнюємо анкету в особистому кабінеті. Вказувати в профілі потрібно основні дані – контакти, ПІБ і інформацію про себе, коротко про доходи. Крім цього до анкети треба завантажити фото паспорта та ІПН (підійдуть і зроблені на смартфон).
  • Подаємо заявку на отримання грошей. У ній вказується сума і термін повернення. В онлайн-калькуляторі ви відразу побачите розмір щомісячного платежу, кількість платежів і дату першого внеску. Окремо можна подивитися графік платежів і більш точне пояснення з розрахунками.
  • Чекаємо відповіді, в середньому – 30 хвилин. Повідомлення з рішенням прийде в СМС і на електронну скриньку.

Якщо ваш кредит схвалений – прив’яжіть карту: вкажіть її дані в особистому кабінеті, і відправте СМС-код для підтвердження. Після цього перевірте (про всяк випадок) кредитний договір, відправте ще одне СМС-підтвердження, і чекайте переклад на карту. Гроші зазвичай доходять швидко – протягом декількох хвилин після «підписання» договору.