Прорив на MFO Summit 2021: MisterCash увійшов в топ-3 за якістю обслуговування клієнтів

Прорив на MFO Summit 2021: MisterCash увійшов в топ-3 за якістю обслуговування клієнтів

Хочемо поділитися з вами радісною новиною! Фінансовий герой MisterCash завоював нагороду від топового рейтингу фінансових організацій Finance.ua в рамках МФО саміту 2021!

За оцінкою експертів Finance.ua, компанія MisterCash посіла 3-е місце в рейтингу і отримала нагороду “№3 за якістю обслуговування клієнтів 2021”.

Рейтинг з понад 50 мікрофінансових організацій відображає якість обслуговування компаній, що видають онлайн-кредити на карту. Шляхом оцінювання таких показників як зручність, простота і швидкість сервісу, визначається у якій з компаній цей процес організований краще, ніж у інших.

Позиція в рейтингу визначалася за 6 ключовими критеріями:

  • Критерій «Сайт» доступність і актуальність інформації на сайті
  • Наявність BankID
  • Критерій «Підтримка» підтримка користувачів
  • Критерій «Погашення» кількість каналів погашення позики
  • Критерій «Бонуси та знижки» наявність програм лояльності
  • Критерій «Дані про компанії та FAQ»

Отримана нагорода великий прорив для нас! Приємно, коли всі зусилля і старання щодо вдосконалення сервісу не залишилися непоміченими! Дякуємо нашим улюбленим клієнтам за підтримку і віру в нас! Кожна наша нагорода це найбільша мотивація ставати краще і продовжувати створювати комфортні умови онлайн-кредитування в Україні. MisterCash ні на хвилину не зупиняється і готує нові, ще більш привабливі пропозиції і мегакруті сюрпризи“, коментує СМО MisterCash Анна Мойсєєва.

Довідка:

Незалежний портал Finance.ua один із флагманів фінансових ЗМІ України. Працює з 2000 року. Мета порталу висвітлювати актуальну інформацію зі світу фінансів. Рейтинг мікрофінансових організацій України був створений з метою проінформувати потенційних і реальних клієнтів МФО, де можна отримати найякісніше обслуговування і топ кредит на карту. Рейтинг оновлюється раз у 3 місяці.

16.07.2021
Назад