Оформити кредит по телефону в Україні

Перехопитися невеликою сумою грошей до зарплати зараз не представляє великої проблеми. Як не можна краще для вирішення цього завдання підходять мікрофінансові організації (МФО), які оперативно надають швидкий позику на карту по телефону. Кредит через телефон в Україні зараз можна оформити практично в будь-який МФО. Для цього треба зайти на сайт організації, заповнити форму, в якій вказати інформацію про себе, свої контактні дані, необхідну суму позик, і отримати гроші на банківську картку в разі, якщо заяву на кредит буде схвалено.

Оформляти в борг невелику суму грошей вигідніше в МФО, ніж у банку, оскільки сам процес проходить набагато швидше, при цьому, немає необхідності надавати довідку про доходи, шукати поручителів. Головний недолік – великі відсотки, які необхідно виплачувати організації.

Одне з кращих пропозицій оформлення кредиту по телефону пропонує МФО Бистрозайм (Ліцензія НБУ, Свідоцтво ІК №118), який надає кредити до 15 тис. Гривень, під 0,01% в день, на період 7-30 днів особам віком 18-85 років , при наявності паспорта та ІПН. Термін оформлення документів 10 хвилин. Гроші можна отримати на картку або готівкою. Перший кредит оформляється на суму до 15 тис. Гривень, під 0,01%. Повторні кредити до 15 тис. Грн можна отримати під 2% в день. Заявки розглядаються цілодобово. Відсоток схвалених заявок досягає 94%. Є можливість пролонгації на 16 діб, за умови оплати нарахованих відсотків. Погашати можна оплатою на розрахунковий рахунок, через акаунт на сайті компанії, за допомогою інтернет-банкінгу, через термінали самообслуговування. За кожного приведеного друга нараховується бонус в 300 гривень + 100 гривень одного, при оформленні їм позик. На сайті «Бистрозайм» є список магазинів, покупки в яких заохочуються кешбеком до 15%.

У МФО Forzacredit (Ліцензія НБУ, Свідоцтво ФК №1009), видаються кредити до 23 тис. Грн, під 0,01% в день, на період 5-30 днів особам віком 18-65 років, при наявності паспорта та ІПН. Термін оформлення документів 15 хвилин. Гроші можна отримати на картку або готівкою. Перший кредит оформляється на суму до 4 000 грн, під 0,01%. Повторні кредити до 23 000 долл можна отримати під 1,5% в день. Заяви розглядаються цілодобово. Є можливість пролонгації. Погашати можна оплатою на розрахунковий рахунок, через акаунт на сайті компанії, за допомогою інтернет-банкінгу, через термінали самообслуговування. За кожного приведеного друга надається промокод, що дає право на 30% знижку на наступний кредит.