Промокод від компанії Mister Cash

На ринку мікрокредитування існує велика конкуренція, що не дивно, бо зараз кількість МФО перевалило далеко за сотню. Щомісяця виникають нові мікрофінансові організації, які вступають в боротьбу за свого клієнта. У спробі привернути позичальника, МФО проводять різні маркетингові акції, наприклад, роздачу промокодом, які надають їх власникам певні преференції.

Цим користуються шахраї, і пропонують купити промокод за невелику суму. Наприклад, в мережі періодично з’являються пропозиції про покупку промокодом від компанії Mister Cash, оскільки дана МФО дійсно на регулярній основі проводить різні маркетингові акції. Однак, промокодом MisterCash не роздає. Про це не сказано жодного слова на сайті організації, а при оформленні заявки на мікрокредит, клієнт не знайде графу «Промокод». Тому, купивши промокод від компанії MisterCash, використовувати його не представляється можливим.

Про всі акції, які проводить MisterCash, можна дізнатися на нашому сайті. Зокрема, з 1 березня 2021 року МФО MisterCash запускає акцію «Весняна вигода» в ході якої, всі клієнти, що оформили перший мікрозаем, отримують в подарунок кредитну ставку в 0,01%. Це означає, що за користування кредитом в 5 000 грн протягом 1 місяця, потрібно буде повернути всього лише 5015 грн.

Максимальний термін кредитування в MisterCash становить 30 діб. Однак, при необхідності, кредит можна пролонгувати, скориставшись відповідною опцією в Особистому кабінеті позичальника на сайті організації.

Для того, щоб оформити мікрокредит в MisterCash, необхідно заповнити заявку на сайті, в якій вказати паспортні дані, ІПН, № банківської карти, мобільний телефон. Після реєстрації на сайті, клієнт повинен вказати суму кредиту і його термін. Кредитний калькулятор допоможе розрахувати суму, яку треба буде повернути по кредиту. Після завершення технічної частини, необхідно буде ознайомитися з умовами кредитного договору та підписати його в електронному форматі.

У тому випадку, якщо клієнт проводить реєстрацію через BankID, він отримує наступний позику з 20% знижкою на відсотки.

Сума позики
100   грн
20000   грн
Термін позики
5   днів
30   днів
Дата погашення: 2
Сума: 2
Відсоток: 0.01
Повернути: 402
Оформити позику
Кредит готівкою на карту в Україні Кредит на картку без відмови Швидка позика онлайн на картку Де взяти гроші в борг онлайн? Кредит онлайн під 0,01% відсоток Кредит з 18 років без довідок і поручителів Експрес кредит онлайн на картку Цілодобовий кредит онлайн на карту 24/7 Чи можна взяти позику без прописки в Україні? Кредит онлайн за паспортом Кредит на карту без поручителів Кредит з 21 року Миттєвий кредит Кредит на карту без дзвінків оператора Кредит на карту монобанк Онлайн-позика на карту Кредит за 15 хвилин Оформити кредит онлайн за 5 хвилин Оформити кредит по телефону в Україні Кредит без фото паспорта онлайн Кредит з 19 років Де взяти 1000 гривень в кредит онлайн Де взяти 3000 гривень в кредит онлайн Де взяти 4000 гривень в кредит онлайн Як взяти кредит через інтернет? Довгостроковий кредит онлайн на карту Кредит на 6 місяців майже без відсотків Кредит онлайн без перевірки кредитної історії Кредит онлайн без ІПН на карту Кредит на весілля Що буде якщо не платити онлайн кредит Чому не дають кредит онлайн і де точно дадуть позику? Кредит онлайн на 12 місяців або 1 рік на карту Надовго Кредит студентам Де взяти 5000 гривень в кредит онлайн Де взяти 10000 гривень в кредит онлайн Де взяти 15000 гривень в кредит онлайн Кредит за 1 годину онлайн Взять кредит с большими просрочками по микрозаймам Перекредитування з простроченням Кредит під заставу нерухомості Кредит під заставу авто Промокод від компанії Mister Cash Автоматичний онлайн кредит на карту Де взяти 2000 гривень в кредит онлайн Міні  кредит Кредит пенсіонерам від Mistercash Кредит онлайн за 60 секунд по SMS запиту Кредит без офіційного працевлаштування Кредит онлайн без довідки про доходи Гроші в кредит без застави Кредит онлайн безробітним Онлайн кредит з поганою кредитною історією Кредит через інтернет Позика до зарплати на картку Кредит з 20 років Короткостроковий кредит на 1 місяць