Промокод від компанії Mister Cash

На ринку мікрокредитування існує велика конкуренція, що не дивно, бо зараз кількість МФО перевалило далеко за сотню. Щомісяця виникають нові мікрофінансові організації, які вступають в боротьбу за свого клієнта. У спробі привернути позичальника, МФО проводять різні маркетингові акції, наприклад, роздачу промокодом, які надають їх власникам певні преференції.

Цим користуються шахраї, і пропонують купити промокод за невелику суму. Наприклад, в мережі періодично з’являються пропозиції про покупку промокодом від компанії Mister Cash, оскільки дана МФО дійсно на регулярній основі проводить різні маркетингові акції. Однак, промокодом MisterCash не роздає. Про це не сказано жодного слова на сайті організації, а при оформленні заявки на мікрокредит, клієнт не знайде графу «Промокод». Тому, купивши промокод від компанії MisterCash, використовувати його не представляється можливим.

Про всі акції, які проводить MisterCash, можна дізнатися на нашому сайті. Зокрема, з 1 березня 2021 року МФО MisterCash запускає акцію «Весняна вигода» в ході якої, всі клієнти, що оформили перший мікрозаем, отримують в подарунок кредитну ставку в 0,01%. Це означає, що за користування кредитом в 5 000 грн протягом 1 місяця, потрібно буде повернути всього лише 5015 грн.

Максимальний термін кредитування в MisterCash становить 30 діб. Однак, при необхідності, кредит можна пролонгувати, скориставшись відповідною опцією в Особистому кабінеті позичальника на сайті організації.

Для того, щоб оформити мікрокредит в MisterCash, необхідно заповнити заявку на сайті, в якій вказати паспортні дані, ІПН, № банківської карти, мобільний телефон. Після реєстрації на сайті, клієнт повинен вказати суму кредиту і його термін. Кредитний калькулятор допоможе розрахувати суму, яку треба буде повернути по кредиту. Після завершення технічної частини, необхідно буде ознайомитися з умовами кредитного договору та підписати його в електронному форматі.

У тому випадку, якщо клієнт проводить реєстрацію через BankID, він отримує наступний позику з 20% знижкою на відсотки.

Сума позики
100   грн
15000   грн
Термін позики
5   днів
30   днів
Дата погашення: 2
Сума: 2
Відсоток: 0.01
Повернути: 402
Оформити позику
Кредит готівкою на карту в Україні Кредит без відмови Позика онлайн на карту Позика Швидка позика онлайн на картку Де взяти гроші в борг онлайн? Швидкий кредит Кредит онлайн без відсотків - позика під повний 0 Кредит з 18 років без довідок і поручителів Кредит експрес Цілодобовий кредит онлайн на карту 24/7 Чи можна взяти позику без прописки в Україні? Кредит за паспортом Кредит без поручителів Споживчий кредит в Містер Кеш — ви позичаєте гроші на все, що хочете Кредит з 21 року Миттєвий кредит Онлайн кредит на карту Приватбанку Кредит на карту без дзвінків Кредит на карту Ощадбанку Кредит на карту монобанк Мікропозика на карту Кредит за 15 хв Оформити кредит онлайн за 5 хвилин Кредит через інтернет Автоматичний онлайн кредит на карту Оформити кредит по телефону в Україні Кредит без фото паспорта онлайн Кредит з 19 років Де взяти 1000 гривень в кредит онлайн Де взяти 3000 гривень в кредит онлайн Де взяти 4000 гривень в кредит онлайн Де взяти 5000 гривень в кредит онлайн Де взяти 10000 гривень в кредит онлайн Де взяти 15000 гривень в кредит онлайн Мікрокредит Кредит за 1 годину онлайн Кредит з діючими простроченням Україна Перекредитування з простроченням Кредит під заставу нерухомості Кредит під заставу авто Промокод від компанії Mister Cash Довгостроковий кредит онлайн на карту Кредит на 6 місяців без відсотків Кредит без перевірки кредитної історії Кредит без ІПН на карту Споживчий кредит Кредит пенсіонерам від Dinero Кредит на весілля Що буде якщо не платити онлайн кредит Чому не дають кредит онлайн і де точно дадуть позику? Кредит онлайн на 12 місяців або 1 рік на карту Швидкий займ на карту Кредит студентам Де взяти 2000 гривень в кредит онлайн Міні  кредит Кредит онлайн за 60 секунд по SMS запиту Кредит без офіційного працевлаштування Кредит без довідки про доходи Кредит без застави Кредит безробітним Онлайн кредит з поганою кредитною історією без відмов та цілодобово Кредит через інтернет Кредит до зарплати Кредит з 20 років Короткостроковий кредит на 1 місяць