Що буде якщо не платити онлайн кредит

Кредитування в Україні останнім часом набуло масштабне явище. В умовах фінансової нестабільності все більше і більше громадян змушені періодично звертатися до послуг мікрофінансових організацій (МФО) з метою вирішення своїх тимчасових фінансових проблем. Кредит в МФО можна оформити прямо на сайті організації протягом 15 хвилин. Для цього буде потрібно доступ до Інтернету, паспорт позичальника, його ідентифікаційний код, банківська карта для зарахування грошей і № мобільного телефону.

Головний недолік мікропозик в МФО полягає в тому, що така позика буде короткочасним (до 1 місяця), на невелику суму (не більше 15-20 тисяч грн, перша позика ще менше), а головне, такий мікрокредит буде виданий під дуже великі відсотки. Як правило, МФО дають мікропозики під 1,5-2% в день. Це дуже велика процентна ставка, яка в 20-30 більше стандартної відсоткової банківської ставки.

Оформлення будь-якого кредиту завершується підписання Договору, в якому обумовлюються всі умови кредитування, зокрема, графік погашення заборгованості та штрафні санкції в разі прострочення сплат по позиці.

Що буде, якщо не платити мікропозик

Багато позичальників задаються питанням, «що буде, якщо не віддавати мікропозик»? Якщо в двох словах, то, нічого хорошого. Відносно боржників застосовуються штрафні санкції, нараховується пеня.

Наприклад, якщо клієнт допустив прострочення по погашенню позики, взятої в банку, то йому буде щодня нараховуватиметься пеня, а також буде виписаний штраф, згідно з умовами підписаного Договору. Неустойка буде нарахована в національній валюті, навіть якщо позика бралася в іноземній валюті. Якщо позичальник продовжує несплату за відсотками і тілом кредиту, банк подає позовну заяву до суду з проханням стягнути з позичальника гроші в судовому порядку. Все може закінчитися вельми плачевно для неплатника – в гіршому випадку борг буде стягнуто шляхом конфіскації майна у виконавчому порядку.

Що буде, якщо не платити мікропозик взятий через інтернет?

Теж недбалий позичальник, який оформив мікрокредит у МФО, і допустив по ньому прострочення, отримає підвищену процентну ставку, штраф і нарахування щоденної пені. Величина штрафних санкцій прописана в Договорі, який підписувався обома сторонами при оформленні мікрокредиту. Неустойка може досягати половини суми боргу клієнта. Часто позичальник відмовляється виплачувати «драконівські відсотки», і тоді починається «війна» між МФО і клієнтом.

На першому етапі починає «бомбардування» СМС-повідомленнями, які починають приходити за пару днів до закінчення терміну договору, якщо клієнт допустив прострочення по платежах. Після закінчення терміну договору, якщо заборгованість не була погашена, СМС-повідомлення будуть приходити кожну годину, або навіть частіше. Якщо перша лінія «атаки» через СМС-повідомлення не принесла бажаного результату, починається дзвінки до всіх родичів, сусідів, знайомих з вимогою вплинути на недбайливого позичальника. Паралельно почнуть приходити на пошту «листи щастя» з вимогою погасити заборгованість, і сплатити штраф за порушення умов договору.

Передостаннім етапом «війни» є звернення МФО до колекторів, які діють напівлегальними методами, часто вдаючись до погроз фізичного насильства і постійного психологічного тиску.

Крайнім методом боротьби МФО зі своїми задолженнікамі є звернення до суду. Однак, це крайній захід до якому мікрофінансові організації вдаються досить рідко і неохоче, оскільки в кожному конкретному випадку «шкурка вичинки не варта». Судитися заради 10-15 тис. Грн з економічної точки зору невигідно. Це займає багато часу, ресурсів, доводиться платити судові збори та ін.

Коли і як можна не платити мікропозик:

  • На час кредитних канікул;
  • У разі визнання підписаного Договору недійсним;
  • У тому випадку, якщо угоди суперечать Закону України про Нацбанк (для валютних позик);
  • При незаконні дії кредитора;
  • При ініціюванні процедури банкрутства позичальником.

 

Сума позики
100   грн
15000   грн
Термін позики
5   днів
30   днів
Дата погашення: 2
Сума: 2
Відсоток: 0.01
Повернути: 402
Оформити позику
Кредит готівкою на карту в Україні Кредит без відмови Позика онлайн на карту Позика Швидка позика онлайн на картку Де взяти гроші в борг онлайн? Швидкий кредит Кредит онлайн без відсотків - позика під повний 0 Кредит з 18 років без довідок і поручителів Кредит експрес Цілодобовий кредит онлайн на карту 24/7 Чи можна взяти позику без прописки в Україні? Кредит за паспортом Кредит без поручителів Споживчий кредит в Містер Кеш — ви позичаєте гроші на все, що хочете Кредит з 21 року Миттєвий кредит Онлайн кредит на карту Приватбанку Кредит на карту без дзвінків Кредит на карту Ощадбанку Кредит на карту монобанк Мікропозика на карту Кредит за 15 хв Оформити кредит онлайн за 5 хвилин Кредит через інтернет Автоматичний онлайн кредит на карту Оформити кредит по телефону в Україні Кредит без фото паспорта онлайн Кредит з 19 років Де взяти 1000 гривень в кредит онлайн Де взяти 3000 гривень в кредит онлайн Де взяти 4000 гривень в кредит онлайн Де взяти 5000 гривень в кредит онлайн Де взяти 10000 гривень в кредит онлайн Де взяти 15000 гривень в кредит онлайн Мікрокредит Кредит за 1 годину онлайн Кредит з діючими простроченням Україна Перекредитування з простроченням Кредит під заставу нерухомості Кредит під заставу авто Промокод від компанії Mister Cash Довгостроковий кредит онлайн на карту Кредит на 6 місяців без відсотків Кредит без перевірки кредитної історії Кредит без ІПН на карту Споживчий кредит Кредит пенсіонерам від Dinero Кредит на весілля Що буде якщо не платити онлайн кредит Чому не дають кредит онлайн і де точно дадуть позику? Кредит онлайн на 12 місяців або 1 рік на карту Швидкий займ на карту Кредит студентам Де взяти 2000 гривень в кредит онлайн Міні  кредит Кредит онлайн за 60 секунд по SMS запиту Кредит без офіційного працевлаштування Кредит без довідки про доходи Кредит без застави Кредит безробітним Онлайн кредит з поганою кредитною історією без відмов та цілодобово Кредит через інтернет Кредит до зарплати Кредит з 20 років Короткостроковий кредит на 1 місяць