Кредит за 15 хв

Мікрофінансові організації (МФО) останнім часом поступово витісняють класичні банки в плані надання послуг кредитування населенню. Головна перевага МФО перед звичайними банками полягає в тому, що позичальник в МФО може оформити кредит в найкоротші терміни при мінімальній кількості документів. Весь процес проходить в онлайні, для цього не треба навіть виходити з дому. Основний мінус таких кредитів – дуже висока відсоткова ставка по взятому кредиту, а також неможливість кредитування великих сум.

На ринку мікрокредитування зараз дуже висока конкуренція. Щомісяця з’являються нові МФО, які ще більше підвищують конкуренцію. У боротьбі за свого клієнта МФО уживають різних заходів, спрямовані на те, щоб виділитися серед конкурентів. Одним з таких показників є швидкість оформлення кредиту. Кредит за 15 хвилин зараз можна отримати в багатьох МФО. Можна сказати, що онлайн кредит за 15 хвилин став «золотим стандартом» сучасних МФО.

Кредит за п’ятнадцять хвилин можна оформити в МФО Miloan (Ліцензія НБУ, Свідоцтво ІК №176) надає мікрокредити до 15 тис. Грн на термін 1-30 днів клієнтам віком 20-69 років, при наявності паспорта та ІПН. Термін оформлення позики 15 хвилин. Гроші можна отримати на карту або готівкою. Першу позику оформляється на суму до 15 000 грн, під 0,01%. Повторні мікрокредити оформляються під 1,3% в день. Заявки розглядаються цілодобово. Є можливість пролонгації взятого кредиту на 3, 7 або 15 діб. Погашати можна оплатою на розрахунковий рахунок, через акаунт клієнта на сайті компанії, за допомогою інтернет-банкінгу, через термінали самообслуговування Приватбанку.

В якості альтернативи «Мілоан» можна розглянути МФО Alexcredit (Ліцензія НБУ, Свідоцтво ФК № 930): процентна ставка в день – 0,01%; термін кредитування 5-30 днів; вік 18-65 років (паспорт, ІПН); максимальна сума позики до 12 тис. грн; час оформлення – 15 хв; отримання на карту або готівкою. Перший мікрозаем можна оформити під 0,01% на суму до 3 тис. Грн. Повторні – до 12 тис. Грн видаються під 1,7% в день. Мікроредіти оформляються цілодобово. Є можливість необмеженої пролонгації взятої суми на 10, 20, 30 діб. Погашати можна оплатою на розрахунковий рахунок, через акаунт клієнта на сайті компанії, за допомогою інтернет-банкінгу, через термінали самообслуговування. Бонусна акція – за кожного залученого клієнта виплачується бонус 100 грн.

 

Сума позики
100   грн
15000   грн
Термін позики
5   днів
30   днів
Дата погашення: 2
Сума: 2
Відсоток: 0.01
Повернути: 402
Оформити позику
Кредит готівкою на карту в Україні Кредит без відмови Позика онлайн на карту Позика Швидка позика онлайн на картку Де взяти гроші в борг онлайн? Швидкий кредит Кредит онлайн без відсотків - позика під повний 0 Кредит з 18 років без довідок і поручителів Кредит експрес Цілодобовий кредит онлайн на карту 24/7 Чи можна взяти позику без прописки в Україні? Кредит за паспортом Кредит без поручителів Споживчий кредит в Містер Кеш — ви позичаєте гроші на все, що хочете Кредит з 21 року Миттєвий кредит Онлайн кредит на карту Приватбанку Кредит на карту без дзвінків Кредит на карту Ощадбанку Кредит на карту монобанк Мікропозика на карту Кредит за 15 хв Оформити кредит онлайн за 5 хвилин Кредит через інтернет Автоматичний онлайн кредит на карту Оформити кредит по телефону в Україні Кредит без фото паспорта онлайн Кредит з 19 років Де взяти 1000 гривень в кредит онлайн Де взяти 3000 гривень в кредит онлайн Де взяти 4000 гривень в кредит онлайн Де взяти 5000 гривень в кредит онлайн Де взяти 10000 гривень в кредит онлайн Де взяти 15000 гривень в кредит онлайн Мікрокредит Кредит за 1 годину онлайн Кредит з діючими простроченням Україна Перекредитування з простроченням Кредит під заставу нерухомості Кредит під заставу авто Промокод від компанії Mister Cash Довгостроковий кредит онлайн на карту Кредит на 6 місяців без відсотків Кредит без перевірки кредитної історії Кредит без ІПН на карту Споживчий кредит Кредит пенсіонерам від Dinero Кредит на весілля Що буде якщо не платити онлайн кредит Чому не дають кредит онлайн і де точно дадуть позику? Кредит онлайн на 12 місяців або 1 рік на карту Швидкий займ на карту Кредит студентам Де взяти 2000 гривень в кредит онлайн Міні  кредит Кредит онлайн за 60 секунд по SMS запиту Кредит без офіційного працевлаштування Кредит без довідки про доходи Кредит без застави Кредит безробітним Онлайн кредит з поганою кредитною історією без відмов та цілодобово Кредит через інтернет Кредит до зарплати Кредит з 20 років Короткостроковий кредит на 1 місяць