Оформити кредит по телефону в Україні

Перехопитися невеликою сумою грошей до зарплати зараз не представляє великої проблеми. Як не можна краще для вирішення цього завдання підходять мікрофінансові організації (МФО), які оперативно надають швидкий позику на карту по телефону. Кредит через телефон в Україні зараз можна оформити практично в будь-який МФО. Для цього треба зайти на сайт організації, заповнити форму, в якій вказати інформацію про себе, свої контактні дані, необхідну суму мікропозик, і отримати гроші на банківську картку в разі, якщо заяву на кредит буде схвалено.

Оформляти в борг невелику суму грошей вигідніше в МФО, ніж у банку, оскільки сам процес проходить набагато швидше, при цьому, немає необхідності надавати довідку про доходи, шукати поручителів. Головний недолік – великі відсотки, які необхідно виплачувати організації.

Одне з кращих пропозицій оформлення кредиту по телефону пропонує МФО Бистрозайм (Ліцензія НБУ, Свідоцтво ІК №118), який надає мікрокредити до 15 тис. Гривень, під 0,01% в день, на період 7-30 днів особам віком 18-85 років , при наявності паспорта та ІПН. Термін оформлення документів 10 хвилин. Гроші можна отримати на картку або готівкою. Перший мікрозаем оформляється на суму до 15 тис. Гривень, під 0,01%. Повторні мікрокредити до 15 тис. Грн можна отримати під 2% в день. Заявки розглядаються цілодобово. Відсоток схвалених заявок досягає 94%. Є можливість пролонгації на 16 діб, за умови оплати нарахованих відсотків. Погашати можна оплатою на розрахунковий рахунок, через акаунт на сайті компанії, за допомогою інтернет-банкінгу, через термінали самообслуговування. За кожного приведеного друга нараховується бонус в 300 гривень + 100 гривень одного, при оформленні їм мікропозик. На сайті «Бистрозайм» є список магазинів, покупки в яких заохочуються кешбеком до 15%.

У МФО Forzacredit (Ліцензія НБУ, Свідоцтво ФК №1009), видаються мікрокредити до 23 тис. Грн, під 0,01% в день, на період 5-30 днів особам віком 18-65 років, при наявності паспорта та ІПН. Термін оформлення документів 15 хвилин. Гроші можна отримати на картку або готівкою. Перший мікрозаем оформляється на суму до 4 000 грн, під 0,01%. Повторні мікрокредити до 23 000 долл можна отримати під 1,5% в день. Заяви розглядаються цілодобово. Є можливість пролонгації. Погашати можна оплатою на розрахунковий рахунок, через акаунт на сайті компанії, за допомогою інтернет-банкінгу, через термінали самообслуговування. За кожного приведеного друга надається промокод, що дає право на 30% знижку на наступний мікропозик.

Сума позики
100   грн
15000   грн
Термін позики
5   днів
30   днів
Дата погашення: 2
Сума: 2
Відсоток: 0.01
Повернути: 402
Оформити позику
Кредит готівкою на карту в Україні Кредит без відмови Позика онлайн на карту Позика Швидка позика онлайн на картку Де взяти гроші в борг онлайн? Швидкий кредит Кредит онлайн без відсотків - позика під повний 0 Кредит з 18 років без довідок і поручителів Кредит експрес Цілодобовий кредит онлайн на карту 24/7 Чи можна взяти позику без прописки в Україні? Кредит за паспортом Кредит без поручителів Споживчий кредит в Містер Кеш — ви позичаєте гроші на все, що хочете Кредит з 21 року Миттєвий кредит Онлайн кредит на карту Приватбанку Кредит на карту без дзвінків Кредит на карту Ощадбанку Кредит на карту монобанк Мікропозика на карту Кредит за 15 хв Оформити кредит онлайн за 5 хвилин Кредит через інтернет Автоматичний онлайн кредит на карту Оформити кредит по телефону в Україні Кредит без фото паспорта онлайн Кредит з 19 років Де взяти 1000 гривень в кредит онлайн Де взяти 3000 гривень в кредит онлайн Де взяти 4000 гривень в кредит онлайн Де взяти 5000 гривень в кредит онлайн Де взяти 10000 гривень в кредит онлайн Де взяти 15000 гривень в кредит онлайн Мікрокредит Кредит за 1 годину онлайн Кредит з діючими простроченням Україна Перекредитування з простроченням Кредит під заставу нерухомості Кредит під заставу авто Промокод від компанії Mister Cash Довгостроковий кредит онлайн на карту Кредит на 6 місяців без відсотків Кредит без перевірки кредитної історії Кредит без ІПН на карту Споживчий кредит Кредит пенсіонерам від Dinero Кредит на весілля Що буде якщо не платити онлайн кредит Чому не дають кредит онлайн і де точно дадуть позику? Кредит онлайн на 12 місяців або 1 рік на карту Швидкий займ на карту Кредит студентам Де взяти 2000 гривень в кредит онлайн Міні  кредит Кредит онлайн за 60 секунд по SMS запиту Кредит без офіційного працевлаштування Кредит без довідки про доходи Кредит без застави Кредит безробітним Онлайн кредит з поганою кредитною історією без відмов та цілодобово Кредит через інтернет Кредит до зарплати Кредит з 20 років Короткостроковий кредит на 1 місяць