Кредит за 15 хв

Мікрофінансові організації (МФО) останнім часом поступово витісняють класичні банки в плані надання послуг кредитування населенню. Головна перевага МФО перед звичайними банками полягає в тому, що позичальник в МФО може оформити кредит в найкоротші терміни при мінімальній кількості документів. Весь процес проходить в онлайні, для цього не треба навіть виходити з дому. Основний мінус таких кредитів – дуже висока відсоткова ставка по взятому кредиту, а також неможливість кредитування великих сум.

На ринку мікрокредитування зараз дуже висока конкуренція. Щомісяця з’являються нові МФО, які ще більше підвищують конкуренцію. У боротьбі за свого клієнта МФО уживають різних заходів, спрямовані на те, щоб виділитися серед конкурентів. Одним з таких показників є швидкість оформлення кредиту. Кредит за 15 хвилин зараз можна отримати в багатьох МФО. Можна сказати, що онлайн кредит за 15 хвилин став «золотим стандартом» сучасних МФО.

Кредит за п’ятнадцять хвилин можна оформити в МФО Miloan (Ліцензія НБУ, Свідоцтво ІК №176) надає мікрокредити до 15 тис. Грн на термін 1-30 днів клієнтам віком 20-69 років, при наявності паспорта та ІПН. Термін оформлення позики 15 хвилин. Гроші можна отримати на карту або готівкою. Першу позику оформляється на суму до 15 000 грн, під 0,01%. Повторні мікрокредити оформляються під 1,3% в день. Заявки розглядаються цілодобово. Є можливість пролонгації взятого кредиту на 3, 7 або 15 діб. Погашати можна оплатою на розрахунковий рахунок, через акаунт клієнта на сайті компанії, за допомогою інтернет-банкінгу, через термінали самообслуговування Приватбанку.

В якості альтернативи «Мілоан» можна розглянути МФО Alexcredit (Ліцензія НБУ, Свідоцтво ФК № 930): процентна ставка в день – 0,01%; термін кредитування 5-30 днів; вік 18-65 років (паспорт, ІПН); максимальна сума позики до 12 тис. грн; час оформлення – 15 хв; отримання на карту або готівкою. Перший мікрозаем можна оформити під 0,01% на суму до 3 тис. Грн. Повторні – до 12 тис. Грн видаються під 1,7% в день. Мікроредіти оформляються цілодобово. Є можливість необмеженої пролонгації взятої суми на 10, 20, 30 діб. Погашати можна оплатою на розрахунковий рахунок, через акаунт клієнта на сайті компанії, за допомогою інтернет-банкінгу, через термінали самообслуговування. Бонусна акція – за кожного залученого клієнта виплачується бонус 100 грн.

 

Сума позики
100   грн
20000   грн
Термін позики
5   днів
30   днів
Дата погашення: 2
Сума: 2
Відсоток: 0.01
Повернути: 402
Оформити позику
Кредит готівкою на карту в Україні Кредит на картку без відмови Швидка позика онлайн на картку Де взяти гроші в борг онлайн? Кредит онлайн під 0 відсотків Кредит з 18 років без довідок і поручителів Експрес кредит онлайн на картку Цілодобовий кредит онлайн на карту 24/7 Чи можна взяти позику без прописки в Україні? Кредит онлайн за паспортом Кредит на карту без поручителів Кредит з 21 року Миттєвий кредит Онлайн кредит на карту Приватбанку Кредит на карту без дзвінків оператора Кредит на карту Ощадбанку Кредит на карту монобанк Мікропозика на карту Кредит за 15 хв Оформити кредит онлайн за 5 хвилин Оформити кредит по телефону в Україні Кредит без фото паспорта онлайн Кредит з 19 років Де взяти 1000 гривень в кредит онлайн Як взяти кредит через інтернет? Кредит під заставу авто Промокод від компанії Mister Cash Довгостроковий кредит онлайн на карту Кредит на 6 місяців без відсотків Кредит онлайн без перевірки кредитної історії Кредит онлайн без ІПН на карту Кредит на весілля Що буде якщо не платити онлайн кредит Чому не дають кредит онлайн і де точно дадуть позику? Кредит онлайн на 12 місяців або 1 рік на карту SlonCredit Кредит студентам Де взяти 3000 гривень в кредит онлайн Де взяти 4000 гривень в кредит онлайн Де взяти 5000 гривень в кредит онлайн Де взяти 10000 гривень в кредит онлайн Де взяти 15000 гривень в кредит онлайн Кредит за 1 годину онлайн Кредит з діючими простроченням Україна Перекредитування з простроченням Кредит під заставу нерухомості Автоматичний онлайн кредит на карту Ukrpozyka Gofingo Monetka KLT Credit Pozichka Mywallet Miloan Moneyveo Dinero Cashinsky Євро Гроші Cashberry ALEXCREDIT КредитКасса Е-cash UltraCash Де взяти 2000 гривень в кредит онлайн Міні  кредит Кредит пенсіонерам від Mistercash Кредит онлайн за 60 секунд по SMS запиту CreditPlus Ваша Готивочка KFUA SOS credit MoneyBOOM Глобал Кредит Качай Гроші Райффайзен Банк Аваль Money4you E-Groshi MisterMoney Твої Гроші Грошик OTP Bank Надовго KUMO НА ВСЕ Кредит CreditUP Credit 365 Loany Ccloan TopCredit MyCredit Кредит без офіційного працевлаштування Кредит онлайн без довідки про доходи Гроші в кредит без застави Кредит онлайн безробітним Онлайн кредит з поганою кредитною історією Кредит через інтернет Позика до зарплати на картку Кредит з 20 років Короткостроковий кредит на 1 місяць