Як збільшити шанси на отримання кредиту?

  • Якщо Ви отримали відмову, зайдіть в Особистий кабінет і переконайтеся в правильності заповнених даних. Чи не переплутані місцями такі параметри, як прізвище, ім’я, по батькові, дата народження і дата видачі паспорта, чи не помилилися Ви цифрами в ІПН.
  • Також перевірте всю інформацію, зазначену у профілі – місце роботи, доходи та інше.
  • Обов’язково перевірте, чи не минув термін дії Вашої картки, не заблокована вона, а також чи є обмеження на проведення операцій в Інтернеті.
  • Зверніться до Бюро кредитних історій, можливо, у Вас є кредити, які вже закриті, але інформація щодо них не встигла оновитися в Бюро.
  • Перевірте чи пройшли Ви верифікацію на сайті MisterCash за допомогою системи BankID НБУ.
  • Якщо Ви отримали кілька відмов поспіль, не поспішайте подавати заявку знову. Зачекайте кілька днів, можливо, за цей час система встигне оновитися і не відмовить у наступному кредиті. Необхідна додаткова консультація? Зверніться до служби підтримки за телефоном 0 800 750 584. MisterCash знайде рішення!
Назад
Сума позики
100   грн
20000   грн
Термін позики
7   днів
14   днів
Дата погашення: 2
Сума: 2
Відсоток: 0.01
Повернути: 402
Оформити позику
Кредит готівкою або на карту в Україні Найшвидший кредит онлайн без відмови Швидка позика онлайн на картку Де взяти гроші в борг онлайн? Кредит онлайн під 0,01% відсоток Кредит з 18 років без довідок і поручителів Експрес кредит онлайн на картку Цілодобовий кредит онлайн на карту 24/7 Чи можна взяти позику без прописки в Україні? Кредит онлайн за паспортом Кредит на карту без поручителів Кредит з 21 року Миттєвий кредит Кредит на карту без дзвінків оператора Кредит на карту монобанк Онлайн-позика на карту Кредит за 15 хвилин Оформити кредит онлайн за 5 хвилин Оформити кредит по телефону в Україні Кредит без фото паспорта онлайн Кредит з 19 років Кредит за 1 годину онлайн Перекредитування з простроченням Кредит під заставу нерухомості Як взяти кредит через інтернет? Кредит студентам Кредит під заставу авто Довгостроковий кредит онлайн на карту Кредит на 6 місяців майже без відсотків Чи можливо отримати кредит онлайн без перевірки кредитної історії Чи можливо отримати кредит онлайн без ІПН на карту? Кредит пенсіонерам від Mistercash Кредит на весілля Що буде якщо не платити онлайн кредит Чому не дають кредит онлайн і де точно дадуть позику? Автоматичний онлайн кредит на карту Міні  кредит Промокод від компанії Mister Cash Кредит онлайн на 12 місяців або 1 рік на карту Надовго Кредит онлайн за 60 секунд по SMS запиту Кредит без офіційного працевлаштування Кредит онлайн без довідки про доходи Гроші в кредит без застави Кредит онлайн безробітним Онлайн кредит з поганою кредитною історією Кредит через інтернет Позика до зарплати на картку Кредит з 20 років Короткостроковий кредит на 1 місяць