Довгостроковий кредит онлайн на карту

Всі кредити можна розділити на дві великі категорії – короткострокові і довгострокові. Довгостроковий кредит видається на термін від 6 місяців і більше. Іпотечне кредитування на великі суми може тривати 20-25 років. Довгостроковий кредит онлайн можна оформити на сайті банківської організації або у відділенні банку.

Позичальник повинен знати, що довгостроковий кредит з поганою кредитною історією, швидше за все, оформити не вийде. Кредитування на тривалий період вимагає «білої» історії, оскільки, жоден банк не захоче зв’язуватися з позичальником, який раніше допускав прострочення і затримки платежів.

Для короткострокової позики існують більш лояльні вимоги. Більш того, взяти мікрокредит на короткий час можна в мікрофінансової організації (МФО), яка оформить позику до 10-15 тис. Грн за 15 хвилин, але під високі відсотки. Для того, щоб взяти гроші в МФО, знадобиться лише паспорт, довідка про присвоєння ІПН, № банківської карти і мобільний телефон. Отримати позику можуть особи від 18 до 65-75 років, без довідки про доходи, без поручителів. Єдиний мінус МФО – неможливість отримання великої суми на тривалий період + дуже високі відсотки.

Тому, якщо потрібна велика сума на тривалий термін, нічого іншого не залишається, як звернутися в банк, і оформити позику. Однак, позичальник повинен знати, що процес оформлення позики в банку займає набагато більше часу, ніж в МФО, крім того, потрібно буде зібрати розширений пакет документів. Крім того, відсоток відмов за заявами в банках набагато вище, ніж в МФО.

Довгостроковий кредит онлайн на карту без відмови можна оформити в Правекс банк надає довгострокові кредити до 1 млн грн на термін від 1 до 60 місяців під 29,99% річних. Гроші можна отримати на карту або готівкою. Позичальник повинен надати наступний пакет документів: паспорт, ІПН, довідку про доходи, пенсійне посвідчення. Кредитуються особи віком від 21 до 75 років. Періодично проводяться маркетингові акції. Для IT-фахівців і лікарів діє знижена відсоткова ставка. Погашати позику можна в касах і терміналах відділень банку, оплатою на розрахунковий рахунок, в особистому кабінеті на сайті, за допомогою інтернет-банкінгу, через термінали самообслуговування.

МТБ Банк надає довгострокові кредити до 300 тис. Грн на термін від 12 до 36 місяців під 0,01% річних. Гроші можна отримати на карту або готівкою, термін розгляду заявки 2 години. Позичальник повинен надати наступний пакет документів: паспорт, ІПН, довідку про доходи. Кредитуються особи віком від 18 до 65 років. Кредит можна оформити без застави, для клієнтів, що мають зарплатну картку МТБ Банку надаються пільги. Погашати позику можна в касах і терміналах відділень банку, оплатою на розрахунковий рахунок, в особистому кабінеті на сайті, за допомогою інтернет-банкінгу.

Сума позики
100   грн
15000   грн
Термін позики
5   днів
30   днів
Дата погашення: 2
Сума: 2
Відсоток: 0.01
Повернути: 402
Оформити позику
Кредит готівкою на карту в Україні Кредит без відмови Позика онлайн на карту Позика Швидка позика онлайн на картку Де взяти гроші в борг онлайн? Швидкий кредит Кредит онлайн без відсотків - позика під повний 0 Кредит з 18 років без довідок і поручителів Кредит експрес Цілодобовий кредит онлайн на карту 24/7 Чи можна взяти позику без прописки в Україні? Кредит за паспортом Кредит без поручителів Споживчий кредит в Містер Кеш — ви позичаєте гроші на все, що хочете Кредит з 21 року Миттєвий кредит Онлайн кредит на карту Приватбанку Кредит на карту без дзвінків Кредит на карту Ощадбанку Кредит на карту монобанк Мікропозика на карту Кредит за 15 хв Оформити кредит онлайн за 5 хвилин Кредит через інтернет Автоматичний онлайн кредит на карту Оформити кредит по телефону в Україні Кредит без фото паспорта онлайн Кредит з 19 років Де взяти 1000 гривень в кредит онлайн Де взяти 3000 гривень в кредит онлайн Де взяти 4000 гривень в кредит онлайн Де взяти 5000 гривень в кредит онлайн Де взяти 10000 гривень в кредит онлайн Де взяти 15000 гривень в кредит онлайн Мікрокредит Кредит за 1 годину онлайн Кредит з діючими простроченням Україна Перекредитування з простроченням Кредит під заставу нерухомості Кредит під заставу авто Промокод від компанії Mister Cash Довгостроковий кредит онлайн на карту Кредит на 6 місяців без відсотків Кредит без перевірки кредитної історії Кредит без ІПН на карту Споживчий кредит Кредит пенсіонерам від Dinero Кредит на весілля Що буде якщо не платити онлайн кредит Чому не дають кредит онлайн і де точно дадуть позику? Кредит онлайн на 12 місяців або 1 рік на карту Швидкий займ на карту Кредит студентам Де взяти 2000 гривень в кредит онлайн Міні  кредит Кредит онлайн за 60 секунд по SMS запиту Кредит без офіційного працевлаштування Кредит без довідки про доходи Кредит без застави Кредит безробітним Онлайн кредит з поганою кредитною історією без відмов та цілодобово Кредит через інтернет Кредит до зарплати Кредит з 20 років Короткостроковий кредит на 1 місяць