Прорив на MFO Summit 2021: MisterCash увійшов в топ-3 за якістю обслуговування клієнтів

Прорив на MFO Summit 2021: MisterCash увійшов в топ-3 за якістю обслуговування клієнтів

Хочемо поділитися з вами радісною новиною! Фінансовий герой MisterCash завоював нагороду від топового рейтингу фінансових організацій Finance.ua в рамках МФО саміту 2021!

За оцінкою експертів Finance.ua, компанія MisterCash посіла 3-е місце в рейтингу і отримала нагороду “№3 за якістю обслуговування клієнтів 2021”.

Рейтинг з понад 50 мікрофінансових організацій відображає якість обслуговування компаній, що видають онлайн-кредити на карту. Шляхом оцінювання таких показників як зручність, простота і швидкість сервісу, визначається у якій з компаній цей процес організований краще, ніж у інших.

Позиція в рейтингу визначалася за 6 ключовими критеріями:

  • Критерій «Сайт» доступність і актуальність інформації на сайті
  • Наявність BankID
  • Критерій «Підтримка» підтримка користувачів
  • Критерій «Погашення» кількість каналів погашення позики
  • Критерій «Бонуси та знижки» наявність програм лояльності
  • Критерій «Дані про компанії та FAQ»

Отримана нагорода великий прорив для нас! Приємно, коли всі зусилля і старання щодо вдосконалення сервісу не залишилися непоміченими! Дякуємо нашим улюбленим клієнтам за підтримку і віру в нас! Кожна наша нагорода це найбільша мотивація ставати краще і продовжувати створювати комфортні умови онлайн-кредитування в Україні. MisterCash ні на хвилину не зупиняється і готує нові, ще більш привабливі пропозиції і мегакруті сюрпризи“, коментує СМО MisterCash Анна Мойсєєва.

Довідка:

Незалежний портал Finance.ua один із флагманів фінансових ЗМІ України. Працює з 2000 року. Мета порталу висвітлювати актуальну інформацію зі світу фінансів. Рейтинг мікрофінансових організацій України був створений з метою проінформувати потенційних і реальних клієнтів МФО, де можна отримати найякісніше обслуговування і топ кредит на карту. Рейтинг оновлюється раз у 3 місяці.

16.07.2021
Назад
Сума позики
100   грн
20000   грн
Термін позики
5   днів
30   днів
Дата погашення: 2
Сума: 2
Відсоток: 0.01
Повернути: 402
Оформити позику
Кредит готівкою на карту в Україні Кредит на картку без відмови Швидка позика онлайн на картку Де взяти гроші в борг онлайн? Кредит онлайн під 0,01% відсоток Кредит з 18 років без довідок і поручителів Експрес кредит онлайн на картку Цілодобовий кредит онлайн на карту 24/7 Чи можна взяти позику без прописки в Україні? Кредит онлайн за паспортом Кредит на карту без поручителів Кредит з 21 року Миттєвий кредит Кредит на карту без дзвінків оператора Кредит на карту монобанк Онлайн-позика на карту Кредит за 15 хвилин Оформити кредит онлайн за 5 хвилин Оформити кредит по телефону в Україні Кредит без фото паспорта онлайн Кредит з 19 років Де взяти 1000 гривень в кредит онлайн Де взяти 3000 гривень в кредит онлайн Де взяти 4000 гривень в кредит онлайн Як взяти кредит через інтернет? Довгостроковий кредит онлайн на карту Кредит на 6 місяців майже без відсотків Кредит онлайн без перевірки кредитної історії Кредит онлайн без ІПН на карту Кредит на весілля Що буде якщо не платити онлайн кредит Чому не дають кредит онлайн і де точно дадуть позику? Кредит онлайн на 12 місяців або 1 рік на карту Надовго Кредит студентам Де взяти 5000 гривень в кредит онлайн Де взяти 10000 гривень в кредит онлайн Де взяти 15000 гривень в кредит онлайн Кредит за 1 годину онлайн Взять кредит с большими просрочками по микрозаймам Перекредитування з простроченням Кредит під заставу нерухомості Кредит під заставу авто Промокод від компанії Mister Cash Автоматичний онлайн кредит на карту Де взяти 2000 гривень в кредит онлайн Міні  кредит Кредит пенсіонерам від Mistercash Кредит онлайн за 60 секунд по SMS запиту Кредит без офіційного працевлаштування Кредит онлайн без довідки про доходи Гроші в кредит без застави Кредит онлайн безробітним Онлайн кредит з поганою кредитною історією Кредит через інтернет Позика до зарплати на картку Кредит з 20 років Короткостроковий кредит на 1 місяць