Оформити кредит по телефону в Україні

Перехопитися невеликою сумою грошей до зарплати зараз не представляє великої проблеми. Як не можна краще для вирішення цього завдання підходять мікрофінансові організації (МФО), які оперативно надають швидкий позику на карту по телефону. Кредит через телефон в Україні зараз можна оформити практично в будь-який МФО. Для цього треба зайти на сайт організації, заповнити форму, в якій вказати інформацію про себе, свої контактні дані, необхідну суму мікропозик, і отримати гроші на банківську картку в разі, якщо заяву на кредит буде схвалено.

Оформляти в борг невелику суму грошей вигідніше в МФО, ніж у банку, оскільки сам процес проходить набагато швидше, при цьому, немає необхідності надавати довідку про доходи, шукати поручителів. Головний недолік – великі відсотки, які необхідно виплачувати організації.

Одне з кращих пропозицій оформлення кредиту по телефону пропонує МФО Бистрозайм (Ліцензія НБУ, Свідоцтво ІК №118), який надає мікрокредити до 15 тис. Гривень, під 0,01% в день, на період 7-30 днів особам віком 18-85 років , при наявності паспорта та ІПН. Термін оформлення документів 10 хвилин. Гроші можна отримати на картку або готівкою. Перший мікрозаем оформляється на суму до 15 тис. Гривень, під 0,01%. Повторні мікрокредити до 15 тис. Грн можна отримати під 2% в день. Заявки розглядаються цілодобово. Відсоток схвалених заявок досягає 94%. Є можливість пролонгації на 16 діб, за умови оплати нарахованих відсотків. Погашати можна оплатою на розрахунковий рахунок, через акаунт на сайті компанії, за допомогою інтернет-банкінгу, через термінали самообслуговування. За кожного приведеного друга нараховується бонус в 300 гривень + 100 гривень одного, при оформленні їм мікропозик. На сайті «Бистрозайм» є список магазинів, покупки в яких заохочуються кешбеком до 15%.

У МФО Forzacredit (Ліцензія НБУ, Свідоцтво ФК №1009), видаються мікрокредити до 23 тис. Грн, під 0,01% в день, на період 5-30 днів особам віком 18-65 років, при наявності паспорта та ІПН. Термін оформлення документів 15 хвилин. Гроші можна отримати на картку або готівкою. Перший мікрозаем оформляється на суму до 4 000 грн, під 0,01%. Повторні мікрокредити до 23 000 долл можна отримати під 1,5% в день. Заяви розглядаються цілодобово. Є можливість пролонгації. Погашати можна оплатою на розрахунковий рахунок, через акаунт на сайті компанії, за допомогою інтернет-банкінгу, через термінали самообслуговування. За кожного приведеного друга надається промокод, що дає право на 30% знижку на наступний мікропозик.

Сума позики
100   грн
20000   грн
Термін позики
5   днів
30   днів
Дата погашення: 2
Сума: 2
Відсоток: 0.01
Повернути: 402
Оформити позику
Кредит готівкою на карту в Україні Кредит на картку без відмови Швидка позика онлайн на картку Де взяти гроші в борг онлайн? Кредит онлайн під 0,01% відсоток Кредит з 18 років без довідок і поручителів Експрес кредит онлайн на картку Цілодобовий кредит онлайн на карту 24/7 Чи можна взяти позику без прописки в Україні? Кредит онлайн за паспортом Кредит на карту без поручителів Кредит з 21 року Миттєвий кредит Кредит на карту без дзвінків оператора Кредит на карту монобанк Онлайн-позика на карту Кредит за 15 хвилин Оформити кредит онлайн за 5 хвилин Оформити кредит по телефону в Україні Кредит без фото паспорта онлайн Кредит з 19 років Де взяти 1000 гривень в кредит онлайн Де взяти 3000 гривень в кредит онлайн Де взяти 4000 гривень в кредит онлайн Як взяти кредит через інтернет? Довгостроковий кредит онлайн на карту Кредит на 6 місяців майже без відсотків Кредит онлайн без перевірки кредитної історії Кредит онлайн без ІПН на карту Кредит на весілля Що буде якщо не платити онлайн кредит Чому не дають кредит онлайн і де точно дадуть позику? Кредит онлайн на 12 місяців або 1 рік на карту Надовго Кредит студентам Де взяти 5000 гривень в кредит онлайн Де взяти 10000 гривень в кредит онлайн Де взяти 15000 гривень в кредит онлайн Кредит за 1 годину онлайн Взять кредит с большими просрочками по микрозаймам Перекредитування з простроченням Кредит під заставу нерухомості Кредит під заставу авто Промокод від компанії Mister Cash Автоматичний онлайн кредит на карту Де взяти 2000 гривень в кредит онлайн Міні  кредит Кредит пенсіонерам від Mistercash Кредит онлайн за 60 секунд по SMS запиту Кредит без офіційного працевлаштування Кредит онлайн без довідки про доходи Гроші в кредит без застави Кредит онлайн безробітним Онлайн кредит з поганою кредитною історією Кредит через інтернет Позика до зарплати на картку Кредит з 20 років Короткостроковий кредит на 1 місяць