Промокод від компанії Mister Cash

На ринку кредитування існує велика конкуренція, що не дивно, бо зараз кількість МФО перевалило далеко за сотню. Щомісяця виникають нові мікрофінансові організації, які вступають в боротьбу за свого клієнта. У спробі привернути позичальника, МФО проводять різні маркетингові акції, наприклад, роздачу промокодом, які надають їх власникам певні преференції.

Цим користуються шахраї, і пропонують купити промокод за невелику суму. Наприклад, в мережі періодично з’являються пропозиції про покупку промокодом від компанії Mister Cash, оскільки дана МФО дійсно на регулярній основі проводить різні маркетингові акції. Однак, промокодом MisterCash не роздає. Про це не сказано жодного слова на сайті організації, а при оформленні заявки на кредит, клієнт не знайде графу «Промокод». Тому, купивши промокод від компанії MisterCash, використовувати його не представляється можливим.

Максимальний термін кредитування в MisterCash становить 30 діб. Однак, при необхідності, кредит можна пролонгувати, скориставшись відповідною опцією в Особистому кабінеті позичальника на сайті організації.

Для того, щоб оформити кредит в MisterCash, необхідно заповнити заявку на сайті, в якій вказати паспортні дані, ІПН, № банківської карти, мобільний телефон. Після реєстрації на сайті, клієнт повинен вказати суму кредиту і його термін. Кредитний калькулятор допоможе розрахувати суму, яку треба буде повернути по кредиту. Після завершення технічної частини, необхідно буде ознайомитися з умовами кредитного договору та підписати його в електронному форматі.