Кредит за 15 хвилин

Мікрофінансові організації (МФО) останнім часом поступово витісняють класичні банки в плані надання послуг кредитування населенню. Головна перевага МФО перед звичайними банками полягає в тому, що позичальник в МФО може оформити кредит в найкоротші терміни при мінімальній кількості документів. Весь процес проходить в онлайні, для цього не треба навіть виходити з дому. Основний мінус таких кредитів – дуже висока відсоткова ставка по взятому кредиту, а також неможливість кредитування великих сум.

На ринку кредитування зараз дуже висока конкуренція. Щомісяця з’являються нові МФО, які ще більше підвищують конкуренцію. У боротьбі за свого клієнта МФО уживають різних заходів, спрямовані на те, щоб виділитися серед конкурентів. Одним з таких показників є швидкість оформлення кредиту. Кредит за 15 хвилин зараз можна отримати в багатьох МФО. Можна сказати, що онлайн кредит за 15 хвилин став «золотим стандартом» сучасних МФО.

Кредит за п’ятнадцять хвилин можна оформити в МФО Miloan (Ліцензія НБУ, Свідоцтво ІК №176) надає кредити до 20 тис. Грн на термін 1-30 днів клієнтам віком 20-69 років, при наявності паспорта та ІПН. Термін оформлення позики 15 хвилин. Гроші можна отримати на карту або готівкою. Першу позику оформляється на суму до 20 000 грн, під 0,01%. Повторні кредити оформляються під 1,2-1,9% в день. Заявки розглядаються цілодобово. Є можливість пролонгації взятого кредиту на 3, 7 або 15 діб. Погашати можна оплатою на розрахунковий рахунок, через акаунт клієнта на сайті компанії, за допомогою інтернет-банкінгу, через термінали самообслуговування Приватбанку.

В якості альтернативи «Мілоан» можна розглянути МФО Alexcredit (Ліцензія НБУ, Свідоцтво ФК № 930): процентна ставка в день – 0,01% для нових клієнтів; термін кредитування 5-30 днів; вік 18-65 років (паспорт, ІПН); максимальна сума позики до 6 тис. грн для нових клієнтів; час оформлення – 15 хвилин; отримання на карту або готівкою. Повторні кредити надаються на суму до 18 тис. гривень, під 1,7% в день. Кредити оформляються цілодобово. Є можливість пролонгації взятої суми на 10, 20, 30 діб. Погашати можна оплатою на розрахунковий рахунок, через акаунт клієнта на сайті компанії, за допомогою інтернет-банкінгу, через термінали самообслуговування. На сайті компанії часто діють акції для клієнтів. 

Сума позики
100   грн
20000   грн
Термін позики
7   днів
14   днів
Дата погашення: 2
Сума: 2
Відсоток: 0.01
Повернути: 402
Оформити позику
Кредит готівкою або на карту в Україні Найшвидший кредит онлайн без відмови Швидка позика онлайн на картку Де взяти гроші в борг онлайн? Кредит онлайн під 0,01% відсоток Кредит з 18 років без довідок і поручителів Експрес кредит онлайн на картку Цілодобовий кредит онлайн на карту 24/7 Чи можна взяти позику без прописки в Україні? Кредит онлайн за паспортом Кредит на карту без поручителів Кредит з 21 року Миттєвий кредит Кредит на карту без дзвінків оператора Кредит на карту монобанк Онлайн-позика на карту Кредит за 15 хвилин Оформити кредит онлайн за 5 хвилин Оформити кредит по телефону в Україні Кредит без фото паспорта онлайн Кредит з 19 років Кредит за 1 годину онлайн Перекредитування з простроченням Кредит під заставу нерухомості Як взяти кредит через інтернет? Кредит студентам Кредит під заставу авто Довгостроковий кредит онлайн на карту Кредит на 6 місяців майже без відсотків Чи можливо отримати кредит онлайн без перевірки кредитної історії Чи можливо отримати кредит онлайн без ІПН на карту? Кредит пенсіонерам від Mistercash Кредит на весілля Що буде якщо не платити онлайн кредит Чому не дають кредит онлайн і де точно дадуть позику? Автоматичний онлайн кредит на карту Міні  кредит Промокод від компанії Mister Cash Кредит онлайн на 12 місяців або 1 рік на карту Надовго Кредит онлайн за 60 секунд по SMS запиту Кредит без офіційного працевлаштування Кредит онлайн без довідки про доходи Гроші в кредит без застави Кредит онлайн безробітним Онлайн кредит з поганою кредитною історією Кредит через інтернет Позика до зарплати на картку Кредит з 20 років Короткостроковий кредит на 1 місяць