MisterCash оголошує новий розіграш “Щасливий тиждень”

MisterCash оголошує новий розіграш “Щасливий тиждень”

Ви хотіли – ми зробили! Оголошуємо супер розіграш “Щасливий тиждень”. Умови прості, а шанси на виграш дуже високі!

Головний приз – списання заборгованості за процентами та/або частини основної суми кредиту до повного закриття.

Умови участі: 

  1. Взяти участь в Розіграші можуть ті клієнти, які отримали від компанії MisterCash смс-повідомлення або дзвінок спеціалістів нашої компанії щодо можливості участі.
  2. Після цього, щоб стати учасником Розіграшу клієнту необхідно здійснити одним платежем оплату не менше ніж 70% розміру наявної заборгованості за основною сумою кредиту.
  3. І вже 26 вересня за допомогою сервісу random.org серед списку всіх учасників ми оберемо 15 переможців, які отримають головні призи. Ця інформація буде відображена в їх Особистому кабінеті.

Період проведення акції – з 21.09.2022 р. по 25.09.2022 р. включно. 

Важлива інформація: стати учасниками Розіграшу можуть клієнти, які уклали кредитний договір до 23.02.2022 (включно) зі строком погашення до 30 календарних днів (за класичною схемою кредитування) та в період проведення мають кредитну заборгованість за процентами та/або основною сумою кредиту.

Уважно слідкуйте за своїм телефоном, можливо, саме вам надійде щасливе смс-повідомлення! Бажаємо удачі та продовжуємо працювати для вас! 

Правила

21.09.2022
Назад
Сума позики
100   грн
20000   грн
Термін позики
7   днів
14   днів
Дата погашення: 2
Сума: 2
Відсоток: 0.01
Повернути: 402
Оформити позику
Кредит готівкою або на карту в Україні Найшвидший кредит онлайн без відмови Швидка позика онлайн на картку Де взяти гроші в борг онлайн? Кредит онлайн під 0,01% відсоток Кредит з 18 років без довідок і поручителів Експрес кредит онлайн на картку Цілодобовий кредит онлайн на карту 24/7 Чи можна взяти позику без прописки в Україні? Кредит онлайн за паспортом Кредит на карту без поручителів Кредит з 21 року Миттєвий кредит Кредит на карту без дзвінків оператора Кредит на карту монобанк Онлайн-позика на карту Кредит за 15 хвилин Оформити кредит онлайн за 5 хвилин Оформити кредит по телефону в Україні Кредит без фото паспорта онлайн Кредит з 19 років Кредит за 1 годину онлайн Перекредитування з простроченням Кредит під заставу нерухомості Як взяти кредит через інтернет? Кредит студентам Кредит під заставу авто Довгостроковий кредит онлайн на карту Кредит на 6 місяців майже без відсотків Чи можливо отримати кредит онлайн без перевірки кредитної історії Чи можливо отримати кредит онлайн без ІПН на карту? Кредит пенсіонерам від Mistercash Кредит на весілля Що буде якщо не платити онлайн кредит Чому не дають кредит онлайн і де точно дадуть позику? Автоматичний онлайн кредит на карту Міні  кредит Промокод від компанії Mister Cash Кредит онлайн на 12 місяців або 1 рік на карту Надовго Кредит онлайн за 60 секунд по SMS запиту Кредит без офіційного працевлаштування Кредит онлайн без довідки про доходи Гроші в кредит без застави Кредит онлайн безробітним Онлайн кредит з поганою кредитною історією Кредит через інтернет Позика до зарплати на картку Кредит з 20 років Короткостроковий кредит на 1 місяць