Оформити кредит онлайн за 5 хвилин

На сучасному ринку МФО існує велика конкуренція, оскільки число мікрофінансових організацій вже давно перевалило за сотню. Вибрати з такого великого різноманіття пропозицій найкращий варіант для позичальника непросто. Практично всі МФО надають позики без поручителів, в режимі он-лайн. Одним з пріоритетів, на який орієнтуються люди, є швидкість видачі позик. Деякі МФО оформляють кредити онлайн за 5 хвилин.

Кредит за п’ять хвилин можна оформити в МФО Е Гроші (Ліцензія НБУ, Свідоцтво ФК № 974), який надає кредити до 20 тис. Грн на період 1-30 днів особам віком 18-65 років, при наявності паспорта та ІПН. Термін оформлення документів 5 хвилин. Гроші можна отримати на карту або готівкою. Перший кредит оформляється на суму до 7 000 грн, під 0%. Повторні кредити можна отримати під 2% в день. Заявки розглядаються цілодобово. Є можливість одноразової пролонгації взятої суми на 30 днів. Погашати можна оплатою на розрахунковий рахунок, через акаунт на сайті компанії, за допомогою інтернет-банкінгу, через термінали самообслуговування. Акція: за приведеного клієнта нараховується бонус 350 грн, головна умова – наведений людина повинна оформити позику на термін не менше 3 днів і повністю погасити його.

В якості альтернативи можна розглянути онлайн позику за 5 хв в CreditPlus (Ліцензія НБУ, Свідетельство ФК №870) який надає кредити до 15 тис. Грн на період 3-30 днів клієнтам віком 18-65 років, при наявності паспорта та ІПН. Термін оформлення документів 5 хвилин. Гроші можна отримати на карту або готівкою. Перший кредит оформляється на суму до 10 000 грн, під 0,01%. Повторні кредити до 15 тис. Грн оформляються під 1,9% в день. Заявки розглядаються цілодобово. Є можливість багаторазової пролонгації взятого кредиту на час, що дорівнює початкового терміну позики, за умови, що будуть погашені всі%. Погашати можна оплатою на розрахунковий рахунок, через акаунт на сайті компанії, за допомогою інтернет-банкінгу, через термінали самообслуговування. Для постійних клієнтів діють промокодом, за якими можна отримати знижку до 90%.