Онлайн кредит на карту Приватбанку

Приватбанк є найпопулярнішим державним банком України. Щодня в Приватбанку здійснюється більш 1 млн фінансових транзакцій. Оскільки Приватбанк є державним, збереження вкладів громадян забезпечує держава. Саме з цієї причини Приватбанк користується великою популярністю серед населення України.

У Приватбанку є можливість швидко, в режимі он-лайн, взяти кредит на карту Приватбанку. Отримати кредит можуть клієнти Приватбанку, віком від 18 років, які оформили дебетову або Digital карту.

Умови онлайн кредиту в Приватбанку

Максимальна сума онлайн кредиту в Приватбанку обмежена 25 тис. грн. Даний кредит надається за кредитною ставкою 2,9% на 10 або на 20 місяців. При цьому, реальна річна процентна ставка дорівнює 77,32%, перший внесок не потрібен. Для того, щоб отримати онлайн кредит, у клієнта повинна бути оформлена дебетова карта або Digital карта.

Дебетова карта Приватбанку

Дебетова карта являє собою звичайний пластик, який призначений для оплати різноманітних покупок, в магазині, в мережі, знімати гроші в банкоматі. У Приватбанку існує 4 види дебетових карт: для виплат, соціальна, пенсійна, карта Юніора. Будь-яка з дебетових карт дає можливість її власнику розпоряджатися власними коштами, що знаходяться на банківському рахунку клієнта.

При розрахунку дебетовою карткою, не стягуються відсотки, історія дебетової карти ніяк не пов’язана з кредитною історією клієнта, фінансові транзакції по дебетовій карці проходять миттєво.

Кредит онлайн доцільно оформити на дебетову карту в тому випадку, якщо потрібна готівка, оскільки можна знімати гроші в банкоматі без комісії. При знятті готівки з кредитної картки, стягується комісія 4%.

Digital карта – це повний аналог  дебетової картки, але, без фізичного пластика. За допомогою Digital карти клієнт має можливість знімати готівку по QR-коду, поповнювати карту через термінал, розплачуватися за покупки в магазині, здійснювати фінансові транзакції через систему Інтернет-банкінгу Приват24.

Кредитна картка

За допомогою кредитної картки клієнт має можливість розпоряджатися коштами банку з певним лімітом. Здійснюючи покупку за допомогою кредитної карти, фактично покупку оплачує банк своїми засобами і за це стягує щомісячну комісію. Клієнт зобов’язаний повертати щомісячно певну суму в банк. При знятті готівки з кредитної картки, стягується комісія в 4%.

Кредитні карти Приватбанку дозволяють користуватися витраченими кредитними коштами без виплати відсотків протягом 55 днів. Якщо протягом цього періоду клієнт повністю погашає витрачені кредитні кошти, відсотки йому не нараховуються.

Оформити кредит онлайн можна і на кредитну карту, але тільки безготівковим способом.

Як погашати кредит

Для зручності погашення взятого кредиту, Приватбанк встановлює автоматичний регулярний платіж, який можна вносити будь-яким зручним способом: через свій аккаунт в Інтернет-банкінгу Приват24 (меню Гаманець – розділ Кредит); через касу будь-якого відділення Приватбанку, за допомогою мобільного додатку «Оплата частинами». Суму обов’язкового платежу необхідно вносити на IBAN рахунок, який вказаний в Договорі.

У тому випадку, якщо регулярний платіж не буде внесене вчасно, банк буде нараховувати щодня пеню в розмірі 15% річних від розміру простроченої заборгованості. Пеня нараховується в період дії договору, якщо прострочений платіж. Нарахування пені буде припинено після закінчення терміну дії договору, навіть якщо кредит не буде погашений. У тому випадку, якщо був прострочений останній платіж за договором, буде нараховано штраф в розмірі 10% річних від розміру прострочення тіла кредиту і відсотків по кредиту.

Кредитний калькулятор

На сайті Приватбанку є кредитний калькулятор, за допомогою якого клієнт має можливість заздалегідь розрахувати суму, яку йому доведеться сплатити по взятому кредиту. Наприклад, якщо клієнт оформив кредит в розмірі 1000 грн терміном на 10 місяців, щомісячний платіж складе 129 грн, сума відсотків, яку доведеться виплатити, буде дорівнює 290 грн, а загальна вартість кредиту буде дорівнює 1290 грн.