Що буде якщо не платити онлайн кредит

Кредитування в Україні останнім часом набуло масштабне явище. В умовах фінансової нестабільності все більше і більше громадян змушені періодично звертатися до послуг мікрофінансових організацій (МФО) з метою вирішення своїх тимчасових фінансових проблем. Кредит в МФО можна оформити прямо на сайті організації протягом 15 хвилин. Для цього буде потрібно доступ до Інтернету, паспорт позичальника, його ідентифікаційний код, банківська карта для зарахування грошей і № мобільного телефону.

Головний недолік позик в МФО полягає в тому, що така позика буде короткочасним (до 1 місяця), на невелику суму (не більше 15-20 тисяч грн, перша позика ще менше), а головне, такий кредит буде виданий під дуже великі відсотки. Як правило, МФО дають позики під 1,5-2% в день. Це дуже велика процентна ставка, яка в 20-30 більше стандартної відсоткової банківської ставки.

Оформлення будь-якого кредиту завершується підписання Договору, в якому обумовлюються всі умови кредитування, зокрема, графік погашення заборгованості та штрафні санкції в разі прострочення сплат по позиці.

Що буде, якщо не платити позики

Багато позичальників задаються питанням, «що буде, якщо не віддавати позики»? Якщо в двох словах, то, нічого хорошого. Відносно боржників застосовуються штрафні санкції, нараховується пеня.

Наприклад, якщо клієнт допустив прострочення по погашенню позики, взятої в банку, то йому буде щодня нараховуватиметься пеня, а також буде виписаний штраф, згідно з умовами підписаного Договору. Неустойка буде нарахована в національній валюті, навіть якщо позика бралася в іноземній валюті. Якщо позичальник продовжує несплату за відсотками і тілом кредиту, банк подає позовну заяву до суду з проханням стягнути з позичальника гроші в судовому порядку. Все може закінчитися вельми плачевно для неплатника – в гіршому випадку борг буде стягнуто шляхом конфіскації майна у виконавчому порядку.

Що буде, якщо не платити позики взяті через інтернет?

Позичальник, який оформив кредит у МФО, і допустив по ньому прострочення, отримає підвищену процентну ставку, штраф і нарахування щоденної пені. Величина штрафних санкцій прописана в Договорі, який підписувався обома сторонами при оформленні кредиту. Неустойка може досягати половини суми боргу клієнта. Часто позичальник відмовляється виплачувати відсотки, і тоді починається довга комунікація між МФО і клієнтом.

На першому етапі МФО надсилає СМС-повідомлення, які починають приходити за пару днів до закінчення терміну договору, якщо клієнт допустив прострочення по платежах. В цей час працівники компанії зв’язуються з боржником і пропонують варіанти погашення. Якщо клієнт відмовляється вносити платіж по кредиту, то крайнім методом боротьби за повернення коштів є звернення до суду. Це займає багато часу, ресурсів, доводиться платити судові збори та ін.

Коли і як можна не платити позики:

  • На час кредитних канікул.
  • У разі визнання підписаного Договору недійсним.
  • Під час воєнного стану.
Сума позики
100   грн
20000   грн
Термін позики
7   днів
14   днів
Дата погашення: 2
Сума: 2
Відсоток: 0.01
Повернути: 402
Оформити позику
Кредит готівкою або на карту в Україні Найшвидший кредит онлайн без відмови Швидка позика онлайн на картку Де взяти гроші в борг онлайн? Кредит онлайн під 0,01% відсоток Кредит з 18 років без довідок і поручителів Експрес кредит онлайн на картку Цілодобовий кредит онлайн на карту 24/7 Чи можна взяти позику без прописки в Україні? Кредит онлайн за паспортом Кредит на карту без поручителів Кредит з 21 року Миттєвий кредит Кредит на карту без дзвінків оператора Кредит на карту монобанк Онлайн-позика на карту Кредит за 15 хвилин Оформити кредит онлайн за 5 хвилин Оформити кредит по телефону в Україні Кредит без фото паспорта онлайн Кредит з 19 років Кредит за 1 годину онлайн Перекредитування з простроченням Кредит під заставу нерухомості Як взяти кредит через інтернет? Кредит студентам Кредит під заставу авто Довгостроковий кредит онлайн на карту Кредит на 6 місяців майже без відсотків Чи можливо отримати кредит онлайн без перевірки кредитної історії Чи можливо отримати кредит онлайн без ІПН на карту? Кредит пенсіонерам від Mistercash Кредит на весілля Що буде якщо не платити онлайн кредит Чому не дають кредит онлайн і де точно дадуть позику? Автоматичний онлайн кредит на карту Міні  кредит Промокод від компанії Mister Cash Кредит онлайн на 12 місяців або 1 рік на карту Надовго Кредит онлайн за 60 секунд по SMS запиту Кредит без офіційного працевлаштування Кредит онлайн без довідки про доходи Гроші в кредит без застави Кредит онлайн безробітним Онлайн кредит з поганою кредитною історією Кредит через інтернет Позика до зарплати на картку Кредит з 20 років Короткостроковий кредит на 1 місяць