Перекредитування з простроченням

З кожним роком кількість позик, якими користується населення, зростає в геометричній прогресії. Складна фінансова ситуація призвела до того, що все більше і більше людей змушені періодично вдаватися до послуг мікрофінансових організацій, які під високі відсотки видають короткострокові кредити при мінімальних вимогах до їх оформлення.

Для того, щоб отримати позику в МФО досить мати паспорт, довідку про присвоєння ідентифікаційного коду, № банківської карти і № мобільного телефону. Реєстрація та оформлення заявки на сайті займе не більше 10-15 хвилин. Ще приблизно стільки ж буде потрібно для того, щоб адміністрація розглянула заяву і прийняла по ньому рішення про надання позик позичальнику.

Брати гроші в борг у МФО вигідно лише в тому випадку, якщо позичальник точно впевнений в тому, що він зможе повернути взяті гроші в строк. Якщо цього не відбудеться, кредитор накладе драконівські штрафні санкції і буде нараховувати пеню за кожен день прострочення. Щоб уникнути подібних ексцесів, яких не хочуть, ні кредитор, ні позичальник, багато організацій надають перекредитування з поточними простроченням.

Перекредитування з простроченням дає шанс клієнту уникнути штрафних санкцій, воно означає, що клієнт отримає новий кредит для покриття іншого. Якщо мова йде про пролонгацію, то головна вимога для неї в тому, що позичальник повинен погасити відсотки, що набігли за кредитом. Тому, перш, ніж підписувати Договір з МФО, позичальник повинен уважно ознайомитися з його умовами, оцінити можливі ризики не повернення у встановлені терміни, і підстрахуватися можливістю перекредитування або пролонгації.

Варіанти реструктуризації та пролонгації

Якщо фінансова ситуація у клієнта не дозволяє йому вчасно розрахуватися за кредитними зобов’язаннями, щоб не потрапити в боргову яму, і остаточно не зіпсувати кредитну історію, йому слід вчасно подбати про пролонгацію взятого кредиту. Для цього слід зв’язатися з адміністрацією фінансової установи, в якій оформлявся кредит, пояснити ситуацію, і знайти спільний вихід з ситуації, що склалася та який би влаштував обидві сторони. Ні в якому разі не слід ігнорувати попередження співробітників банку або МФО про своєчасне погашення кредитної заборгованості.

Пролонгація взятого кредиту є одним з найпоширеніших способів тимчасового вирішення проблеми зі своєчасного повернення кредитних коштів. Продовження кредитування оформляється в період дії договору за умови оплати відсотків, що набігли. Кредит зазвичай продовжується на термін, на який він спочатку оформлявся. Оплата послуги здійснюється в особистому кабінеті клієнта за допомогою карти, яка прив’язана до аккаунту.

У тому випадку, якщо продовження кредиту не було оформлено в період дії Договору, позичальник може звернутися з проханням про реструктуризацію кредиту, надавши пояснення причин, через які він не може вчасно погасити кредит. Якщо доводи клієнта виявляться переконливими, кредитний сервіс може оформити кредитні канікули, знизити процентну ставку, тобто, надати позичальнику більш лояльні умови кредитування.

Оформити повторний кредит в MisterCash можливо лише при повному закритті попереднього кредиту.

Кожен клієнт самостійно регулює графік погашення взятого кредиту. Головна умова – кредит повинен бути погашений в заздалегідь обумовлені терміни, які чітко прописані в Договорі. Щоб не допускати нарахування штрафних санкцій і погіршення кредитної історії, клієнт повинен своєчасно подбати про заходи, пов’язані з пролонгацією або реструктуризацією взятого кредиту, якщо того вимагає ситуація, що склалася.