Запальна реклама MisterCash може стати кращою рекламою року! Ваш голос вирішальний! 

Запальна реклама MisterCash може стати кращою рекламою року! Ваш голос вирішальний! 

А Ви вже бачили фінансового героя MisterCash у рекламі? Ні? То, гайда дивитися та передивлятися, адже саме за цю рекламну кампанію ми номіновані у конкурсі FinAwards 2022. Маємо надію, що Вам сподобається або вже сподобався наш креатив 🙂. Та просимо підтримати нас у голосуванні за нього! 

Щоб проголосувати: 

  1. Перейдіть на сторінку конкурсу: https://finawards.com.ua/#nomination-22 
  2. Натисніть червону кнопку “Проголосувати”.
  3. Авторизуйтеся через обліковий запис Facebook, Google, Twitter або TikTok.
  4. Поставте позначку поряд з назвою компанії “MisterCash”.
  5. Зробіть скріншот зарахованого голосу (форма “Дякуємо, Ваш голос зараховано”). На зображенні обов’язково має бути рядок з адресою сторінки.
  6. Скріншот відправте на пошту [email protected] та напишіть свій номер телефону. У темі листа вкажіть “Голосую за MisterCash”.
  7. Готово! Ваш промокод на знижку 63% буде відправлено протягом 3-х днів

Ваша довіра мотивує бути ще крутішими! 

04.02.2022
Назад
Сума позики
100   грн
20000   грн
Термін позики
5   днів
30   днів
Дата погашення: 2
Сума: 2
Відсоток: 0.01
Повернути: 402
Оформити позику
Кредит готівкою на карту в Україні Кредит на картку без відмови Швидка позика онлайн на картку Де взяти гроші в борг онлайн? Кредит онлайн під 0 відсотків Кредит з 18 років без довідок і поручителів Експрес кредит онлайн на картку Цілодобовий кредит онлайн на карту 24/7 Чи можна взяти позику без прописки в Україні? Кредит онлайн за паспортом Кредит на карту без поручителів Кредит з 21 року Миттєвий кредит Онлайн кредит на карту Приватбанку Кредит на карту без дзвінків оператора Кредит на карту Ощадбанку Кредит на карту монобанк Онлайн-позика на карту Кредит за 15 хвилин Оформити кредит онлайн за 5 хвилин Оформити кредит по телефону в Україні Кредит без фото паспорта онлайн Кредит з 19 років Де взяти 1000 гривень в кредит онлайн Як взяти кредит через інтернет? Кредит під заставу авто Промокод від компанії Mister Cash Довгостроковий кредит онлайн на карту Кредит на 6 місяців майже без відсотків Кредит онлайн без перевірки кредитної історії Кредит онлайн без ІПН на карту Кредит на весілля Що буде якщо не платити онлайн кредит Чому не дають кредит онлайн і де точно дадуть позику? Кредит онлайн на 12 місяців або 1 рік на карту SlonCredit Кредит студентам Де взяти 3000 гривень в кредит онлайн Де взяти 4000 гривень в кредит онлайн Де взяти 5000 гривень в кредит онлайн Де взяти 10000 гривень в кредит онлайн Де взяти 15000 гривень в кредит онлайн Кредит за 1 годину онлайн Взять кредит с большими просрочками по микрозаймам Перекредитування з простроченням Кредит під заставу нерухомості Автоматичний онлайн кредит на карту Ukrpozyka Gofingo Monetka KLT Credit Pozichka Mywallet Miloan Cashinsky Євро Гроші Cashberry ALEXCREDIT КредитКасса Е-cash UltraCash Ваша Готивочка KFUA Де взяти 2000 гривень в кредит онлайн Міні  кредит Кредит пенсіонерам від Mistercash Кредит онлайн за 60 секунд по SMS запиту Dinero SOS credit MoneyBOOM Глобал Кредит Качай Гроші Райффайзен Банк Аваль Money4you E-Groshi MisterMoney Твої Гроші Грошик OTP Bank Надовго KUMO НА ВСЕ Кредит CreditUP Credit 365 Loany Ccloan TopCredit MyCredit Кредит без офіційного працевлаштування Кредит онлайн без довідки про доходи Гроші в кредит без застави Кредит онлайн безробітним Онлайн кредит з поганою кредитною історією Кредит через інтернет Позика до зарплати на картку Кредит з 20 років Короткостроковий кредит на 1 місяць