OTP Bank

Як швидко оформити вигідний кредит в ОТП Банку?

ОТП Банк – велика фінансова компанія, що працює не тільки в Україні, але і в декількох європейських країнах. З’явилася на основі державного банку Угорщини, який приватизували в 1995.

За статистикою за початок осені 2019 – ОТП Банк знаходиться на 9-му місці в загальному рейтингу українських банків по надійності. У ньому можна відкрити депозит або ощадний рахунок, або отримати кредит.

Як отримати онлайн-кредит в ОТП Банку?

Для отримання грошей потрібно:

 1. Натиснути «Оформити заявку».
 2. На сайті банку перейти: «Приватним клієнтам», потім «Кредит онлайн».
 3. Погортати вниз і заповнити заявку на відкриття карти.
 4. Заповнити анкету та прикріпити фото документів.
 5. Дочекатися дзвінка співробітника, підтвердити заявку, і потім дочекатися ще одного дзвінка – до рішення (чи видадуть кредит чи ні, і на яку суму).
 6. Дочекатися кур’єра, який привезе карту (якщо у вас її немає).

Якщо карта у клієнта вже є, то отримати кредит онлайн в ОТП Банку буде простіше і швидше: не доведеться зустрічатися з кур’єром.

Умови, на яких можна отримати кредит в ОТП Банку

У ОТП Банку є кілька кредитних ліній:

 1. Видача кредитної картки. Для цього можна отримати нову карту, або використовувати свою карту ОТП Банку (якщо є), відкривши для неї кредитну лінію. На неї встановлюється ліміт від 1000 до 200 000 грн (вибирається індивідуально для кожного клієнта, при першому зверненні становить не більше 30 тисяч, понад 50 тисяч – тільки з довідкою про доходи). Врахуйте: при знятті кредитних грошей стягується додатковий відсоток – тому вигідніше розраховуватися безготівково.
 2. Експрес-кредит готівкою. Видається від 5000 до 50 000 грн, на термін до 36 місяців. Потрібно мати офіційне працевлаштування та зарплату мінімум 3200 грн. Вік позичальника – від 25 років.
 3. Кредит готівкою «Універсальний». Видається на суму від 50 до 200 тисяч грн на термін до 60 місяців. Треба мати офіційне працевлаштування, зарплату від 6500 і стаж на останньому місці роботи не менше 9 місяців.
 4. Кредит готівкою «Універсальний XXL». Видається на суму від 200 до 750 тисяч грн, на термін до 84 місяців. Отримати його може клієнт старше 27 років, офіційно працевлаштований, який пропрацював на останньому місці не менше 24 місяців і має офіційний дохід від 25 тисяч грн.
 5. Кредит на житло. Видається до 500 тисяч грн для нових клієнтів або до 750 тисяч для клієнтів, які вже обслуговуються в ОТП Банку. Погасити потрібно за термін до 84 місяців. Можливе дострокове погашення.
 6. Кредит на покупку авто (нового або БУ).
 7. Кредит під заставу депозиту. Видається клієнтам, які мають депозит в ОТП Банку. Отримати можна суму до 90% від розміру депозиту, але не більше 1.15 млн грн (наприклад, якщо у вас на рахунку лежать 200 тисяч – в кредит можна взяти до 180 тисяч). Відмінність від інших кредитних програм – більш низька ставка. Сума повернення – від 1 до 23 місяців.

За бажанням клієнт може надати майно в заставу, або поручителя. В цьому випадку умови кредитування будуть краще.

Чи видадуть кредит в ОТП Банку без довідки про доходи?

Так, видадуть.

У цьому випадку буде обмежена сума позики – в ОТП Банку без довідки про доходи можна отримати не більше 50 тисяч грн. Витрачати їх можна на свій розсуд (тобто позика не цільовий).

Як взяти кредит готівкою в ОТП Банку?

Щоб взяти кредит готівкою в ОТП Банку, вам потрібно:

 1. Перейти на сайт ОТП Банку, натиснувши кнопку «Оформити заявку».
 2. На головній сторінці зверху вибрати «Приватним клієнтам».
 3. На сторінці буде окрема група: «Кредитування». Нижче буде список кредитних програм – з них треба вибрати ту, яка вам підходить.
 4. Вибрати умови кредитування (суму, термін повернення).
 5. Натиснути «Оформити заявку».

Після цього вас перенаправить на більш детальну анкету. Її вміст залежить від того, який саме кредит ви хочете отримати.

Як отримати кредит на авто в ОТП Банку?

У ОТП Банку є окрема кредитна лінія на покупку авто – нового або БУ.

Видати можуть до 1.25 млн грн на термін до 72 місяців, без застави. Мінімальний стартовий внесок повинен становити від 20% від вартості авто, до того ж додатково можуть стягувати разову комісію за оформлення позики (в середньому 2-3%). Є окремі (більш вигідні) умови при покупці авто певних марок або в певних автосалонах).

Автомобіль, що купується залишається в якості застави – їздити на ньому ви можете, але до повного погашення кредиту він належить банку. Обов’язково також оформити на нього повну страховку КАСКО.

Щоб взяти кредит на авто в ОТП Банку – спочатку треба вибрати модель, і підібрати відповідну програму зі списку. Далі доведеться відвідати відділення для подачі заявки.

Відгуки про кредит в ОТП Банку: що думають клієнти?

Оскільки ОТП Банк – компанія велика і існуюча давно, про неї легко знайти думки клієнтів.

В основному користувачі відзначають такі плюси:

 • велика кількість кредитних програм з різними умовами;
 • швидке рішення (навіть за іпотечними позиками і автокредитах відповідь приходить в середньому протягом 8 годин);
 • можливість подачі заявки через сайт;
 • великий кредитний ліміт без довідки про доходи (до 50 тисяч грн);
 • великий вибір варіантів погашення кредиту.

Єдиний вагомий мінус – відділень у банку не так багато, як хотілося б.

Як погасити кредит в ОТП Банку?

Щоб погасити кредит в ОТП Банку – можете вибрати будь-який з варіантів

 • через банкомат;
 • у відділенні будь-якого банку, переведенням на розрахунковий рахунок;
 • через онлайн-сервіс OTP Smart;
 • через термінал.

Важливий нюанс: кожен спосіб погашення – має свої умови. Наприклад, при відправленні переказу через відділення іншого банку (НЕ ОТП) з вас візьмуть додаткову комісію. До того ж банківський переказ може йти до 3 робочих днів, так що якщо ви відправите його в п’ятницю ввечері – дійти він може до середовища або навіть до четверга. Тому вносити платіж потрібно не в останній день дії договору, а заздалегідь.