Райффайзен Банк Аваль

Як швидко і вигідно взяти кредит в Райффайзен Банку Аваль?

Як вважаєте, який український банк займає перше місце в загальному рейтингу?

Напевно, більшість відразу згадає про найбільший – Приватбанк. І помилиться: він стоїть аж на 10 місці. А лідером рейтингу є Райффайзен Банк Аваль. З’явився в 1992 році, в «дев’яності» і майже всі «нульові» вважався одним з найбільш просунутих, надійних і безпечних. Пізніше він не здав позицій – просто з’явилися помітні конкуренти.

З 2005 року Аваль належить австрійській групі (саме тоді він і став називатися «Райффайзен Банк Аваль», до цього був просто – «Аваль»).На яких умовах можна взяти кредит у Райффайзен Банку Аваль?

У Райффайзен Банку Аваль кредит можна взяти 2 способами:

  1. Готівкою.
  2. Оформити кредитну карту

Готівкою можна отримати від 5000 до 300 000 грн (або від 2000 до 500 000 для зарплатних клієнтів) на термін від 13 до 60 місяців (або до 72 місяців для зарплатних клієнтів). Гроші при цьому можуть видати як в касі, так і переведенням на карту. Надавати довідку про доходи – потрібно обов’язково, якщо сума перевищує 50 000 грн. Вік позичальника повинен бути від 23 до 69 років.

Кредитні карти в Райффайзен Банку є 3 видів:

  • «100 днів»: безвідсотковий період становить 100 днів, ліміт по карті – 100 000 грн;
  • «Хочу-карта»: безвідсотковий період – 57 днів, ліміт – 100 000 грн;
  • Fishka – умови такі ж, як у «Хочу-карти», але на додаток ви можете обмінювати бонусні бали на знижки в магазинах партнерів.

Більш точний кредитний ліміт встановлюється індивідуально. На його розмір впливає в основному платоспроможність клієнта (якщо працюєте офіційно і надаєте довідку про доходи – ліміт буде вище), а також термін його співпраці з банком (новий клієнт отримає менше ліміт, ніж клієнт, який вже має депозит або карту Райффайзен Банку).

Чи можна оформити онлайн кредит у Райффайзен Банку Аваль?

Так можна.

Якщо мова йде про карту, то ви замовляєте її через сайт, і отримуєте «пластик» кур’єром. Документи для цього можна сфотографувати (або відсканувати), і надіслати в банк по Інтернету.

Якщо мова про «звичайний» кредит – подати заявку теж можна онлайн. Чи доведеться особисто відвідувати відділення – залежить в першу чергу від суми. Якщо ви хочете отримати невеликий кредит, не маєте проблемної кредитної історії, і надаєте всі документи (включаючи довідку про доходи) – особисто приїжджати в відділення банку можуть і не зажадати.

Чи є у Банку Аваль калькулятор кредиту?

Так, якщо ви хочете одержати не кредитну карту, а кредит готівкою.

В цьому випадку в калькуляторі треба вказати:

  • суму позики;
  • термін повернення;
  • чи отримуєте ви зарплату в Райффайзен Банку.

В результаті калькулятор покаже орієнтовну суму щомісячного платежу. На практиці вона може незначно змінитися – коли ви надасте документи, довідку про доходи, і коли співробітник банку перевірить вашу кредитну історію.

Чи є у Банку Аваль Інтернет-банкінг?

Так, клієнти Райффайзена можуть користуватися особистим кабінетом на сайті online.aval.ua. Зареєструватися можна або самостійно, або при отриманні якоїсь послуги в банку (відкриття депозиту, оформленні картки або кредиту).

Через Інтернет-банкінг можна отримати або погасити кредит, поповнити депозит, дізнатись про стан свого рахунку або поточної заборгованості, а також відправляти і приймати перекази і оплачувати послуги. Крім онлайн-банкінгу є і мобільний додаток – і під Android, і під iOS.

Сума позики
100   грн
20000   грн
Термін позики
5   днів
30   днів
Дата погашення: 2
Сума: 2
Відсоток: 0.01
Повернути: 402
Оформити позику
Кредит готівкою на карту в Україні Кредит на картку без відмови Швидка позика онлайн на картку Де взяти гроші в борг онлайн? Кредит онлайн під 0 відсотків Кредит з 18 років без довідок і поручителів Експрес кредит онлайн на картку Цілодобовий кредит онлайн на карту 24/7 Чи можна взяти позику без прописки в Україні? Кредит онлайн за паспортом Кредит на карту без поручителів Кредит з 21 року Миттєвий кредит Онлайн кредит на карту Приватбанку Кредит на карту без дзвінків оператора Кредит на карту Ощадбанку Кредит на карту монобанк Мікропозика на карту Кредит за 15 хв Оформити кредит онлайн за 5 хвилин Оформити кредит по телефону в Україні Кредит без фото паспорта онлайн Кредит з 19 років Де взяти 1000 гривень в кредит онлайн Як взяти кредит через інтернет? Кредит під заставу авто Промокод від компанії Mister Cash Довгостроковий кредит онлайн на карту Кредит на 6 місяців без відсотків Кредит онлайн без перевірки кредитної історії Кредит онлайн без ІПН на карту Кредит на весілля Що буде якщо не платити онлайн кредит Чому не дають кредит онлайн і де точно дадуть позику? Кредит онлайн на 12 місяців або 1 рік на карту SlonCredit Кредит студентам Де взяти 3000 гривень в кредит онлайн Де взяти 4000 гривень в кредит онлайн Де взяти 5000 гривень в кредит онлайн Де взяти 10000 гривень в кредит онлайн Де взяти 15000 гривень в кредит онлайн Кредит за 1 годину онлайн Кредит з діючими простроченням Україна Перекредитування з простроченням Кредит під заставу нерухомості Автоматичний онлайн кредит на карту Ukrpozyka Gofingo Monetka KLT Credit Pozichka Mywallet Miloan Moneyveo Dinero Cashinsky Євро Гроші Cashberry ALEXCREDIT КредитКасса Е-cash UltraCash Де взяти 2000 гривень в кредит онлайн Міні  кредит Кредит пенсіонерам від Mistercash Кредит онлайн за 60 секунд по SMS запиту CreditPlus Ваша Готивочка KFUA SOS credit MoneyBOOM Глобал Кредит Качай Гроші Райффайзен Банк Аваль Money4you E-Groshi MisterMoney Твої Гроші Грошик OTP Bank Надовго KUMO НА ВСЕ Кредит CreditUP Credit 365 Loany Ccloan TopCredit MyCredit Кредит без офіційного працевлаштування Кредит онлайн без довідки про доходи Гроші в кредит без застави Кредит онлайн безробітним Онлайн кредит з поганою кредитною історією Кредит через інтернет Позика до зарплати на картку Кредит з 20 років Короткостроковий кредит на 1 місяць