SK Opika з турботою про клієнтів: MisterCash про новий поліс «Захист від війни» від нашого страхового партнера

SK Opika з турботою про клієнтів: MisterCash про новий поліс «Захист від війни» від нашого страхового партнера

Понад рік тому ми стали партнерами страхової компанії Opika, щоб у кожного нашого клієнта з’явився простий та зручний доступ до страхових послуг за доступну ціну. Ми раді, що у такий складний час наші партнери продовжили працювати та створювати справді корисні продукти для своїх клієнтів. Тому сьогодні представляємо вашій увазі новий страховий поліс від SK Opika – «Захист від війни». Розуміючи, що більшість українців сьогодні постійно ризикують своїм здоров’ям та життям, команда SK Opika у цьому продукті зробила акцент на страхових випадках, що пов’язані з наслідками воєнних дій. 

До таких випадків належать: 

  • Травми, отримані в тому числі у результаті військових дій. 
  • Смерть, в тому числі у результаті військових дій.

За переконанням команди SK Opika, програма «Захист від війни» не має наразі повних аналогів на українському ринку страхових послуг. Поліс розрахований на покриття наслідків воєнних дій, якими не займаються більшість страхових організацій України, відносячи їх до форс-мажорних обставин. 

Важливо: клієнти MisterCash можуть оформити страховий поліс «Захист від війни» за спрощеною процедурою через свій особистий кабінет на mistercash.ua. Незареєстровані користувачі можуть зробити це на сайті страхового партнера SK Opika

Варіанти програми «Захист від війни»: 

  1. “Мінімальний”. Вартість – 100 гривень, максимальна сума компенсації – 5 000 гривень. 
  2. “Оптимальний”. Вартість – 150 гривень, максимальна сума компенсації – 10 000 гривень. 
  3. “Максимальний”. Вартість – 200 гривень, максимальна сума компенсації – 15 000 гривень. 

Щоб повідомити про страховий випадок, клієнту достатньо звернутися за телефоном 0 800 75 56 25 та надати страхові документи, які підтверджують настання страхового випадку. 

SK Opika дбає про комфорт своїх клієнтів, тому всі страхові поліси можна оформити онлайн без особистого візиту до офісу компанії. Скористатися послугами страхового партнера можуть усі повнолітні громадяни України. 

Дякуємо, що користуєтеся послугами MisterCash та наших партнерів! Продовжуємо працюємо для Вас!  

12.05.2022
Назад
Сума позики
100   грн
20000   грн
Термін позики
5   днів
30   днів
Дата погашення: 2
Сума: 2
Відсоток: 0.01
Повернути: 402
Оформити позику
Кредит готівкою на карту в Україні Кредит на картку без відмови Швидка позика онлайн на картку Де взяти гроші в борг онлайн? Кредит онлайн під 0,01% відсоток Кредит з 18 років без довідок і поручителів Експрес кредит онлайн на картку Цілодобовий кредит онлайн на карту 24/7 Чи можна взяти позику без прописки в Україні? Кредит онлайн за паспортом Кредит на карту без поручителів Кредит з 21 року Миттєвий кредит Кредит на карту без дзвінків оператора Кредит на карту монобанк Онлайн-позика на карту Кредит за 15 хвилин Оформити кредит онлайн за 5 хвилин Оформити кредит по телефону в Україні Кредит без фото паспорта онлайн Кредит з 19 років Де взяти 1000 гривень в кредит онлайн Де взяти 3000 гривень в кредит онлайн Де взяти 4000 гривень в кредит онлайн Як взяти кредит через інтернет? Довгостроковий кредит онлайн на карту Кредит на 6 місяців майже без відсотків Кредит онлайн без перевірки кредитної історії Кредит онлайн без ІПН на карту Кредит на весілля Що буде якщо не платити онлайн кредит Чому не дають кредит онлайн і де точно дадуть позику? Кредит онлайн на 12 місяців або 1 рік на карту Надовго Кредит студентам Де взяти 5000 гривень в кредит онлайн Де взяти 10000 гривень в кредит онлайн Де взяти 15000 гривень в кредит онлайн Кредит за 1 годину онлайн Взять кредит с большими просрочками по микрозаймам Перекредитування з простроченням Кредит під заставу нерухомості Кредит під заставу авто Промокод від компанії Mister Cash Автоматичний онлайн кредит на карту Де взяти 2000 гривень в кредит онлайн Міні  кредит Кредит пенсіонерам від Mistercash Кредит онлайн за 60 секунд по SMS запиту Кредит без офіційного працевлаштування Кредит онлайн без довідки про доходи Гроші в кредит без застави Кредит онлайн безробітним Онлайн кредит з поганою кредитною історією Кредит через інтернет Позика до зарплати на картку Кредит з 20 років Короткостроковий кредит на 1 місяць