Кредит с 20 лет

МістерКеш допомагає кредитами молоді з 20 років

Зі вступом у доросле життя молоді люди щодня стикаються з реальними сторонами самостійності. Вже не з чуток стає зрозуміло, що таке оплата їжі, житла, комунальних і транспортних витрат – і доводиться розраховувати не на допомогу батьків, а задовольнятися власними, заробленими коштами. Але, як це часто буває, коли вам 20 років, ви ще, можливо, вчитеся на денному стаціонарі, а додаткові заробітки можливі у вільний від навчання час. А, якщо ви вирішили вчитися заочно, а працювати вже повний робочий день, то важливо знайти таке місце роботи, на яке вас погодяться взяти, з огляду на відсутність досвіду і, можливо, авторитетних рекомендацій. Не дивно, що на ринку праці, де є конкуренція у вигляді більш дорослих і досвідчених фахівців, молоді важко знайти добре оплачуване місце роботи. Постійна нестача грошей через низькі заробітки або їх відсутність стає основною причиною, через що молодим людям час від часу доводиться шукати, де взяти кредит готівкою з 20 років.

В принципі, кредити з 20 років в Україні – явище трендове, і отримати позику можна в таких місцях, як банк, ломбард, мікрофінансова організація. При зверненні в будь-який з цих фінансових інститутів стикаєшся з нюансами і труднощами, коли намагаєшся отримати кредит на карту з 20 років без відмови.

Щоб оформити кредит з 20 років за паспортом і ідентифікаційним кодом (індивідуальний номер платника податків, скорочено ІПН) в банку, відразу будьте готові, що, крім паспорта та ІПН, вам потрібно мати:

  • Довідку про офіційне працевлаштування і, відповідно, доходи. Ось перший камінь спотикання для молодих людей. Саме у студентів найчастіше підробітки носять епізодичний характер, і на таку роботу молодих можуть брати без офіційного оформлення. Тобто, довідка про доходи для студента не буде включати його додаткові заробітки, а буде складатися тільки із сум невеликих щомісячних стипендій. Або офіційне працевлаштування буде на таку невелику зарплату, що сумарно зі стипендією дохід молодої людини буде не дуже високим, а, отже, банк не погодиться видати позику.
  • Для отримання позики в банку потрібні поручителі. У нашому суспільстві ще сильні стереотипи, що молодь несерйозна і буває безвідповідальною, тому стати поручителем для молодого позичальника погодиться не кожен.

Також важлива наявність цінного майна для застави, якщо мова йде про велику суму кредитування в банку. А цінностей у молоді ще може бути не нажито. До речі, відсутність цінних речей унеможливлює використання банку як кредитора, а також ломбарду, в якому позики (позики) можливі тільки під заставу цінного майна. Взяти швидкий кредит з 20 років в ломбарді під заставу цінностей – великий ризик, тому що є побоювання, що викупити вчасно закладене майно не вдасться.

Найкращий варіант для молодих – це експрес кредит з 20 років онлайн, який надається мікрофінансовими організаціями. Звернувшись в компанію «МістерКеш», якщо вам вже виповнилося 20 років, ви зможете протягом декількох годин отримати бажану позику на банківську карту. Досить заповнити онлайн-анкету на сайті МістерКеш, внісши туди коректні паспортні дані, ІПН, а також вказати номер банківської карти. Також обов’язковим є етап верифікації за допомогою системи BankID та перевірка кредитної історії клієнта. Якщо всі дані вказані правильно і клієнт не має заборгованостей в інших компаніях з великою ймовірністю його заявка на кредит буде схвалена і за кілька годин він вже зможе користуватися кредитними грошима від МістерКеш.

На що звертати увагу в кредитах з 20 років — поради від Містер Кеш

Якщо берете кредит, найголовніше — переконатися, що зможете повернути його на 100%. Потрібно якесь джерело стабільного доходу. У 20 років це найчастіше випадкова робота, студентська стипендія або регулярні надходження від батьків на рахунок. Якщо у нас немає регулярного доходу або впевненості в тому, що кредит буде повернений в строк, тоді краще пошукати інше джерело фінансування. В іншому випадку це може призвести до додаткових комісій за продовження позики до зарплати або до негативних записів в базі даних боржників. Так що давайте подбайте про те, щоб входження в доросле життя, в тому числі фінансове, відбувалося без серйозних промахів.

Швидкі кредити до зарплати для молоді онлайн від Містер Кеш

Немає нічого нового в тому, що люди у віці від 20 років витрачають основну частину своїх грошей на розваги, зустрічі з друзями, модні гаджети і одяг. Для більшості людей це природний студентський спосіб життя. Джерелом коштів для людини у віці 20 років найчастіше є додаткова робота, гроші від батьків, стипендія або студентська позика. Один з найскладніших моментів у житті молодої людини — це проживання в орендованій кімнаті або квартирі. Цей період в перші рік або два навчання — щось нове для 20-річної людини. Ви повинні самі робити покупки, готувати вечерю і стежити за рахунками. Відсутність досвіду, непередбачені витрати і відсутність планування витрат дозволяють легко втратити фінансову ліквідність. Містер Кеш готовий допомогти в даній ситуації.

Наша компанія пропонує швидкі позики для молоді, які можна отримати онлайн, не виходячи з дому. Гроші будуть переведені на банківський рахунок протягом 15 хвилин, без будь-яких довідок і формальностей.

Зайшовши на сайт небанківської компанії Містер Кеш, ви можете ознайомитися з правилами та умовами кредитування.

Кредити з 20 років всім? Хто може подати заявку?

Вік — не єдина умова, яку Містер Кеш ставить перед клієнтом. Щоб отримати швидкий кредит з низькими вимогами, необхідно виконати кілька інших вимог. Це:

  • Мати українське громадянство.
  • Чинний номер телефону.
  • Бути дієздатним.
  • Мати картковий рахунок в будь-якому банку України.
  • Дійсний документ, що засвідчує особистість.

Ця інформація впливає на рішення по кредиту, тому вона має бути повною, достовірною та не перекрученою.

Іноді, допомога кредитора може бути найбільш підходящим рішенням. Однак не забувайте, що це повинно бути продумане рішення, яке не зашкодить вашому бюджету і кредитній історії. Кредит з 20 років призначений для поліпшення фінансового становища, а не для того, щоб створювати проблеми і сприяти ще більшому боргу.

Тому нехай перша позика для двадцятирічних буде цінністю сама по собі. Новий досвід, який поглибить ваші знання в області фінансового управління та прийняття розумних фінансових рішень. Звертайтеся до надійного кредитору Містер Кеш і скорегуйте суму кредиту відповідно до своїх можливостей.

Перейти