Перекредитування з простроченням

З кожним роком кількість мікропозик, якими користується населення, зростає в геометричній прогресії. Складна фінансова ситуація призвела до того, що все більше і більше людей змушені періодично вдаватися до послуг мікрофінансових організацій, які під високі відсотки видають короткострокові кредити при мінімальних вимогах до їх оформлення.

Для того, щоб отримати мікропозик в МФО досить мати паспорт, довідку про присвоєння ідентифікаційного коду, № банківської карти і № мобільного телефону. Реєстрація та оформлення заявки на сайті займе не більше 10-15 хвилин. Ще приблизно стільки ж буде потрібно для того, щоб адміністрація розглянула заяву і прийняла по ньому рішення про надання мікропозик позичальнику.

Брати гроші в борг у МФО вигідно лише в тому випадку, якщо позичальник точно впевнений в тому, що він зможе повернути взяті гроші в строк. Якщо цього не відбудеться, кредитор накладе драконівські штрафні санкції і буде нараховувати пеню за кожен день прострочення. Щоб уникнути подібних ексцесів, яких не хочуть, ні кредитор, ні позичальник, багато організацій надають перекредитування з поточними простроченням.

Перекредитування з простроченням дає шанс клієнту уникнути штрафних санкцій, і продовжити дію Договору, на певний термін. Головна вимога для продовження – позичальник повинен погасити відсотки, що набігли за мікрокредитів відсотки. Тому, перш, ніж підписувати Договір з МФО, позичальник повинен уважно ознайомитися з його умовами, оцінити можливі ризики не повернення у встановлені терміни, і підстрахуватися можливістю перекредитування.

Варіанти  перекредитування

Якщо фінансова ситуація у клієнта не дозволяє йому вчасно розрахуватися за кредитними зобов’язаннями, щоб не потрапити в боргову яму, і остаточно не зіпсувати кредитну історію, йому слід вчасно подбати про пролонгацію взятого кредиту. Для цього слід зв’язатися з адміністрацією фінансової установи, в якому оформлявся кредит, пояснити ситуацію, і знайти спільний вихід з ситуації, що склалася, який би влаштував обидві сторони. Ні в якому разі не слід ігнорувати попередження співробітників банку або МФО про своєчасне погашення кредитної заборгованості.

Пролонгація взятого кредиту є одним з найпоширеніших способів тимчасового вирішення проблеми зі своєчасного повернення кредитних коштів. Продовження кредитування оформляється в період дії договору за умови оплати відсотків, що набігли. Кредит зазвичай продовжується на термін, на який він спочатку оформлявся. Оплата послуги здійснюється в особистому кабінеті клієнта за допомогою карти, яка прив’язана до аккаунту.

У тому випадку, якщо продовження кредиту не було оформлено в період дії Договору, позичальник може звернутися з проханням про реструктуризацію кредиту, надавши пояснення причин, через які він не може вчасно погасити кредит. Якщо доводи клієнта виявляться переконливими, кредитний сервіс може оформити кредитні канікули, знизити процентну ставку, тобто, надати позичальнику більш лояльні умови кредитування.

Оформити повторний кредит в MisterCash можливо лише при повному закритті попереднього кредиту.

Кожен клієнт самостійно регулює графік погашення взятого кредиту. Головна умова – кредит повинен бути погашений в заздалегідь обумовлені терміни, які чітко прописані в Договорі. Щоб не допускати нарахування штрафних санкцій і погіршення кредитної історії, клієнт повинен своєчасно подбати про заходи, пов’язані з пролонгацією або реструктуризацією взятого кредиту, якщо того вимагає ситуація, що склалася.

Сума позики
100   грн
20000   грн
Термін позики
5   днів
30   днів
Дата погашення: 2
Сума: 2
Відсоток: 0.01
Повернути: 402
Оформити позику
Кредит готівкою на карту в Україні Кредит на картку без відмови Швидка позика онлайн на картку Де взяти гроші в борг онлайн? Кредит онлайн під 0,01% відсоток Кредит з 18 років без довідок і поручителів Експрес кредит онлайн на картку Цілодобовий кредит онлайн на карту 24/7 Чи можна взяти позику без прописки в Україні? Кредит онлайн за паспортом Кредит на карту без поручителів Кредит з 21 року Миттєвий кредит Кредит на карту без дзвінків оператора Кредит на карту монобанк Онлайн-позика на карту Кредит за 15 хвилин Оформити кредит онлайн за 5 хвилин Оформити кредит по телефону в Україні Кредит без фото паспорта онлайн Кредит з 19 років Де взяти 1000 гривень в кредит онлайн Де взяти 3000 гривень в кредит онлайн Де взяти 4000 гривень в кредит онлайн Як взяти кредит через інтернет? Довгостроковий кредит онлайн на карту Кредит на 6 місяців майже без відсотків Кредит онлайн без перевірки кредитної історії Кредит онлайн без ІПН на карту Кредит на весілля Що буде якщо не платити онлайн кредит Чому не дають кредит онлайн і де точно дадуть позику? Кредит онлайн на 12 місяців або 1 рік на карту Надовго Кредит студентам Де взяти 5000 гривень в кредит онлайн Де взяти 10000 гривень в кредит онлайн Де взяти 15000 гривень в кредит онлайн Кредит за 1 годину онлайн Взять кредит с большими просрочками по микрозаймам Перекредитування з простроченням Кредит під заставу нерухомості Кредит під заставу авто Промокод від компанії Mister Cash Автоматичний онлайн кредит на карту Де взяти 2000 гривень в кредит онлайн Міні  кредит Кредит пенсіонерам від Mistercash Кредит онлайн за 60 секунд по SMS запиту Кредит без офіційного працевлаштування Кредит онлайн без довідки про доходи Гроші в кредит без застави Кредит онлайн безробітним Онлайн кредит з поганою кредитною історією Кредит через інтернет Позика до зарплати на картку Кредит з 20 років Короткостроковий кредит на 1 місяць