MisterCash оголошує новий розіграш – «Будь зарядженим»!

MisterCash оголошує новий розіграш – «Будь зарядженим»!

Шановні клієнти, ваш фінансовий герой MisterCash продовжує радувати вас цікавими акціями та вигідними умовами. Тому вже сьогодні анонсує новий розіграш – “Будь зарядженим”! Повірте, призи, які ми підготували точно стануть вам у пригоді, а крім того ви матимете шанс погасити кредит на супер вигідних умовах. Зацікавилися? Тоді скоріше читайте умови участі:

  1. До участі у Розіграші допускаються клієнти, які отримали кредит у сервісі MisterCash до 24.02.2022 та до 11.12.2022 не повернули його.
  2. Такі клієнти отримають відповідне смс-повідомлення про можливість стати учасниками Розіграшу.
  3. Суть Розіграшу полягає в тому, що серед клієнтів, які відповідають умовам пункту 1. та які у період з 12.12.2022 по 31.12.2022 виконають зобов’язання за кредитним договором, на умовах запропонованих компанією MisterCash, буде розіграно 5 павербанків Xiaomi Redmi VXN4304GL Black.
  4. Імена п’ятьох щасливчиків ми дізнаємося вже 4 січня 2023 року за допомогою сервісу random.org.

Обов’язково перевіряйте свої смс-повідомлення, щоб не пропустити шанс скористатися акційними умовами погашення та виграти мега потужний павербанк. Вся додаткова інформація за офіційним номером компанії: 0 800 750 584

Приєднуйтеся та вигравайте!

Правила

08.12.2022
Назад
Сума позики
100   грн
20000   грн
Термін позики
7   днів
14   днів
Дата погашення: 2
Сума: 2
Відсоток: 0.01
Повернути: 402
Оформити позику
Кредит готівкою або на карту в Україні Найшвидший кредит онлайн без відмови Швидка позика онлайн на картку Де взяти гроші в борг онлайн? Кредит онлайн під 0,01% відсоток Кредит з 18 років без довідок і поручителів Експрес кредит онлайн на картку Цілодобовий кредит онлайн на карту 24/7 Чи можна взяти позику без прописки в Україні? Кредит онлайн за паспортом Кредит на карту без поручителів Кредит з 21 року Миттєвий кредит Кредит на карту без дзвінків оператора Кредит на карту монобанк Онлайн-позика на карту Кредит за 15 хвилин Оформити кредит онлайн за 5 хвилин Оформити кредит по телефону в Україні Кредит без фото паспорта онлайн Кредит з 19 років Кредит за 1 годину онлайн Перекредитування з простроченням Кредит під заставу нерухомості Як взяти кредит через інтернет? Кредит студентам Кредит під заставу авто Довгостроковий кредит онлайн на карту Кредит на 6 місяців майже без відсотків Чи можливо отримати кредит онлайн без перевірки кредитної історії Чи можливо отримати кредит онлайн без ІПН на карту? Кредит пенсіонерам від Mistercash Кредит на весілля Що буде якщо не платити онлайн кредит Чому не дають кредит онлайн і де точно дадуть позику? Автоматичний онлайн кредит на карту Міні  кредит Промокод від компанії Mister Cash Кредит онлайн на 12 місяців або 1 рік на карту Надовго Кредит онлайн за 60 секунд по SMS запиту Кредит без офіційного працевлаштування Кредит онлайн без довідки про доходи Гроші в кредит без застави Кредит онлайн безробітним Онлайн кредит з поганою кредитною історією Кредит через інтернет Позика до зарплати на картку Кредит з 20 років Короткостроковий кредит на 1 місяць