Кредит за 15 хвилин

Мікрофінансові організації (МФО) останнім часом поступово витісняють класичні банки в плані надання послуг кредитування населенню. Головна перевага МФО перед звичайними банками полягає в тому, що позичальник в МФО може оформити кредит в найкоротші терміни при мінімальній кількості документів. Весь процес проходить в онлайні, для цього не треба навіть виходити з дому. Основний мінус таких кредитів – дуже висока відсоткова ставка по взятому кредиту, а також неможливість кредитування великих сум.

На ринку кредитування зараз дуже висока конкуренція. Щомісяця з’являються нові МФО, які ще більше підвищують конкуренцію. У боротьбі за свого клієнта МФО уживають різних заходів, спрямовані на те, щоб виділитися серед конкурентів. Одним з таких показників є швидкість оформлення кредиту. Кредит за 15 хвилин зараз можна отримати в багатьох МФО. Можна сказати, що онлайн кредит за 15 хвилин став «золотим стандартом» сучасних МФО.

Кредит за п’ятнадцять хвилин можна оформити в МФО Miloan (Ліцензія НБУ, Свідоцтво ІК №176) надає кредити до 20 тис. Грн на термін 1-30 днів клієнтам віком 20-69 років, при наявності паспорта та ІПН. Термін оформлення позики 15 хвилин. Гроші можна отримати на карту або готівкою. Першу позику оформляється на суму до 20 000 грн, під 0,01%. Повторні кредити оформляються під 1,2-1,9% в день. Заявки розглядаються цілодобово. Є можливість пролонгації взятого кредиту на 3, 7 або 15 діб. Погашати можна оплатою на розрахунковий рахунок, через акаунт клієнта на сайті компанії, за допомогою інтернет-банкінгу, через термінали самообслуговування Приватбанку.

В якості альтернативи «Мілоан» можна розглянути МФО Alexcredit (Ліцензія НБУ, Свідоцтво ФК № 930): процентна ставка в день – 0,01% для нових клієнтів; термін кредитування 5-30 днів; вік 18-65 років (паспорт, ІПН); максимальна сума позики до 6 тис. грн для нових клієнтів; час оформлення – 15 хвилин; отримання на карту або готівкою. Повторні кредити надаються на суму до 18 тис. гривень, під 1,7% в день. Кредити оформляються цілодобово. Є можливість пролонгації взятої суми на 10, 20, 30 діб. Погашати можна оплатою на розрахунковий рахунок, через акаунт клієнта на сайті компанії, за допомогою інтернет-банкінгу, через термінали самообслуговування. На сайті компанії часто діють акції для клієнтів.