Прорив на MFO Summit 2021: MisterCash увійшов в топ-3 за якістю обслуговування клієнтів

Прорив на MFO Summit 2021: MisterCash увійшов в топ-3 за якістю обслуговування клієнтів

Хочемо поділитися з вами радісною новиною! Фінансовий герой MisterCash завоював нагороду від топового рейтингу фінансових організацій Finance.ua в рамках МФО саміту 2021!

За оцінкою експертів Finance.ua, компанія MisterCash посіла 3-е місце в рейтингу і отримала нагороду “№3 за якістю обслуговування клієнтів 2021”.

Рейтинг з понад 50 мікрофінансових організацій відображає якість обслуговування компаній, що видають онлайн-кредити на карту. Шляхом оцінювання таких показників як зручність, простота і швидкість сервісу, визначається у якій з компаній цей процес організований краще, ніж у інших.

Позиція в рейтингу визначалася за 6 ключовими критеріями:

  • Критерій «Сайт» доступність і актуальність інформації на сайті
  • Наявність BankID
  • Критерій «Підтримка» підтримка користувачів
  • Критерій «Погашення» кількість каналів погашення позики
  • Критерій «Бонуси та знижки» наявність програм лояльності
  • Критерій «Дані про компанії та FAQ»

Отримана нагорода великий прорив для нас! Приємно, коли всі зусилля і старання щодо вдосконалення сервісу не залишилися непоміченими! Дякуємо нашим улюбленим клієнтам за підтримку і віру в нас! Кожна наша нагорода це найбільша мотивація ставати краще і продовжувати створювати комфортні умови онлайн-кредитування в Україні. MisterCash ні на хвилину не зупиняється і готує нові, ще більш привабливі пропозиції і мегакруті сюрпризи“, коментує СМО MisterCash Анна Мойсєєва.

Довідка:

Незалежний портал Finance.ua один із флагманів фінансових ЗМІ України. Працює з 2000 року. Мета порталу висвітлювати актуальну інформацію зі світу фінансів. Рейтинг мікрофінансових організацій України був створений з метою проінформувати потенційних і реальних клієнтів МФО, де можна отримати найякісніше обслуговування і топ кредит на карту. Рейтинг оновлюється раз у 3 місяці.

16.07.2021
Назад
Сума позики
100   грн
20000   грн
Термін позики
7   днів
14   днів
Дата погашення: 2
Сума: 2
Відсоток: 0.01
Повернути: 402
Оформити позику
Кредит готівкою або на карту в Україні Найшвидший кредит онлайн без відмови Швидка позика онлайн на картку Де взяти гроші в борг онлайн? Кредит онлайн під 0,01% відсоток Кредит з 18 років без довідок і поручителів Експрес кредит онлайн на картку Цілодобовий кредит онлайн на карту 24/7 Чи можна взяти позику без прописки в Україні? Кредит онлайн за паспортом Кредит на карту без поручителів Кредит з 21 року Миттєвий кредит Кредит на карту без дзвінків оператора Кредит на карту монобанк Онлайн-позика на карту Кредит за 15 хвилин Оформити кредит онлайн за 5 хвилин Оформити кредит по телефону в Україні Кредит без фото паспорта онлайн Кредит з 19 років Кредит за 1 годину онлайн Перекредитування з простроченням Кредит під заставу нерухомості Як взяти кредит через інтернет? Кредит студентам Кредит під заставу авто Довгостроковий кредит онлайн на карту Кредит на 6 місяців майже без відсотків Чи можливо отримати кредит онлайн без перевірки кредитної історії Чи можливо отримати кредит онлайн без ІПН на карту? Кредит пенсіонерам від Mistercash Кредит на весілля Що буде якщо не платити онлайн кредит Чому не дають кредит онлайн і де точно дадуть позику? Автоматичний онлайн кредит на карту Міні  кредит Промокод від компанії Mister Cash Кредит онлайн на 12 місяців або 1 рік на карту Надовго Кредит онлайн за 60 секунд по SMS запиту Кредит без офіційного працевлаштування Кредит онлайн без довідки про доходи Гроші в кредит без застави Кредит онлайн безробітним Онлайн кредит з поганою кредитною історією Кредит через інтернет Позика до зарплати на картку Кредит з 20 років Короткостроковий кредит на 1 місяць