Онлайн кредит на карту Приватбанку

Приватбанк є найпопулярнішим державним банком України. Щодня в Приватбанку здійснюється більш 1 млн фінансових транзакцій. Оскільки Приватбанк є державним, збереження вкладів громадян забезпечує держава. Саме з цієї причини Приватбанк користується великою популярністю серед населення України.

У Приватбанку є можливість швидко, в режимі он-лайн, взяти кредит на карту Приватбанку. Отримати кредит можуть клієнти Приватбанку, віком від 18 років, які оформили дебетову або Digital карту.

Умови онлайн кредиту в Приватбанку

Максимальна сума онлайн кредиту в Приватбанку обмежена 25 тис. грн. Даний кредит надається за кредитною ставкою 2,9% на 10 або на 20 місяців. При цьому, реальна річна процентна ставка дорівнює 77,32%, перший внесок не потрібен. Для того, щоб отримати онлайн кредит, у клієнта повинна бути оформлена дебетова карта або Digital карта.

Дебетова карта Приватбанку

Дебетова карта являє собою звичайний пластик, який призначений для оплати різноманітних покупок, в магазині, в мережі, знімати гроші в банкоматі. У Приватбанку існує 4 види дебетових карт: для виплат, соціальна, пенсійна, карта Юніора. Будь-яка з дебетових карт дає можливість її власнику розпоряджатися власними коштами, що знаходяться на банківському рахунку клієнта.

При розрахунку дебетовою карткою, не стягуються відсотки, історія дебетової карти ніяк не пов’язана з кредитною історією клієнта, фінансові транзакції по дебетовій карці проходять миттєво.

Кредит онлайн доцільно оформити на дебетову карту в тому випадку, якщо потрібна готівка, оскільки можна знімати гроші в банкоматі без комісії. При знятті готівки з кредитної картки, стягується комісія 4%.

Digital карта – це повний аналог  дебетової картки, але, без фізичного пластика. За допомогою Digital карти клієнт має можливість знімати готівку по QR-коду, поповнювати карту через термінал, розплачуватися за покупки в магазині, здійснювати фінансові транзакції через систему Інтернет-банкінгу Приват24.

Кредитна картка

За допомогою кредитної картки клієнт має можливість розпоряджатися коштами банку з певним лімітом. Здійснюючи покупку за допомогою кредитної карти, фактично покупку оплачує банк своїми засобами і за це стягує щомісячну комісію. Клієнт зобов’язаний повертати щомісячно певну суму в банк. При знятті готівки з кредитної картки, стягується комісія в 4%.

Кредитні карти Приватбанку дозволяють користуватися витраченими кредитними коштами без виплати відсотків протягом 55 днів. Якщо протягом цього періоду клієнт повністю погашає витрачені кредитні кошти, відсотки йому не нараховуються.

Оформити кредит онлайн можна і на кредитну карту, але тільки безготівковим способом.

Як погашати кредит

Для зручності погашення взятого кредиту, Приватбанк встановлює автоматичний регулярний платіж, який можна вносити будь-яким зручним способом: через свій аккаунт в Інтернет-банкінгу Приват24 (меню Гаманець – розділ Кредит); через касу будь-якого відділення Приватбанку, за допомогою мобільного додатку «Оплата частинами». Суму обов’язкового платежу необхідно вносити на IBAN рахунок, який вказаний в Договорі.

У тому випадку, якщо регулярний платіж не буде внесене вчасно, банк буде нараховувати щодня пеню в розмірі 15% річних від розміру простроченої заборгованості. Пеня нараховується в період дії договору, якщо прострочений платіж. Нарахування пені буде припинено після закінчення терміну дії договору, навіть якщо кредит не буде погашений. У тому випадку, якщо був прострочений останній платіж за договором, буде нараховано штраф в розмірі 10% річних від розміру прострочення тіла кредиту і відсотків по кредиту.

Кредитний калькулятор

На сайті Приватбанку є кредитний калькулятор, за допомогою якого клієнт має можливість заздалегідь розрахувати суму, яку йому доведеться сплатити по взятому кредиту. Наприклад, якщо клієнт оформив кредит в розмірі 1000 грн терміном на 10 місяців, щомісячний платіж складе 129 грн, сума відсотків, яку доведеться виплатити, буде дорівнює 290 грн, а загальна вартість кредиту буде дорівнює 1290 грн.

Сума позики
100   грн
20000   грн
Термін позики
5   днів
30   днів
Дата погашення: 2
Сума: 2
Відсоток: 0.01
Повернути: 402
Оформити позику
Кредит готівкою на карту в Україні Кредит на картку без відмови Швидка позика онлайн на картку Де взяти гроші в борг онлайн? Кредит онлайн під 0 відсотків Кредит з 18 років без довідок і поручителів Експрес кредит онлайн на картку Цілодобовий кредит онлайн на карту 24/7 Чи можна взяти позику без прописки в Україні? Кредит онлайн за паспортом Кредит на карту без поручителів Кредит з 21 року Миттєвий кредит Онлайн кредит на карту Приватбанку Кредит на карту без дзвінків оператора Кредит на карту Ощадбанку Кредит на карту монобанк Онлайн-позика на карту Кредит за 15 хвилин Оформити кредит онлайн за 5 хвилин Оформити кредит по телефону в Україні Кредит без фото паспорта онлайн Кредит з 19 років Де взяти 1000 гривень в кредит онлайн Як взяти кредит через інтернет? Кредит під заставу авто Промокод від компанії Mister Cash Довгостроковий кредит онлайн на карту Кредит на 6 місяців майже без відсотків Кредит онлайн без перевірки кредитної історії Кредит онлайн без ІПН на карту Кредит на весілля Що буде якщо не платити онлайн кредит Чому не дають кредит онлайн і де точно дадуть позику? Кредит онлайн на 12 місяців або 1 рік на карту SlonCredit Кредит студентам Де взяти 3000 гривень в кредит онлайн Де взяти 4000 гривень в кредит онлайн Де взяти 5000 гривень в кредит онлайн Де взяти 10000 гривень в кредит онлайн Де взяти 15000 гривень в кредит онлайн Кредит за 1 годину онлайн Взять кредит с большими просрочками по микрозаймам Перекредитування з простроченням Кредит під заставу нерухомості Автоматичний онлайн кредит на карту Ukrpozyka Gofingo Monetka KLT Credit Pozichka Mywallet Miloan Cashinsky Євро Гроші Cashberry ALEXCREDIT КредитКасса Е-cash UltraCash Ваша Готивочка KFUA Де взяти 2000 гривень в кредит онлайн Міні  кредит Кредит пенсіонерам від Mistercash Кредит онлайн за 60 секунд по SMS запиту Dinero SOS credit MoneyBOOM Глобал Кредит Качай Гроші Райффайзен Банк Аваль Money4you E-Groshi MisterMoney Твої Гроші Грошик OTP Bank Надовго KUMO НА ВСЕ Кредит CreditUP Credit 365 Loany Ccloan TopCredit MyCredit Кредит без офіційного працевлаштування Кредит онлайн без довідки про доходи Гроші в кредит без застави Кредит онлайн безробітним Онлайн кредит з поганою кредитною історією Кредит через інтернет Позика до зарплати на картку Кредит з 20 років Короткостроковий кредит на 1 місяць