SK Opika з турботою про клієнтів: MisterCash про новий поліс «Захист від війни» від нашого страхового партнера

SK Opika з турботою про клієнтів: MisterCash про новий поліс «Захист від війни» від нашого страхового партнера

Понад рік тому ми стали партнерами страхової компанії Opika, щоб у кожного нашого клієнта з’явився простий та зручний доступ до страхових послуг за доступну ціну. Ми раді, що у такий складний час наші партнери продовжили працювати та створювати справді корисні продукти для своїх клієнтів. Тому сьогодні представляємо вашій увазі новий страховий поліс від SK Opika – «Захист від війни». Розуміючи, що більшість українців сьогодні постійно ризикують своїм здоров’ям та життям, команда SK Opika у цьому продукті зробила акцент на страхових випадках, що пов’язані з наслідками воєнних дій. 

До таких випадків належать: 

  • Травми, отримані в тому числі у результаті військових дій. 
  • Смерть, в тому числі у результаті військових дій.

За переконанням команди SK Opika, програма «Захист від війни» не має наразі повних аналогів на українському ринку страхових послуг. Поліс розрахований на покриття наслідків воєнних дій, якими не займаються більшість страхових організацій України, відносячи їх до форс-мажорних обставин. 

Важливо: клієнти MisterCash можуть оформити страховий поліс «Захист від війни» за спрощеною процедурою через свій особистий кабінет на mistercash.ua. Незареєстровані користувачі можуть зробити це на сайті страхового партнера SK Opika

Варіанти програми «Захист від війни»: 

  1. “Мінімальний”. Вартість – 100 гривень, максимальна сума компенсації – 5 000 гривень. 
  2. “Оптимальний”. Вартість – 150 гривень, максимальна сума компенсації – 10 000 гривень. 
  3. “Максимальний”. Вартість – 200 гривень, максимальна сума компенсації – 15 000 гривень. 

Щоб повідомити про страховий випадок, клієнту достатньо звернутися за телефоном 0 800 75 56 25 та надати страхові документи, які підтверджують настання страхового випадку. 

SK Opika дбає про комфорт своїх клієнтів, тому всі страхові поліси можна оформити онлайн без особистого візиту до офісу компанії. Скористатися послугами страхового партнера можуть усі повнолітні громадяни України. 

Дякуємо, що користуєтеся послугами MisterCash та наших партнерів! Продовжуємо працюємо для Вас!  

12.05.2022
Назад