Запальна реклама MisterCash може стати кращою рекламою року! Ваш голос вирішальний! 

Запальна реклама MisterCash може стати кращою рекламою року! Ваш голос вирішальний! 

А Ви вже бачили фінансового героя MisterCash у рекламі? Ні? То, гайда дивитися та передивлятися, адже саме за цю рекламну кампанію ми номіновані у конкурсі FinAwards 2022. Маємо надію, що Вам сподобається або вже сподобався наш креатив 🙂. Та просимо підтримати нас у голосуванні за нього! 

Щоб проголосувати: 

  1. Перейдіть на сторінку конкурсу: https://finawards.com.ua/#nomination-22 
  2. Натисніть червону кнопку “Проголосувати”.
  3. Авторизуйтеся через обліковий запис Facebook, Google, Twitter або TikTok.
  4. Поставте позначку поряд з назвою компанії “MisterCash”.
  5. Зробіть скріншот зарахованого голосу (форма “Дякуємо, Ваш голос зараховано”). На зображенні обов’язково має бути рядок з адресою сторінки.
  6. Скріншот відправте на пошту [email protected] та напишіть свій номер телефону. У темі листа вкажіть “Голосую за MisterCash”.
  7. Готово! Ваш промокод на знижку 63% буде відправлено протягом 3-х днів

Ваша довіра мотивує бути ще крутішими! 

04.02.2022
Назад
Сума позики
100   грн
20000   грн
Термін позики
7   днів
14   днів
Дата погашення: 2
Сума: 2
Відсоток: 0.01
Повернути: 402
Оформити позику
Кредит готівкою або на карту в Україні Найшвидший кредит онлайн без відмови Швидка позика онлайн на картку Де взяти гроші в борг онлайн? Кредит онлайн під 0,01% відсоток Кредит з 18 років без довідок і поручителів Експрес кредит онлайн на картку Цілодобовий кредит онлайн на карту 24/7 Чи можна взяти позику без прописки в Україні? Кредит онлайн за паспортом Кредит на карту без поручителів Кредит з 21 року Миттєвий кредит Кредит на карту без дзвінків оператора Кредит на карту монобанк Онлайн-позика на карту Кредит за 15 хвилин Оформити кредит онлайн за 5 хвилин Оформити кредит по телефону в Україні Кредит без фото паспорта онлайн Кредит з 19 років Кредит за 1 годину онлайн Перекредитування з простроченням Кредит під заставу нерухомості Як взяти кредит через інтернет? Кредит студентам Кредит під заставу авто Довгостроковий кредит онлайн на карту Кредит на 6 місяців майже без відсотків Чи можливо отримати кредит онлайн без перевірки кредитної історії Чи можливо отримати кредит онлайн без ІПН на карту? Кредит пенсіонерам від Mistercash Кредит на весілля Що буде якщо не платити онлайн кредит Чому не дають кредит онлайн і де точно дадуть позику? Автоматичний онлайн кредит на карту Міні  кредит Промокод від компанії Mister Cash Кредит онлайн на 12 місяців або 1 рік на карту Надовго Кредит онлайн за 60 секунд по SMS запиту Кредит без офіційного працевлаштування Кредит онлайн без довідки про доходи Гроші в кредит без застави Кредит онлайн безробітним Онлайн кредит з поганою кредитною історією Кредит через інтернет Позика до зарплати на картку Кредит з 20 років Короткостроковий кредит на 1 місяць