Pozichka

У складній життєвій ситуації виручить надійна мікрофінансових компанія Pozichka. Взяти гроші в борг може кожен повнолітній громадянин України. Для цього необхідно мати український паспорт, ідентифікаційний код і банківську карту з позитивним балансом.

Pozichka на ринку мікропозик функціонує починаючи з 2014 року. Одним з переваг цієї організації можна назвати миттєвий онлайн скоринг. Процедура займає не більше пари хвилин.

Хто може отримати гроші в компанії Позичка?

Компанія пропонує оформити кредит кожному громадянину України. Отримати жадану суму можуть навіть пенсіонери і клієнти з поганою кредитною історією. Надається можливість взяти в борг безробітним і студентам. Компанія не вимагає підтвердження платоспроможності. Також не доведеться додатково шукати поручителів. Отримати споживчий кредит тут просто і швидко може кожен бажаючий.

Які умови кредитування в Pozichka

Кредитна організація пропонує оформити кредит на суму від 350 до 15 000 гривень. При першому зверненні сума не може перевищувати 4000 гривень. Щоденна процентна ставка – 1,75%. У компанії можна оформити кредит терміном від п’яти до 65-ти днів.

Щоб отримати гроші, необхідно вказати електронну пошту, номер мобільного телефону, паспортні дані та код платника податків.

Процедура подачі заявки онлайн в Позичку

Всі, хто хочуть оформити кредит в компанії, повинні пройти нескладні кроки:

 1. На сайті вибрати відповідну суму, а також термін кредитування.
 2. Уважно заповнити заявку.
 3. Підписати електронний договір.
 4. Отримати необхідні грошові кошти на свою банківську карту.
 5. Повернення грошей компанії

Погасити кредит в Pozichka дуже просто для кожного клієнта. Для цього можна вибрати один з найбільш підходящих способів:

 • На сайті компанії в особистому кабінеті.
 • У терміналах самообслуговування.
 • У касі будь-якого українського банку.

Якщо не виконувати свої зобов’язання з кредитування, компанія буде нараховувати штрафні санкції. У разі, коли немає можливості своєчасно повернути гроші, необхідно зв’язатися з кредитором. Компанія готова йти на зустріч клієнтам і запропонувати продовження використання кредитних коштів.

Пролонгація кредиту

Продовжити кредитування в компанії можна, але за певних умов. Термін пролонгації кредиту не повинен перевищувати період використання поточного позики. Перед продовженням терміну використання кредиту потрібно оплатити відсотки за попередній період, а також оплатити продовження терміну використання.

Чому клієнти віддають перевагу компанії Pozichka

Часто саме цей сервіс вибирають все, хто хочуть взяти гроші в борг. Серед переваг кредитора:

 • Цілодобова безперебійна робота.
 • Миттєва перевірка всієї інформації про клієнта.
 • Мінімальний пакет документів.
 • Можливість пролонгації кредитів.
 • Захист інформації про клієнта.
 • Спеціальні програми лояльності до постійних клієнтів.
 • Різні способи повернення грошей.

Вибираючи компанію «Pozichka», ви вибираєте впевненість в завтрашньому дні.

 

Сума позики
100   грн
20000   грн
Термін позики
5   днів
30   днів
Дата погашення: 2
Сума: 2
Відсоток: 0.01
Повернути: 402
Оформити позику
Кредит готівкою на карту в Україні Кредит на картку без відмови Швидка позика онлайн на картку Де взяти гроші в борг онлайн? Кредит онлайн під 0 відсотків Кредит з 18 років без довідок і поручителів Експрес кредит онлайн на картку Цілодобовий кредит онлайн на карту 24/7 Чи можна взяти позику без прописки в Україні? Кредит онлайн за паспортом Кредит на карту без поручителів Кредит з 21 року Миттєвий кредит Онлайн кредит на карту Приватбанку Кредит на карту без дзвінків оператора Кредит на карту Ощадбанку Кредит на карту монобанк Мікропозика на карту Кредит за 15 хв Оформити кредит онлайн за 5 хвилин Оформити кредит по телефону в Україні Кредит без фото паспорта онлайн Кредит з 19 років Де взяти 1000 гривень в кредит онлайн Як взяти кредит через інтернет? Кредит під заставу авто Промокод від компанії Mister Cash Довгостроковий кредит онлайн на карту Кредит на 6 місяців без відсотків Кредит онлайн без перевірки кредитної історії Кредит онлайн без ІПН на карту Кредит на весілля Що буде якщо не платити онлайн кредит Чому не дають кредит онлайн і де точно дадуть позику? Кредит онлайн на 12 місяців або 1 рік на карту SlonCredit Кредит студентам Де взяти 3000 гривень в кредит онлайн Де взяти 4000 гривень в кредит онлайн Де взяти 5000 гривень в кредит онлайн Де взяти 10000 гривень в кредит онлайн Де взяти 15000 гривень в кредит онлайн Кредит за 1 годину онлайн Кредит з діючими простроченням Україна Перекредитування з простроченням Кредит під заставу нерухомості Автоматичний онлайн кредит на карту Ukrpozyka Gofingo Monetka KLT Credit Pozichka Mywallet Miloan Moneyveo Dinero Cashinsky Євро Гроші Cashberry ALEXCREDIT КредитКасса Е-cash UltraCash Де взяти 2000 гривень в кредит онлайн Міні  кредит Кредит пенсіонерам від Mistercash Кредит онлайн за 60 секунд по SMS запиту CreditPlus Ваша Готивочка KFUA SOS credit MoneyBOOM Глобал Кредит Качай Гроші Райффайзен Банк Аваль Money4you E-Groshi MisterMoney Твої Гроші Грошик OTP Bank Надовго KUMO НА ВСЕ Кредит CreditUP Credit 365 Loany Ccloan TopCredit MyCredit Кредит без офіційного працевлаштування Кредит онлайн без довідки про доходи Гроші в кредит без застави Кредит онлайн безробітним Онлайн кредит з поганою кредитною історією Кредит через інтернет Позика до зарплати на картку Кредит з 20 років Короткостроковий кредит на 1 місяць