SK Opika з турботою про клієнтів: MisterCash про новий поліс «Захист від війни» від нашого страхового партнера

SK Opika з турботою про клієнтів: MisterCash про новий поліс «Захист від війни» від нашого страхового партнера

Понад рік тому ми стали партнерами страхової компанії Opika, щоб у кожного нашого клієнта з’явився простий та зручний доступ до страхових послуг за доступну ціну. Ми раді, що у такий складний час наші партнери продовжили працювати та створювати справді корисні продукти для своїх клієнтів. Тому сьогодні представляємо вашій увазі новий страховий поліс від SK Opika – «Захист від війни». Розуміючи, що більшість українців сьогодні постійно ризикують своїм здоров’ям та життям, команда SK Opika у цьому продукті зробила акцент на страхових випадках, що пов’язані з наслідками воєнних дій. 

До таких випадків належать: 

  • Травми, отримані в тому числі у результаті військових дій. 
  • Смерть, в тому числі у результаті військових дій.

За переконанням команди SK Opika, програма «Захист від війни» не має наразі повних аналогів на українському ринку страхових послуг. Поліс розрахований на покриття наслідків воєнних дій, якими не займаються більшість страхових організацій України, відносячи їх до форс-мажорних обставин. 

Важливо: клієнти MisterCash можуть оформити страховий поліс «Захист від війни» за спрощеною процедурою через свій особистий кабінет на mistercash.ua. Незареєстровані користувачі можуть зробити це на сайті страхового партнера SK Opika

Варіанти програми «Захист від війни»: 

  1. “Мінімальний”. Вартість – 100 гривень, максимальна сума компенсації – 5 000 гривень. 
  2. “Оптимальний”. Вартість – 150 гривень, максимальна сума компенсації – 10 000 гривень. 
  3. “Максимальний”. Вартість – 200 гривень, максимальна сума компенсації – 15 000 гривень. 

Щоб повідомити про страховий випадок, клієнту достатньо звернутися за телефоном 0 800 75 56 25 та надати страхові документи, які підтверджують настання страхового випадку. 

SK Opika дбає про комфорт своїх клієнтів, тому всі страхові поліси можна оформити онлайн без особистого візиту до офісу компанії. Скористатися послугами страхового партнера можуть усі повнолітні громадяни України. 

Дякуємо, що користуєтеся послугами MisterCash та наших партнерів! Продовжуємо працюємо для Вас!  

12.05.2022
Назад
Сума позики
100   грн
20000   грн
Термін позики
7   днів
14   днів
Дата погашення: 2
Сума: 2
Відсоток: 0.01
Повернути: 402
Оформити позику
Кредит готівкою або на карту в Україні Найшвидший кредит онлайн без відмови Швидка позика онлайн на картку Де взяти гроші в борг онлайн? Кредит онлайн під 0,01% відсоток Кредит з 18 років без довідок і поручителів Експрес кредит онлайн на картку Цілодобовий кредит онлайн на карту 24/7 Чи можна взяти позику без прописки в Україні? Кредит онлайн за паспортом Кредит на карту без поручителів Кредит з 21 року Миттєвий кредит Кредит на карту без дзвінків оператора Кредит на карту монобанк Онлайн-позика на карту Кредит за 15 хвилин Оформити кредит онлайн за 5 хвилин Оформити кредит по телефону в Україні Кредит без фото паспорта онлайн Кредит з 19 років Кредит за 1 годину онлайн Перекредитування з простроченням Кредит під заставу нерухомості Як взяти кредит через інтернет? Кредит студентам Кредит під заставу авто Довгостроковий кредит онлайн на карту Кредит на 6 місяців майже без відсотків Чи можливо отримати кредит онлайн без перевірки кредитної історії Чи можливо отримати кредит онлайн без ІПН на карту? Кредит пенсіонерам від Mistercash Кредит на весілля Що буде якщо не платити онлайн кредит Чому не дають кредит онлайн і де точно дадуть позику? Автоматичний онлайн кредит на карту Міні  кредит Промокод від компанії Mister Cash Кредит онлайн на 12 місяців або 1 рік на карту Надовго Кредит онлайн за 60 секунд по SMS запиту Кредит без офіційного працевлаштування Кредит онлайн без довідки про доходи Гроші в кредит без застави Кредит онлайн безробітним Онлайн кредит з поганою кредитною історією Кредит через інтернет Позика до зарплати на картку Кредит з 20 років Короткостроковий кредит на 1 місяць