Кредит за 15 хвилин

Мікрофінансові організації (МФО) останнім часом поступово витісняють класичні банки в плані надання послуг кредитування населенню. Головна перевага МФО перед звичайними банками полягає в тому, що позичальник в МФО може оформити кредит в найкоротші терміни при мінімальній кількості документів. Весь процес проходить в онлайні, для цього не треба навіть виходити з дому. Основний мінус таких кредитів – дуже висока відсоткова ставка по взятому кредиту, а також неможливість кредитування великих сум.

На ринку мікрокредитування зараз дуже висока конкуренція. Щомісяця з’являються нові МФО, які ще більше підвищують конкуренцію. У боротьбі за свого клієнта МФО уживають різних заходів, спрямовані на те, щоб виділитися серед конкурентів. Одним з таких показників є швидкість оформлення кредиту. Кредит за 15 хвилин зараз можна отримати в багатьох МФО. Можна сказати, що онлайн кредит за 15 хвилин став «золотим стандартом» сучасних МФО.

Кредит за п’ятнадцять хвилин можна оформити в МФО Miloan (Ліцензія НБУ, Свідоцтво ІК №176) надає кредити до 20 тис. Грн на термін 1-30 днів клієнтам віком 20-69 років, при наявності паспорта та ІПН. Термін оформлення позики 15 хвилин. Гроші можна отримати на карту або готівкою. Першу позику оформляється на суму до 20 000 грн, під 0,01%. Повторні кредити оформляються під 1,2-1,9% в день. Заявки розглядаються цілодобово. Є можливість пролонгації взятого кредиту на 3, 7 або 15 діб. Погашати можна оплатою на розрахунковий рахунок, через акаунт клієнта на сайті компанії, за допомогою інтернет-банкінгу, через термінали самообслуговування Приватбанку.

В якості альтернативи «Мілоан» можна розглянути МФО Alexcredit (Ліцензія НБУ, Свідоцтво ФК № 930): процентна ставка в день – 0,01% для нових клієнтів; термін кредитування 5-30 днів; вік 18-65 років (паспорт, ІПН); максимальна сума позики до 6 тис. грн для нових клієнтів; час оформлення – 15 хвилин; отримання на карту або готівкою. Повторні кредити надаються на суму до 18 тис. гривень, під 1,7% в день. Кредити оформляються цілодобово. Є можливість пролонгації взятої суми на 10, 20, 30 діб. Погашати можна оплатою на розрахунковий рахунок, через акаунт клієнта на сайті компанії, за допомогою інтернет-банкінгу, через термінали самообслуговування. На сайті компанії часто діють акції для клієнтів. 

Сума позики
100   грн
20000   грн
Термін позики
5   днів
30   днів
Дата погашення: 2
Сума: 2
Відсоток: 0.01
Повернути: 402
Оформити позику
Кредит готівкою на карту в Україні Кредит на картку без відмови Швидка позика онлайн на картку Де взяти гроші в борг онлайн? Кредит онлайн під 0,01% відсоток Кредит з 18 років без довідок і поручителів Експрес кредит онлайн на картку Цілодобовий кредит онлайн на карту 24/7 Чи можна взяти позику без прописки в Україні? Кредит онлайн за паспортом Кредит на карту без поручителів Кредит з 21 року Миттєвий кредит Кредит на карту без дзвінків оператора Кредит на карту монобанк Онлайн-позика на карту Кредит за 15 хвилин Оформити кредит онлайн за 5 хвилин Оформити кредит по телефону в Україні Кредит без фото паспорта онлайн Кредит з 19 років Де взяти 1000 гривень в кредит онлайн Де взяти 3000 гривень в кредит онлайн Де взяти 4000 гривень в кредит онлайн Як взяти кредит через інтернет? Довгостроковий кредит онлайн на карту Кредит на 6 місяців майже без відсотків Кредит онлайн без перевірки кредитної історії Кредит онлайн без ІПН на карту Кредит на весілля Що буде якщо не платити онлайн кредит Чому не дають кредит онлайн і де точно дадуть позику? Кредит онлайн на 12 місяців або 1 рік на карту Надовго Кредит студентам Де взяти 5000 гривень в кредит онлайн Де взяти 10000 гривень в кредит онлайн Де взяти 15000 гривень в кредит онлайн Кредит за 1 годину онлайн Взять кредит с большими просрочками по микрозаймам Перекредитування з простроченням Кредит під заставу нерухомості Кредит під заставу авто Промокод від компанії Mister Cash Автоматичний онлайн кредит на карту Де взяти 2000 гривень в кредит онлайн Міні  кредит Кредит пенсіонерам від Mistercash Кредит онлайн за 60 секунд по SMS запиту Кредит без офіційного працевлаштування Кредит онлайн без довідки про доходи Гроші в кредит без застави Кредит онлайн безробітним Онлайн кредит з поганою кредитною історією Кредит через інтернет Позика до зарплати на картку Кредит з 20 років Короткостроковий кредит на 1 місяць