Райффайзен Банк Аваль

Як швидко і вигідно взяти кредит в Райффайзен Банку Аваль?

Як вважаєте, який український банк займає перше місце в загальному рейтингу?

Напевно, більшість відразу згадає про найбільший – Приватбанк. І помилиться: він стоїть аж на 10 місці. А лідером рейтингу є Райффайзен Банк Аваль. З’явився в 1992 році, в «дев’яності» і майже всі «нульові» вважався одним з найбільш просунутих, надійних і безпечних. Пізніше він не здав позицій – просто з’явилися помітні конкуренти.

З 2005 року Аваль належить австрійській групі (саме тоді він і став називатися «Райффайзен Банк Аваль», до цього був просто – «Аваль»).На яких умовах можна взяти кредит у Райффайзен Банку Аваль?

У Райффайзен Банку Аваль кредит можна взяти 2 способами:

  1. Готівкою.
  2. Оформити кредитну карту

Готівкою можна отримати від 5000 до 300 000 грн (або від 2000 до 500 000 для зарплатних клієнтів) на термін від 13 до 60 місяців (або до 72 місяців для зарплатних клієнтів). Гроші при цьому можуть видати як в касі, так і переведенням на карту. Надавати довідку про доходи – потрібно обов’язково, якщо сума перевищує 50 000 грн. Вік позичальника повинен бути від 23 до 69 років.

Кредитні карти в Райффайзен Банку є 3 видів:

  • «100 днів»: безвідсотковий період становить 100 днів, ліміт по карті – 100 000 грн;
  • «Хочу-карта»: безвідсотковий період – 57 днів, ліміт – 100 000 грн;
  • Fishka – умови такі ж, як у «Хочу-карти», але на додаток ви можете обмінювати бонусні бали на знижки в магазинах партнерів.

Більш точний кредитний ліміт встановлюється індивідуально. На його розмір впливає в основному платоспроможність клієнта (якщо працюєте офіційно і надаєте довідку про доходи – ліміт буде вище), а також термін його співпраці з банком (новий клієнт отримає менше ліміт, ніж клієнт, який вже має депозит або карту Райффайзен Банку).

Чи можна оформити онлайн кредит у Райффайзен Банку Аваль?

Так можна.

Якщо мова йде про карту, то ви замовляєте її через сайт, і отримуєте «пластик» кур’єром. Документи для цього можна сфотографувати (або відсканувати), і надіслати в банк по Інтернету.

Якщо мова про «звичайний» кредит – подати заявку теж можна онлайн. Чи доведеться особисто відвідувати відділення – залежить в першу чергу від суми. Якщо ви хочете отримати невеликий кредит, не маєте проблемної кредитної історії, і надаєте всі документи (включаючи довідку про доходи) – особисто приїжджати в відділення банку можуть і не зажадати.

Чи є у Банку Аваль калькулятор кредиту?

Так, якщо ви хочете одержати не кредитну карту, а кредит готівкою.

В цьому випадку в калькуляторі треба вказати:

  • суму позики;
  • термін повернення;
  • чи отримуєте ви зарплату в Райффайзен Банку.

В результаті калькулятор покаже орієнтовну суму щомісячного платежу. На практиці вона може незначно змінитися – коли ви надасте документи, довідку про доходи, і коли співробітник банку перевірить вашу кредитну історію.

Чи є у Банку Аваль Інтернет-банкінг?

Так, клієнти Райффайзена можуть користуватися особистим кабінетом на сайті online.aval.ua. Зареєструватися можна або самостійно, або при отриманні якоїсь послуги в банку (відкриття депозиту, оформленні картки або кредиту).

Через Інтернет-банкінг можна отримати або погасити кредит, поповнити депозит, дізнатись про стан свого рахунку або поточної заборгованості, а також відправляти і приймати перекази і оплачувати послуги. Крім онлайн-банкінгу є і мобільний додаток – і під Android, і під iOS.