Довгостроковий кредит онлайн на карту

Всі кредити можна розділити на дві великі категорії – короткострокові і довгострокові. Довгостроковий кредит видається на термін від 6 місяців і більше. Іпотечне кредитування на великі суми може тривати 20-25 років. Довгостроковий кредит онлайн можна оформити на сайті банківської організації або у відділенні банку.

Позичальник повинен знати, що довгостроковий кредит з поганою кредитною історією, швидше за все, оформити не вийде. Кредитування на тривалий період вимагає «білої» історії, оскільки, жоден банк не захоче зв’язуватися з позичальником, який раніше допускав прострочення і затримки платежів.

Для короткострокової позики існують більш лояльні вимоги. Більш того, взяти кредит на короткий час можна в мікрофінансовій організації (МФО), там є можливість оформити позику до 10-15 тис. грн за 15 хвилин, але під значні відсотки. Для того, щоб взяти гроші в МФО, знадобиться паспорт, довідка про присвоєння ІПН, № банківської карти і мобільний телефон. Важливо: верифікація клієнтів в українських МФО частіше за все відбувається за допомогою отримання персональних даних через систему BANK ID. Отримати позику можуть особи від 18 до 65-75 років, без поручителів. Єдиний мінус МФО – неможливість отримання великої суми на тривалий період + значні відсотки.

Тому, якщо вам потрібна велика сума на тривалий термін, то краще звернутися в банк, і оформити позику. Однак, позичальник повинен знати, що процес оформлення позики в банку займає набагато більше часу, ніж в МФО, крім того, потрібно буде зібрати розширений пакет документів. 

Довгостроковий кредит онлайн на картку можна оформити, наприклад, у Правекс банк. У компанії діє пропозиція “Європейський персональний кредит”. Сума, яку можна отримати складає від 50000 до 1000000 грн. Річна процентна ставка – 19,99%. Справжня річна відсоткова ставка від 27,4%. Кредит дають без застави і на будь-які споживчі цілі. Термін кредитування становить 5 років. Щоб отримати кредит, будуть потрібні такі документи: довідка про офіційно отримані доходи, сума від 50 000 гривень, стаж роботи на останньому місці не менше півроку. Кредитуються особи віком від 21 до 75 років. Періодично проводяться рекламні акції. Для IT-фахівців та лікарів діє знижена відсоткова ставка. Погашати позику можна в касах та терміналах відділень банку, оплатою на розрахунковий рахунок, в особистому кабінеті на сайті через інтернет-банкінг, через термінали самообслуговування

МТБ Банк надає довгострокові кредити до 300 тис. грн на терміном до 36 місяців. Реальна річна процентна ставка: від 69,12% до 75,27% річних. За умовами кредиту, одноразова комісія складає 2,99% від суми кредиту. Річна відсоткова ставка: 51%. Кредит до 300 000 гривень надається без застави. Кредит можуть оформити фізичні особи, ФОПи та моряки. Щоб отримати кредит, клієнт має залишити заявку на сайті або звернутися до відділення банку, або замовити «Зворотний дзвінок» на сайті компанії. Документи для кредитування: паспорт громадянина України, ІНН, довідка про доходи/виписка по зарплатному рахунку. Згідно із законом “Про споживче кредитування” позичальник має право в будь-який час повністю або частково достроково повернути споживчий кредит, у тому числі шляхом збільшення суми періодичних виплат, письмово попередивши про це кредитодавця. Кредитуються особи віком від 18 до 65 років. Клієнтам, що мають зарплатну картку МТБ Банку надаються пільги. Погашати позику можна в касах і терміналах відділень банку, оплатою на розрахунковий рахунок, в особистому кабінеті на сайті, за допомогою інтернет-банкінгу.

Сума позики
100   грн
20000   грн
Термін позики
7   днів
14   днів
Дата погашення: 2
Сума: 2
Відсоток: 0.01
Повернути: 402
Оформити позику
Кредит готівкою або на карту в Україні Найшвидший кредит онлайн без відмови Швидка позика онлайн на картку Де взяти гроші в борг онлайн? Кредит онлайн під 0,01% відсоток Кредит з 18 років без довідок і поручителів Експрес кредит онлайн на картку Цілодобовий кредит онлайн на карту 24/7 Чи можна взяти позику без прописки в Україні? Кредит онлайн за паспортом Кредит на карту без поручителів Кредит з 21 року Миттєвий кредит Кредит на карту без дзвінків оператора Кредит на карту монобанк Онлайн-позика на карту Кредит за 15 хвилин Оформити кредит онлайн за 5 хвилин Оформити кредит по телефону в Україні Кредит без фото паспорта онлайн Кредит з 19 років Кредит за 1 годину онлайн Перекредитування з простроченням Кредит під заставу нерухомості Як взяти кредит через інтернет? Кредит студентам Кредит під заставу авто Довгостроковий кредит онлайн на карту Кредит на 6 місяців майже без відсотків Чи можливо отримати кредит онлайн без перевірки кредитної історії Чи можливо отримати кредит онлайн без ІПН на карту? Кредит пенсіонерам від Mistercash Кредит на весілля Що буде якщо не платити онлайн кредит Чому не дають кредит онлайн і де точно дадуть позику? Автоматичний онлайн кредит на карту Міні  кредит Промокод від компанії Mister Cash Кредит онлайн на 12 місяців або 1 рік на карту Надовго Кредит онлайн за 60 секунд по SMS запиту Кредит без офіційного працевлаштування Кредит онлайн без довідки про доходи Гроші в кредит без застави Кредит онлайн безробітним Онлайн кредит з поганою кредитною історією Кредит через інтернет Позика до зарплати на картку Кредит з 20 років Короткостроковий кредит на 1 місяць