Перекредитування з простроченням

З кожним роком кількість мікропозик, якими користується населення, зростає в геометричній прогресії. Складна фінансова ситуація призвела до того, що все більше і більше людей змушені періодично вдаватися до послуг мікрофінансових організацій (МФО), які під високі відсотки видають короткострокові кредити при мінімальних вимогах до їх оформлення.

Для того, щоб отримати мікропозик в МФО досить мати паспорт, довідку про присвоєння ідентифікаційного коду, № банківської карти і № мобільного телефону. Реєстрація та оформлення заявки на сайті МФО займе не більше 10-15 хвилин. Ще приблизно стільки ж буде потрібно для того, щоб адміністрація розглянула заяву і прийняла по ньому рішення про надання мікропозик позичальнику.

Брати гроші в борг у МФО вигідно лише в тому випадку, якщо позичальник точно впевнений в тому, що він зможе повернути взяті гроші в строк. Якщо цього не відбудеться, кредитор накладе драконівські штрафні санкції і буде нараховувати пеню за кожен день прострочення. Щоб уникнути подібних ексцесів, яких не хочуть, ні кредитор, ні позичальник, багато організацій надають перекредитування з поточними простроченням.

Перекредитування з простроченням дає шанс клієнту уникнути штрафних санкцій, і продовжити дію Договору, на певний термін. Головна вимога для продовження – позичальник повинен погасити відсотки, що набігли за мікрокредитів відсотки. Тому, перш, ніж підписувати Договір з МФО, позичальник повинен уважно ознайомитися з його умовами, оцінити можливі ризики не повернення у встановлені терміни, і підстрахуватися можливістю перекредитування.

Рефінансування простроченого кредиту

Перекредитуватися з простроченням можна в багатьох МФО. Нижче наведені організації, що надають одні з найвигідніших умов для перекредитування в разі виникнення заборгованості.

 • Alexcredit (Свідоцтво ФК № 930) надає можливість необмеженої пролонгації взятого кредиту на 10, 20, 30 діб.
 • Money4you (ФК №1198) дає можливість пролонгації взятого кредиту строком на 1 місяць.
 • Miloan (ІК №176) дозволяє продовжити взятий кредит на 3, 7 або 15 діб.
 • Credit7 (ФК №1177). Можна перекредітовать взяту суму на період, рівний початкового займу. Для виконання умов пролонгації необхідно в особистому кабінеті вибрати опцію “пролонгація”, оплатити нараховані відсотки і пені, якщо такі є на момент вибору опції.
 • MyCredit (ВК № 146) дає можливість необмеженої пролонгації взятої суми на 1-30 днів.
 • CreditPlus (ФК №870). Є можливість багаторазової пролонгації взятого кредиту на термін, рівний початкового терміну позики, за умови, що будуть погашені всі відсотки.
 • Бистрозайм (ІК №118) надає можливість перекредитування на 16 діб, за умови оплати нарахованих відсотків.
 • CCloan (ФК №В0000108). Є можливість продовження мікрокредиту, за умови, що кредит не прострочений на 1 місяць або сумарно на 2 місяці, і оплачені відсотки по мікрокредитів.
 • SOS Credit (ІК №144) дозволяє продовжити термін дії договору на 1 місяць.
 • Moneyveo (ІК №105) дає можливість необмеженої кількості продовжень запозичених коштів на 1 місяць, за умови погашення відсотків, що набігли.
 • CreditKasa (ІК №116). Є можливість чотирикратної пролонгації на період, що дорівнює терміну кредитування, за умови погашення відсотків, що набігли.
Сума позики
100   грн
15000   грн
Термін позики
5   днів
30   днів
Дата погашення: 2
Сума: 2
Відсоток: 0.01
Повернути: 402
Оформити позику
Кредит готівкою на карту в Україні Кредит без відмови Позика онлайн на карту Позика Швидка позика онлайн на картку Де взяти гроші в борг онлайн? Швидкий кредит Кредит онлайн без відсотків - позика під повний 0 Кредит з 18 років без довідок і поручителів Кредит експрес Цілодобовий кредит онлайн на карту 24/7 Чи можна взяти позику без прописки в Україні? Кредит за паспортом Кредит без поручителів Споживчий кредит в Містер Кеш — ви позичаєте гроші на все, що хочете Кредит з 21 року Миттєвий кредит Онлайн кредит на карту Приватбанку Кредит на карту без дзвінків Кредит на карту Ощадбанку Кредит на карту монобанк Мікропозика на карту Кредит за 15 хв Оформити кредит онлайн за 5 хвилин Кредит через інтернет Автоматичний онлайн кредит на карту Оформити кредит по телефону в Україні Кредит без фото паспорта онлайн Кредит з 19 років Де взяти 1000 гривень в кредит онлайн Де взяти 3000 гривень в кредит онлайн Де взяти 4000 гривень в кредит онлайн Де взяти 5000 гривень в кредит онлайн Де взяти 10000 гривень в кредит онлайн Де взяти 15000 гривень в кредит онлайн Мікрокредит Кредит за 1 годину онлайн Кредит з діючими простроченням Україна Перекредитування з простроченням Кредит під заставу нерухомості Кредит під заставу авто Промокод від компанії Mister Cash Довгостроковий кредит онлайн на карту Кредит на 6 місяців без відсотків Кредит без перевірки кредитної історії Кредит без ІПН на карту Споживчий кредит Кредит пенсіонерам від Dinero Кредит на весілля Що буде якщо не платити онлайн кредит Чому не дають кредит онлайн і де точно дадуть позику? Кредит онлайн на 12 місяців або 1 рік на карту Швидкий займ на карту Кредит студентам Де взяти 2000 гривень в кредит онлайн Міні  кредит Кредит онлайн за 60 секунд по SMS запиту Кредит без офіційного працевлаштування Кредит без довідки про доходи Кредит без застави Кредит безробітним Онлайн кредит з поганою кредитною історією без відмов та цілодобово Кредит через інтернет Кредит до зарплати Кредит з 20 років Короткостроковий кредит на 1 місяць