Що робити, якщо я не можу погасити кредит вчасно?

MisterCash розуміє, що в житті буваю різні ситуації, тому пропонує скористатися послугою пролонгації (продовження строку дії договору). Якщо Ви пролонгуєте кредит в останній день дії договору, то максимальний термін пролонгації складе 30 днів.

Якщо Ви плануєте скористатися послугою пролонгації не в останній день дії кредиту, то термін, на який Ви можете пролонгувати кредит повинен бути рівний або менше фактичній кількості днів користування кредитом. Точну вартість пролонгації можна дізнатися у Вашому Особистому кабінеті.

Зверніть увагу, що послуга пролонгації недоступна під час оплати через касу банку або банківським переказом. Гроші, які будуть перераховані Вами через касу банку, будуть спрямовані на погашення заборгованості (відсотки, тіло кредиту).

Важливо: пролонгація доступна лише для продукту кредитування за класичною схемою. Для ануїтетної схеми кредитування такої функції немає.

Виникли додаткові питання? З радістю відповімо, зв’яжіться з нами за номером 0 800 75 0027.

 

Назад
Сума позики
100   грн
20000   грн
Термін позики
7   днів
14   днів
Дата погашення: 2
Сума: 2
Відсоток: 0.01
Повернути: 402
Оформити позику
Кредит готівкою або на карту в Україні Найшвидший кредит онлайн без відмови Швидка позика онлайн на картку Де взяти гроші в борг онлайн? Кредит онлайн під 0,01% відсоток Кредит з 18 років без довідок і поручителів Експрес кредит онлайн на картку Цілодобовий кредит онлайн на карту 24/7 Чи можна взяти позику без прописки в Україні? Кредит онлайн за паспортом Кредит на карту без поручителів Кредит з 21 року Миттєвий кредит Кредит на карту без дзвінків оператора Кредит на карту монобанк Онлайн-позика на карту Кредит за 15 хвилин Оформити кредит онлайн за 5 хвилин Оформити кредит по телефону в Україні Кредит без фото паспорта онлайн Кредит з 19 років Кредит за 1 годину онлайн Перекредитування з простроченням Кредит під заставу нерухомості Як взяти кредит через інтернет? Кредит студентам Кредит під заставу авто Довгостроковий кредит онлайн на карту Кредит на 6 місяців майже без відсотків Чи можливо отримати кредит онлайн без перевірки кредитної історії Чи можливо отримати кредит онлайн без ІПН на карту? Кредит пенсіонерам від Mistercash Кредит на весілля Що буде якщо не платити онлайн кредит Чому не дають кредит онлайн і де точно дадуть позику? Автоматичний онлайн кредит на карту Міні  кредит Промокод від компанії Mister Cash Кредит онлайн на 12 місяців або 1 рік на карту Надовго Кредит онлайн за 60 секунд по SMS запиту Кредит без офіційного працевлаштування Кредит онлайн без довідки про доходи Гроші в кредит без застави Кредит онлайн безробітним Онлайн кредит з поганою кредитною історією Кредит через інтернет Позика до зарплати на картку Кредит з 20 років Короткостроковий кредит на 1 місяць