Pozichka

У складній життєвій ситуації виручить надійна мікрофінансових компанія Pozichka. Взяти гроші в борг може кожен повнолітній громадянин України. Для цього необхідно мати український паспорт, ідентифікаційний код і банківську карту з позитивним балансом.

Pozichka на ринку кредитування функціонує починаючи з 2014 року. Одним з переваг цієї організації можна назвати миттєвий онлайн скоринг. Процедура займає не більше пари хвилин.

Хто може отримати гроші в компанії Позичка?

Компанія пропонує оформити кредит кожному громадянину України. Отримати жадану суму можуть навіть пенсіонери і клієнти з поганою кредитною історією. Надається можливість взяти в борг безробітним і студентам. Компанія не вимагає підтвердження платоспроможності. Також не доведеться додатково шукати поручителів. Отримати споживчий кредит тут просто і швидко може кожен бажаючий.

Які умови кредитування в Pozichka

Кредитна організація пропонує оформити кредит на суму від 350 до 15 000 гривень. При першому зверненні сума не може перевищувати 4000 гривень. Щоденна процентна ставка – 1,75%. У компанії можна оформити кредит терміном від п’яти до 65-ти днів.

Щоб отримати гроші, необхідно вказати електронну пошту, номер мобільного телефону, паспортні дані та код платника податків.

Процедура подачі заявки онлайн в Позичку

Всі, хто хочуть оформити кредит в компанії, повинні пройти нескладні кроки:

 1. На сайті вибрати відповідну суму, а також термін кредитування.
 2. Уважно заповнити заявку.
 3. Підписати електронний договір.
 4. Отримати необхідні грошові кошти на свою банківську карту.
 5. Повернення грошей компанії

Погасити кредит в Pozichka дуже просто для кожного клієнта. Для цього можна вибрати один з найбільш підходящих способів:

 • На сайті компанії в особистому кабінеті.
 • У терміналах самообслуговування.
 • У касі будь-якого українського банку.

Якщо не виконувати свої зобов’язання з кредитування, компанія буде нараховувати штрафні санкції. У разі, коли немає можливості своєчасно повернути гроші, необхідно зв’язатися з кредитором. Компанія готова йти на зустріч клієнтам і запропонувати продовження використання кредитних коштів.

Пролонгація кредиту

Продовжити кредитування в компанії можна, але за певних умов. Термін пролонгації кредиту не повинен перевищувати період використання поточного позики. Перед продовженням терміну використання кредиту потрібно оплатити відсотки за попередній період, а також оплатити продовження терміну використання.

Чому клієнти віддають перевагу компанії Pozichka

Часто саме цей сервіс вибирають все, хто хочуть взяти гроші в борг. Серед переваг кредитора:

 • Цілодобова безперебійна робота.
 • Миттєва перевірка всієї інформації про клієнта.
 • Мінімальний пакет документів.
 • Можливість пролонгації кредитів.
 • Захист інформації про клієнта.
 • Спеціальні програми лояльності до постійних клієнтів.
 • Різні способи повернення грошей.

Вибираючи компанію «Pozichka», ви вибираєте впевненість в завтрашньому дні.